Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Czy kompleksy mogą prowadzić do depresji? więcej

Niskie poczucie własnej wartości, brak satysfakcji z pracy - czy to mogą być objawy depresji? Doradzicie Forumowiczce?

forum

Jak wspominacie szkołę? więcej

Początek roku szkolnego tuż-tuż. Jak Wy zapamiętałyście lata nauki?

forum

Wybór pralki więcej

Pralka jest jednym z najbardziej niezbędnych sprzętów AGD. Czym się kierować przy jej zakupie i na które modele zwrócić uwagę?

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Dodano: 09-05-2011, 14:04 #1

Wypiekacze do chleba

Dziewczyny, czy korzystacie z tego typu sprzętu czy wypiekając chleb korzystacie ze zwykłego piekarnika? Zastanawiam się, czy nie byłby to dobry pomysł na prezent z okazji Dnia Matki - moja mama ostatnio stała się orędowniczką ekologicznej kuchni i zaczęła wypiekać chleb, a nuż takie urządzenie ułatwiłoby jej życie?

2. Dodano: 25-06-2011, 16:38 #2

Odp: Wypiekacze do chleba

Ja posiadałem to urządzenie przez pewien czas, chlebek z niego jest pyszny, zawsze rano jest świeży i ciepły bo można czasowo go nastawić.

Wydaje mi się że prezent jej się spodoba.

Niestety ja oddałem to urządzenie bo po kilku razach mi się znudziło i nie chciało piec chlebka.

3. Dodano: 27-06-2011, 09:45 #3

Wypiekacz do chleba to rewelacja.
    Moja mama taki posiada i nie kupuje już normalnego chleba. Z wypiekacza pieczywo jest przepyszne, niebo w gębie!

Ma któraś z Was może taki? Polecacie?
    Mama ma droższy, a ja chciałabym przeznacdzyć na to max. 300zł

4. Reklama

5. Dodano: 27-06-2011, 21:49 #4

Ponoć w mikrofali można upiec chleb, ciekawa jestem jak smakuje. Ktoś próbował?

6. Dodano: 11-08-2011, 15:05 #5

Jeżeli wiesz, że Twoja mama będzie często piekła chleb, to na pewno warto jej wypiekacz kupić. Z tego co wiem, to ten jest bardzo dobry: http://magicznaplaneta.pl/dzial/agd/...165&prod=77806 A do tego nie zapłacisz za niego prezent. Powinien być udanym prezentem

7. Dodano: 16-11-2011, 07:12 #6

świetne urządzenie, szczególnie jesli masz fantazję i chcesz tworzyc nowe smaki i rodzaje chleba. zrobienie chlebka zajmuje moment (plus pieczenie) jednakze wymaga pewnego rodzaju samodyscypliny by wczesniej zaplanowac taką czynnosc.

8. Dodano: 03-02-2012, 15:02 #7

Dziewczyny ja mam taki piekarnik whirlpool i z powodzeniem piekę w nim chleb. Jedyny minus to taki, że trzeba samemu wyrobić ciasto i odstawić aż wyrośnie. Z tego co wiem wypiekacze do chleba robią to samodzielnie. Niestety ja mam bardzo małą kuchnię i nie mam gdzie wetknąć palca, a co dopiero wypiekacza.

9. Dodano: 03-02-2012, 16:07 #8

ja widziałam opikacze do chleba w bardzo dobrych cenach w sklepie magiczna planeta, http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/...65&prod=265640 , jest on bardzo dobrej jakości , szybko upiecze każdy bochenek no i jest w dobrej cenie

10. Dodano: 07-02-2012, 16:56 #9

Skąd macie przepisy na chleb? Ja chciałabym zrobić taki dobry chleb z ziarnami z mąki orkiszowej, ale chciałabym jakiś sprawdzony przepis.

11. Dodano: 10-10-2012, 19:33 #10

Ja dostałam od koleżanek na urodziny wypiekacz do chleba Zelmera, chlebek wychodzi przepyszny, i nie ma opcji żeby nie wyszedł

Uprawnienia umieszczania postów