Wczasy Odchudzające Nad Morzem

napisał/a: jadzia2011 2011-04-16 21:49
W tym roku wybieram się na wczasy odchudzające nad morzem! Do miasta Karwia, pomorskie. Już nawet wpłaciłam zaliczkę. Może świadomość, że płacę za to, żeby móc się odchudzać w połączeniu ze wsparciem innych osób i wizją ćwiczeń nad brzegiem morza bardziej mnie zmotywuje ;) Napiszcie co sądzicie o takich wyjazdach? Czy któraś kiedyś była na takim turnusie? Jak Wasze doświadczenia?
napisał/a: tylu 2011-06-27 15:46
Świetny pomysł - gratuluję decyzji. Wydaje mi się, że takie wyjazdy mogą przynieść świetne efekty. Odchudzanie pod okiem specjalistów, zajęcia sportowe. Musi się udać. Fajne wakacje tego typu organizowane są w Primaverze w Jastrzębiej Górze. Ostatnio na ich profilu na FB widziałam, że dziewczyna napisała, że schudła z nimi 23 kg.
napisał/a: Anakonda88 2011-11-04 12:38
ja słyszałam, bardzo wiele pochlebnych opinii o wczasach odchudzających, uważam, żę to bardzo dbra decyzja, przynajmniej ma się motywację, żeby zacząć nad sobą pracować uważam, że to jest właśnie dobre miejsce, też czytałam duzo wypowiedzi kobiet po tych wczasach w primavera spa, że dobrze zorganizowane, że dużo zabiegów, fajne ćwiczenia i duzo dużo motywacji, a to chyba jest w tym najważniejsze
napisał/a: nefretete87 2011-11-22 16:40
zgadzam się z przedmówczynią, że primavera spa oferuje bardzo ciekawą oferte wczasów odchudzających, przede wszystkim maja też ciekawe zabiegi, które przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej, do tego ciekawy zestaw ćwiczeń i dieta to na pewno klucz do sukcesu i nowej figury
napisał/a: Agataka27 2013-08-05 19:48
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132
napisał/a: ypsilon 2013-09-04 15:57
ja również uważam, że wczasy odchudzające to świetny pomysł. Po pierwsze większa motywacja i determinacja, po drugie mniej pokus żywieniowych ;p, po trzecie opieka trenera etc etc. Ostatnio koleżanka podesłała mi tego linka http://www.zalesiemazury.pl/aktywne_wczasy_odchudzajace__mazury - wcześniej o tym nie myślałam ale teraz poważnie się nad tym zastanawiam.
napisał/a: joana30 2013-09-17 10:43
ooo ja byłam w tym Ośrodku w wakacje. Byłam bardzo zadowolona z obsługi i warunków. Ciekawa jestem jak z oferta tych wczasów odchudzających. Daj znać jeśli się zdecydujesz i napisz jak bylo ;)
AnnaSun
napisał/a: AnnaSun 2013-09-19 09:15
Nad morzem na takich wczasach nie byłam nigdy, ale moja mama była w Ustroniu na tego rodzaju turnusie odchudzającym (tu: biuro Amitur, http://www.amitur.pl/ustron-8211-8222mazowsze-medi-spa8221-turnusy-z-odnowa-biologiczna-i-dieta-strukturalna,542.html - z dietą strukturalną i odnową biologiczną w ofercie (podpytałam przed chwilą)), i naprawdę była bardzo zadowolona i z pobytu i z efektów, więc wydaje mi się, że takie wczasy to przyszłosć dla wielku osób z problemem nadwagi.

P.S a jak się wykupuje takie wczasy przez amitur to cena zapłacona jest identyczna, jak bezpośrednio w ośrodku, za to w przyszłym roku klient otrzymuje wydrukowany na papierze, ładny katalog i gratisowy gadżet. Taki bonus.
napisał/a: j_sylk 2014-03-18 21:44
A ja będę niedługo w Niechorzu na wczasach odchudzających - właśnie takich: schudnijnadmorzem.com. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona bo co można w 1 tydzień zrobić? Ale jak czytam opinie o tego typu wczasach to może być niezły kop i motywacja do dalszej pracy nad sobą.
AnnaSun
napisał/a: AnnaSun 2014-03-20 10:32
wiesz, w tydzień można nabrać dobrych nawyków, i to całkiem niexle
napisał/a: dietetycznie 2016-02-20 19:00
Zapraszamy na Wczasy Odchudzające http://podleszczyna.pl/wczasy-odchudzajace/ „Pod Leszczyną”, na których dowiedzą się Państwo jak zdrowo się odżywiać, oczyszczą swój organizm z toksyn, a z pomocą naszych trenerów poprawią swoją kondycję. Tygodniowy pobyt na Wczasach Odchudzających „Pod Leszczyną” to idealna propozycja dla osób, które chcą prowadzić zdrowy tryb życia i pozbyć się nadmiaru kilogramów.

Nasze wczasy odchudzające to 7 dniowy intensywny i efektywny program przygotowany przez dietetyków i trenerów składa się m.in. z:

· zbilansowanej diety przygotowana przez dietetyka
· oczyszczających sów i koktajli warzywno - owocowe
· codziennych zajęć z trenerami (m.in. fitness, fitball, pilaste, zajęcia interwałowe)
· nordic walking malowniczymi szlakami górskimi
· masaże, seansie w saunie
· warsztaty i wykłady z dietetykiem
· motywacja, wsparcie i dużo pozytywnej energii

Z nami łatwiej osiągniesz swój cel.
7 dni w cenie 800zł
napisał/a: isana91 2016-02-23 13:25
Nie schudniesz na tych wczasach ale możesz nauczyć się zdrowych nawyków i zdobyć motywację :)
Ja chciałabym się wybrać w przyszłym miesiącu. Póki co ćwiczę w domu i zdrowo się odżywiam. Powiedzcie mi proszę macie może w domu wyciskarkę do soku? Ja czaję się na jedną z http://www.energiazdrowia.pl/ i chyba się skuszę. Chciałabym w końcu zacząć zdrowo żyć w 100% a nie na pół gwizdka.