Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Seks na pierwszej randce więcej

Czy uważacie, że po takiej sytuacji jest później szansa na udany związek?

forum

Andrzejki więcej

Zapraszamy na specjalne andrzejkowe forum!

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Dodano: 09-05-2011, 15:04 #1

Wypiekacze do chleba

Dziewczyny, czy korzystacie z tego typu sprzętu czy wypiekając chleb korzystacie ze zwykłego piekarnika? Zastanawiam się, czy nie byłby to dobry pomysł na prezent z okazji Dnia Matki - moja mama ostatnio stała się orędowniczką ekologicznej kuchni i zaczęła wypiekać chleb, a nuż takie urządzenie ułatwiłoby jej życie?

2. Dodano: 25-06-2011, 17:38 #2

Odp: Wypiekacze do chleba

Ja posiadałem to urządzenie przez pewien czas, chlebek z niego jest pyszny, zawsze rano jest świeży i ciepły bo można czasowo go nastawić.

Wydaje mi się że prezent jej się spodoba.

Niestety ja oddałem to urządzenie bo po kilku razach mi się znudziło i nie chciało piec chlebka.

3. Dodano: 27-06-2011, 10:45 #3

Wypiekacz do chleba to rewelacja.
    Moja mama taki posiada i nie kupuje już normalnego chleba. Z wypiekacza pieczywo jest przepyszne, niebo w gębie!

Ma któraś z Was może taki? Polecacie?
    Mama ma droższy, a ja chciałabym przeznacdzyć na to max. 300zł

4. Reklama

5. Dodano: 27-06-2011, 22:49 #4

Ponoć w mikrofali można upiec chleb, ciekawa jestem jak smakuje. Ktoś próbował?

6. Dodano: 11-08-2011, 16:05 #5

Jeżeli wiesz, że Twoja mama będzie często piekła chleb, to na pewno warto jej wypiekacz kupić. Z tego co wiem, to ten jest bardzo dobry: http://magicznaplaneta.pl/dzial/agd/...165&prod=77806 A do tego nie zapłacisz za niego prezent. Powinien być udanym prezentem

7. Dodano: 16-11-2011, 08:12 #6

świetne urządzenie, szczególnie jesli masz fantazję i chcesz tworzyc nowe smaki i rodzaje chleba. zrobienie chlebka zajmuje moment (plus pieczenie) jednakze wymaga pewnego rodzaju samodyscypliny by wczesniej zaplanowac taką czynnosc.

8. Dodano: 03-02-2012, 16:02 #7

Dziewczyny ja mam taki piekarnik whirlpool i z powodzeniem piekę w nim chleb. Jedyny minus to taki, że trzeba samemu wyrobić ciasto i odstawić aż wyrośnie. Z tego co wiem wypiekacze do chleba robią to samodzielnie. Niestety ja mam bardzo małą kuchnię i nie mam gdzie wetknąć palca, a co dopiero wypiekacza.

9. Dodano: 03-02-2012, 17:07 #8

ja widziałam opikacze do chleba w bardzo dobrych cenach w sklepie magiczna planeta, http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/...65&prod=265640 , jest on bardzo dobrej jakości , szybko upiecze każdy bochenek no i jest w dobrej cenie

10. Dodano: 07-02-2012, 17:56 #9

Skąd macie przepisy na chleb? Ja chciałabym zrobić taki dobry chleb z ziarnami z mąki orkiszowej, ale chciałabym jakiś sprawdzony przepis.

11. Dodano: 10-10-2012, 20:33 #10

Ja dostałam od koleżanek na urodziny wypiekacz do chleba Zelmera, chlebek wychodzi przepyszny, i nie ma opcji żeby nie wyszedł

Uprawnienia umieszczania postów