Dzień Matki!

napisał/a: Zofia77 2011-03-24 15:26
Już niebawem święto naszych mam, czy macie już pomysł na prezent lub na spędzenie czasu z mamą??
Monroe1591
napisał/a: Monroe1591 2011-04-05 15:50
Też sie zaczynam zastanawiać co moge podarowac mamie na dzien matki;) w zasadzie to co roku mam ten problem,bo mam wrazenie,jakby wszystko juz miała:D
zawsze jednak decyduje sie na kwiaty lub karnet do spa,masaże itp.
kasia_a
napisał/a: kasia_a 2011-04-06 10:43
ja również ma taki sam problem, bo jednak przyznam szczerze ze nie łatwo wpaść na dobry prezent, którego jeszcze nie miała.. ja może zobacze w tym roku coś na zdjęcia mamie kupie bo zawsze o nich mówiła, że chciała by coś na czym zawsze można je w niecodzienny sposób obejrzeć (mama dość oryginalna jest:d :) zastanawiam się coś tutaj wybrać, w prezentach dla Mamy
napisał/a: SweetMadness 2011-05-04 11:07
A ja zastanawiam się, czy prezent w rodzaju "sprzęt AGD" będzie dużym faux pas, czy nie? Do tej pory dawałam mamie drobiazgi typu perfumy, biżuteria, ale ta formuła zaczyna się wyczerpywać, bo toaletka mamy jest już zapełniona tego typu podarunkami, zresztą nie tylko ode mnie. Dlatego pomyślałam o czymś "praktyczynym", czy macie jakieś sprawdzone propozycje, może Wasze mamy mają swoje typy i lubią dostawać miksery lub roboty (lub coś w tym stylu)?
napisał/a: tylu 2011-05-09 14:30
Mnie się wydaje, że lepiej kupić jakiś prezent, którego mama sobie sama nie kupi. Ja w zeszłym roku wysłałam mamę na zabieg do spa. W tym roku nie wiem jak będzie z wyjściem, bo mama chyba wyjeżdża w tym czasie. CHcę jej podarować natomiast ładną malowaną filiżankę, o taką: http://wiano.eu/view/229 i do tego może jakie herabtki.
napisał/a: Galata 2011-05-09 15:57
Nie mam pojęcia co kupie mamie. Co roku zresztą jest to samo i też każdego roku wydaje mi się, że mama ma już wszystko. hmmm może tym razem jakieś perfumy..
napisał/a: dominka30 2011-05-11 10:53
Galata napisal(a):Nie mam pojęcia co kupie mamie. Co roku zresztą jest to samo i też każdego roku wydaje mi się, że mama ma już wszystko. hmmm może tym razem jakieś perfumy..


Ja też kupuje mojej takie perfumy http://perfume4you.pl/eternity-moment-p-3687.html. Dodatkowo zapakują mi na prezent gratis więc nawet o opakowanie nie muszę się martwić:) Ładny, kwiatowy i delikatny zapach dla kobiet, więc myślę, że spodoba się może też coś wybierzesz dla swojej mamy.
napisał/a: agnes_joan 2011-05-11 16:56
Ja planuję dać mojej kosmetyki, nic tak nie poprawia humoru:)
Lara5
napisał/a: Lara5 2011-05-12 08:40
Ja tak samo myślę o kosmetykach albo jakaś perfuma, wiem że z tego najbardziej się ucieszy:)
agmafa
napisał/a: agmafa 2011-05-13 00:46
W tym roku coś słodkiego,kawa ,perfum i kwiaty koniecznie i może jeszcze coś dorzucę.
napisał/a: agnes_joan 2011-05-13 11:57
A mnie się jeszcze przypomniało, że moja mama zawsze czeka na piosenkę na Dzień Matki, taką, która jej śpiewałam, gdy byłam w podstawówce:D
napisał/a: Jolcia05 2011-05-17 12:43
A ja w tym roku postanowiłam sprezentować mamie coś takiego http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=187&prod=112246 Uważam bowiem, że każda kobieta zasługuje na chwile odpoczynku a taki masażer na pewno może przynieść ulgę po długim, pracowitym dniu.