Luksusowe wnętrza

korulczyk
napisał/a: korulczyk 2011-05-02 15:57
www.korulczyk.com
napisał/a: Tomuz 2011-11-08 20:22
Jestem miłośnikiem wszelkiego rodzaju elewacji, w które wchodzą płytki klinkierowe, które są nie tylko efekciarskie, ale i wyjątkowo trwałe:)
napisał/a: Anakonda88 2011-12-12 16:42
myślę, że miłośnicy luksusu, znajdą coś dla siebie i znajdą wiele ciekawych inspiracji na stronie biura projektowego n-design.pl przede wszytskim maja bogata galerię zdjęć miejsc , które sa ich projektu, poza tym można czerpać inspiracje na wykończenie mieszkania, bo jest wiele ciekawych propozycji
napisał/a: Gabi222 2011-12-13 13:18
Ja również uwielbiam takie designerskie rozwiązania. Jeszcze lepiej jak kamień występuje we wnętrzach. Dzięki temu aranżacja naszego wnętrza jest bardzo urozmaicona i pełna charyzmy.






_____________________________________
Zapraszamy: Wystrój wnętrz
napisał/a: Blu2323 2012-01-17 10:59
W październikowym numerze magazynu Dom &Wnętrze widziałam ostatnio wyjątkowy projekt domu Hernana Gomeza właściciela Studia Gomez. Na ich stronie można obejrzeć wiele luksusowych realizacji zarówno domów jak i wnętrz
http://www.studiogomez.pl/oferta/domy/
napisał/a: Tomuz 2012-01-23 10:17
Mi się podobają wnętrze czasem chłodne, z kamieniem bądź nawet konglomeratami :)
napisał/a: Tomuz 2012-03-29 14:36
Jestem oczarowany:)
napisał/a: moerlik 2012-04-08 17:32
Ostatnio przeczesując zasoby sieci w poszukiwaniu ciekawych oferentów mebli i artykułów dekoracji wnętrz trafiłam na te sypialnie. Część aranżacji mi się podoba. Niektóre są cieplejsze, inne bardziej "sterylne"- typowo dla nowoczesnego wzornictwa.
napisał/a: moerlik 2012-04-08 17:32
Ostatnio przeczesując zasoby sieci w poszukiwaniu ciekawych oferentów mebli i artykułów dekoracji wnętrz trafiłam na te łóżka. Część aranżacji mi się podoba. Niektóre są cieplejsze, inne bardziej "sterylne"- typowo dla nowoczesnego wzornictwa.
napisał/a: pawie_oko 2012-05-23 12:48
ja lubię wnętrza, które są przede wszystkim przytulne, fajnie, jak są urządzone w nowoczesnym stylu, ale też zależy mi na tym, żeby można poczuć ciepło pomieszczenia. Dlatego też podobają mi się projekty, jakie można znaleźć na stronie firmy N-design. Bo spełniają wszystkie moje oczekiwania.
napisał/a: Lojalna_Jola 2012-05-31 17:14
Ja też uwielbiam nowoczesne wnętrza - czuję się w nich młodsza ;) Genialne aranżacje są na 81.waw.pl, zwłaszcza wnętrze domu w Gdyni. Nic tylko usiąść wieczorem w takim pokoju z filiżanką gorącej czekolady i dobrą książką.
napisał/a: SzalonaWera 2012-07-27 15:10
Właśnie nie przepadam za nowoczesnym stylem (co kto lubi :) wolę zdecydowanie bardziej wnętrza stylowe, to jest dla mnie właśnie luksus. Od jakiegoś czasu w dużej części kupuję u http://artdecor24.pl/ . Jak ktoś lubi stylowe dekoracje wnętrz, to tam na pewno coś znajdzie dla siebie.