Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Witaminy więcej

Które witaminy same zażywacie, a które najlepiej sprawdzają się jako składnik kosmetyków?

forum

Wibrator dla par więcej

Korzystacie?

Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617
Pokaż wyniki od 161 do 165 z 165
  1. Dodano: 24-02-2017, 12:36 #161

Odp: Gdzie najlepsze meble?

Dobrym rozwiązaniem są też meble na zamówienie. Polecam zastanowić się nad tym i rzucić okiem na propozycje od firmy Interior Design http://krajowy.biz/firma,interior-designpl. Oni projektują najróżniejsze meble na zamówienie - dziecięce, kuchenne, łazienkowe, a nawet biurowe. Na pewno pomogą i doradzą.

2. Dodano: 27-02-2017, 20:36 #162

zależy co się chce kupić , jeśli chodzi no o naroznik czy sofę to ja zdecydowanie polecam IWC meble .Sa zrobie na prawdę porządnie a do tego wykonane sa z bardzo dobrej jakości materiałów

3. Dodano: 02-03-2017, 12:35 #163

Ja uwielbiam meble z salonu Agata. Nie dość że po ostatnim rebrendingu zmienili sie martketingowo, to wprowadzili masę nowych kolekcji, na dodatek mają <a href="https://certyfikowanedrewno.pl/jak-uzyskac-certyfikat-fsc-pefc">certyfikat fsc</a> - co mnie szczególnie cieszy, bo już od dawna się przymierzałam do ekologicznych mebli co wspierają naturę. Połączenie przyjemnego fotela z dbaniem o środowisko. Dla mnie bomba

4. Dodano: 07-03-2017, 10:07 #164

O to super Brawo dla Agaty. Nawet nie wiedziałam o tym, muszę w takim razie zobaczyć bo jestem ciekawa jak takie mebelki się prezentują.

5. Dodano: 23-03-2017, 21:53 #165

Wg mnie IWC meble Swietne wykonanie oraz materiał z którego zrobiony jest w moim przypadku jest to narożnik

Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów