Gdzie najlepsze meble?

napisał/a: Katjaaa 2011-04-20 20:40
Witajcie :) Nie mam za wiele czasu na zakupy w sklepie dlatego postanowiłam wybrać jakieś meble do sypialni w sklepie internetowym. Pamiętam, że kupowałam sofę do pokoju dziennego w sklepie extrapunkt.pl i byłam bardzo zadowolona. Czy macie może jakieś doświadczenia związane z tym sklepem? Polecacie ?
napisał/a: cestjollie 2011-05-11 13:21
Spory wybór mebli i to w różnych stylach jest w sklepie multizakupy.pl, zaglądam tam często w poszukiwaniu meblowych inspiracji :) Plus bardzo przystępne ceny, warto czekać na zrobienie większego zamówienia, bo zawsze można liczyć na rabat :)
napisał/a: ilecprkpo 2011-05-20 12:22
A dużo Wam płacą za reklamę na forach internetowych? ;)
__________________
prk 7 nieruchomości
napisał/a: Katjaaa 2011-06-07 09:37
Z nas trzech to Ty mi wyglądasz na kogoś kto wrzuca reklamę na forum spójrz na swoją stopkę i na datę rejestracji...
napisał/a: nefretete87 2011-09-16 19:13
dziewczyny ja widziałam spory wybór mebli sklepie meblopol.net kupowałam tam stół i byłam bardzo zadowolona , solidne meble, szybka przesyłka , żadnych problemów i z tego co patrzyłam mają tam sporo producentów w swojej ofercie
napisał/a: Hatifnata 2011-10-14 16:03
Też zaglądam na Meblopol, wolę kupować meble produkowane w Polsce, poza tym męczy mnie chodzenie po sklepach meblowych, w których podobne projekty ciągną się przez całość długość sklepu. A w tym serwisie jest spore zróżnicowanie, poza tym mój zniecierpliwiony chłopak nie musi mnie poganiać, jak oglądam sobie meble przez internet ;)
napisał/a: akacjaa 2011-10-23 20:53
Nie lubię chodzić po sklepach, jeśli nie wiem, czego mogę się po nich spodziewać. I przede wszystkim - nie mam na to czasu. Wolę najpierw poprzeglądać dobre magazyny wnętrzarskie, wyłapać ciekawe meble i aranżacje i dopiero wtedy wybrać się na zakupy. Internet to jednak dobra sprawa - można sobie wszystko wcześniej przejrzeć. Polecam przeglądanie takich miejsc w internecie: http://www.swiatrezydencji.pl/ Tutaj znalazłam drewnianą wannę, która marzyła mi się od lat, i sporo porad.
napisał/a: Gabi222 2011-12-08 11:16
Ja jestem za kupowaniem wyposażenia wnętrz w sklepach internetowych. Oszczędzamy czas, a czasem nawet pieniądze.
napisał/a: messia 2012-01-04 12:00
Jeżeli chodzi o meble drewniane to warto zajrzeć na esmebel.com Są tam ciekawe meble, które mimo materiału z którego są wykonane wyglądają nowocześnie i oryginalnie. Do tego ich ceny nie są wcale takie wysokie.
napisał/a: Tomuz 2012-02-27 23:32
Super rzeczy mają w sklepie budowlanym w okolicach Oświęcimia:)
napisał/a: MariMari 2012-02-29 15:41
Ja mam dobre doświadczenia ze sklepem extrapunkt.pl
Kupowałam tam meble do salonu rok temu, dotarły szybko i do tej pory wszystko z nimi w porządku.
napisał/a: pomocniik12 2012-03-27 15:04
Moim zdaniem nie warto kupować mebli w sklepach internetowych. Przecież takie meble trzeba dotknąć, zobaczyć, sprawdzić jakość wykonania itp. W sklepie internetowym zobaczymy tylko zdjęcia, które nie muszą odzwierciedlać stanu faktycznego.