Jestem rogaczem?

napisał/a: cuckold 2011-03-31 13:23
Ostatnio prześladują mnie fantazje w których żona zdradza mnie z innym facetem. Strasznie mnie to rajcuje i podnieca. Jestem na etapie informowania żony o tym i ona rozumie mój "problem". Pisze nawet bloga o moich skłonnościach i fantazjach: http://cuckold.blox.pl (jeśli ktos chciałby pocztyać).

Wiem, że wielu z Was wyda sie to zboczone - ale co o tym sądzicie? Jak byście zareagowały, gdyby Wasz partner zaproponował Wam wolna rękę w kwestii zdrady? Dodam, że moja żona nie miała prawie żadnych (tylko kilka drobnych) doświadczeń seksualnych poza tymi ze mną.
napisał/a: boGusiaG87 2011-04-01 10:06
gdyby twoja żona poszła na całość, to nie sądze żeby tobie się to spodobało.
napisał/a: majstix 2011-04-01 10:46
różni ludzie mają różne fantazje, ale chyba nie mów takich fantazji żonie bo może to mieć negatywny wpływ na wasz związek, czytałem tego bloga i niektóre opowiadania całkiem dobre :)
napisał/a: cuckold 2011-04-04 14:10
majstix napisal(a):różni ludzie mają różne fantazje, ale chyba nie mów takich fantazji żonie bo może to mieć negatywny wpływ na wasz związek,


Rozmawiamy z żoną o tym i czasem fantazjujemy. To ma fantastyczny wpływ na nasz seks. Jednak żona nie chce się zgodzic na nic więcej. Ja nie naciskam - bo nie o to chodzi... Sam nie wiem czy tego chce.

napisal(a):
czytałem tego bloga i niektóre opowiadania całkiem dobre :)


Cieszę się!
napisał/a: Walkira 2011-04-27 15:35
Podejrzewam, że gdyby do tego doszło to raczej nie byłbyś zachwycony, a żonie mogłoby się bardziej spodobać niż myślisz i byłby klops.
napisał/a: Sumigra 2011-04-27 16:27
Jeśli są to tylko Twoje fantazje to ok - wszyscy ludzie miewają jakieś...ale jeśli twoje fantazje spełniłyby się Twojej żonie...chyba nie byłbyś zadowolony?
dryblasek
napisał/a: dryblasek 2011-04-27 21:40
No cóż, nie tylko fantazje są różne, z tego co słyszałam niektórych panów podnieca patrzenie jak ich żona robi to z innym. Wszystko dla ludzi. Jednak jak zauważyły polki powyżej, efekt może być tragiczny dla waszego związku.