Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 166
  1. Dodano: 20-04-2011, 20:40 #1

Gdzie najlepsze meble?

Witajcie Nie mam za wiele czasu na zakupy w sklepie dlatego postanowiłam wybrać jakieś meble do sypialni w sklepie internetowym. Pamiętam, że kupowałam sofę do pokoju dziennego w sklepie extrapunkt.pl i byłam bardzo zadowolona. Czy macie może jakieś doświadczenia związane z tym sklepem? Polecacie ?

2. Dodano: 11-05-2011, 13:21 #2

Odp: Gdzie najlepsze meble?

Spory wybór mebli i to w różnych stylach jest w sklepie multizakupy.pl, zaglądam tam często w poszukiwaniu meblowych inspiracji Plus bardzo przystępne ceny, warto czekać na zrobienie większego zamówienia, bo zawsze można liczyć na rabat

3. Dodano: 20-05-2011, 12:22 #3

A dużo Wam płacą za reklamę na forach internetowych?

4. Reklama

5. Dodano: 07-06-2011, 09:37 #4

Z nas trzech to Ty mi wyglądasz na kogoś kto wrzuca reklamę na forum spójrz na swoją stopkę i na datę rejestracji...

6. Dodano: 16-09-2011, 19:13 #5

dziewczyny ja widziałam spory wybór mebli sklepie meblopol.net kupowałam tam stół i byłam bardzo zadowolona , solidne meble, szybka przesyłka , żadnych problemów i z tego co patrzyłam mają tam sporo producentów w swojej ofercie

7. Dodano: 14-10-2011, 16:03 #6

Też zaglądam na [url=http://meblopol.net/]Meblopol[/url], wolę kupować meble produkowane w Polsce, poza tym męczy mnie chodzenie po sklepach meblowych, w których podobne projekty ciągną się przez całość długość sklepu. A w tym serwisie jest spore zróżnicowanie, poza tym mój zniecierpliwiony chłopak nie musi mnie poganiać, jak oglądam sobie meble przez internet

8. Dodano: 23-10-2011, 20:53 #7

Nie lubię chodzić po sklepach, jeśli nie wiem, czego mogę się po nich spodziewać. I przede wszystkim - nie mam na to czasu. Wolę najpierw poprzeglądać dobre magazyny wnętrzarskie, wyłapać ciekawe meble i aranżacje i dopiero wtedy wybrać się na zakupy. Internet to jednak dobra sprawa - można sobie wszystko wcześniej przejrzeć. Polecam przeglądanie takich miejsc w internecie: [url]http://www.swiatrezydencji.pl/[/url] Tutaj znalazłam drewnianą wannę, która marzyła mi się od lat, i sporo porad.

9. Dodano: 08-12-2011, 11:16 #8

Ja jestem za kupowaniem wyposażenia wnętrz w sklepach internetowych. Oszczędzamy czas, a czasem nawet pieniądze.
    Ostatnio edytowane przez Gabi222 ; 05-03-2014 o 15:44

10. Dodano: 04-01-2012, 12:00 #9

Jeżeli chodzi o meble drewniane to warto zajrzeć na esmebel.com Są tam ciekawe meble, które mimo materiału z którego są wykonane wyglądają nowocześnie i oryginalnie. Do tego ich ceny nie są wcale takie wysokie.

11. Dodano: 27-02-2012, 23:32 #10

Super rzeczy mają w sklepie budowlanym w okolicach Oświęcimia

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów