Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Życzenia wielkanocne więcej

Czego życzymy sobie z okazji świąt wielkanocnych?

forum

Białe sukienki więcej

Lubicie je nosić czy uważacie za mało praktyczne?

forum

Masaż erotyczny więcej

Czy są wśród nas zwolenniczki tej formy urozmaicania życia seksualnego?

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. Dodano: 31-03-2011, 13:23 #1

Jestem rogaczem?

Ostatnio prześladują mnie fantazje w których żona zdradza mnie z innym facetem. Strasznie mnie to rajcuje i podnieca. Jestem na etapie informowania żony o tym i ona rozumie mój "problem". Pisze nawet bloga o moich skłonnościach i fantazjach: http://cuckold.blox.pl (jeśli ktos chciałby pocztyać).

Wiem, że wielu z Was wyda sie to zboczone - ale co o tym sądzicie? Jak byście zareagowały, gdyby Wasz partner zaproponował Wam wolna rękę w kwestii zdrady? Dodam, że moja żona nie miała prawie żadnych (tylko kilka drobnych) doświadczeń seksualnych poza tymi ze mną.

2. Dodano: 01-04-2011, 10:06 #2

Odp: Jestem rogaczem?

gdyby twoja żona poszła na całość, to nie sądze żeby tobie się to spodobało.

3. Dodano: 01-04-2011, 10:46 #3

różni ludzie mają różne fantazje, ale chyba nie mów takich fantazji żonie bo może to mieć negatywny wpływ na wasz związek, czytałem tego bloga i niektóre opowiadania całkiem dobre
    imprezy integracyjne - imprezy integracyjne krzesła, fotele biurowe - krzesła, fotele biurowe

4. Dodano: 04-04-2011, 14:10 #4

Cytat Zamieszczone przez majstix Zobacz posta
    różni ludzie mają różne fantazje, ale chyba nie mów takich fantazji żonie bo może to mieć negatywny wpływ na wasz związek,
    Rozmawiamy z żoną o tym i czasem fantazjujemy. To ma fantastyczny wpływ na nasz seks. Jednak żona nie chce się zgodzic na nic więcej. Ja nie naciskam - bo nie o to chodzi... Sam nie wiem czy tego chce.

czytałem tego bloga i niektóre opowiadania całkiem dobre
    Cieszę się!

5. Dodano: 27-04-2011, 15:35 #5

Podejrzewam, że gdyby do tego doszło to raczej nie byłbyś zachwycony, a żonie mogłoby się bardziej spodobać niż myślisz i byłby klops.

6. Dodano: 27-04-2011, 16:27 #6

Jeśli są to tylko Twoje fantazje to ok - wszyscy ludzie miewają jakieś...ale jeśli twoje fantazje spełniłyby się Twojej żonie...chyba nie byłbyś zadowolony?

7. Dodano: 27-04-2011, 21:40 #7

No cóż, nie tylko fantazje są różne, z tego co słyszałam niektórych panów podnieca patrzenie jak ich żona robi to z innym. Wszystko dla ludzi. Jednak jak zauważyły polki powyżej, efekt może być tragiczny dla waszego związku.

Uprawnienia umieszczania postów