Wasze pomysły na dekoracje sali weselnej ;)

napisał/a: sloneczna505 2011-03-23 07:49
Czesc.!
Chcialabym sie dowiedziec jakie macie pomysly na dekoracje sali weselnej, jakie kolory dobrac, jak to wszystko udekorowac?
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2011-03-23 09:33
To zależy czy sama będziesz to robić, czy zamówisz dekoratorkę, gdzie jest wesele, kiedy, czy wolisz balony czy materiały itp.
napisał/a: sloneczna505 2011-03-23 09:58
Wesele bedzie 4 czerwca i odbywac sie bedzie w restauracji polaczonej z hotelem i myslalam poprostu o balonach na calej szerokosci sufitu. Koszt gotowej sali wynosi 900zl. Mysle ze taniej wyszloby jesli bym sama zrobila dekoracje. Co do kolorow myslalam nad mocnym rozem i fioletem plus jakis jasny rozowy. Chociaz sama do konca nie wiem jakie kolory fajnie sie komponuja.

A jakie sa wasze pomysly?
napisał/a: sylwiaTM 2011-03-23 10:02
sloneczna505 napisal(a):Wesele bedzie 4 czerwca i odbywac sie bedzie w restauracji polaczonej z hotelem i myslalam poprostu o balonach na calej szerokosci sufitu. Koszt gotowej sali wynosi 900zl. Mysle ze taniej wyszloby jesli bym sama zrobila dekoracje. Co do kolorow myslalam nad mocnym rozem i fioletem plus jakis jasny rozowy. Chociaz sama do konca nie wiem jakie kolory fajnie sie komponuja.

A jakie sa wasze pomysly?


Balony sa tandetne... Lepsze sa zywe kwiaty.

Na tej stronce sa fajne propozyjce.

http://www.arsbalonica.com/

Mnie sie podobaja te kule kwiatowe :)
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2011-03-23 10:36
Ubranie sali żywymi kwiatami? Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Ja osobiście wolę materiał do ubrania sali, ale balony też mogą być. I najlepiej aby były dwukolorowe. Np. róż i biały, niebieski i biały, albo róż z fioletem, czy żółty z zielonym.
napisał/a: sylwiaTM 2011-03-23 10:45
Cikitusia napisal(a):Ubranie sali żywymi kwiatami? Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Ja osobiście wolę materiał do ubrania sali, ale balony też mogą być. I najlepiej aby były dwukolorowe. Np. róż i biały, niebieski i biały, albo róż z fioletem, czy żółty z zielonym.


...i wies spiewa i tanczy...
napisał/a: sloneczna505 2011-03-23 11:17
Ja wlasciwie tez nie wiem jakby to mialy byc ozdobione zywymi kwiatami bardziej to pasuje mysle jezeli slub i wesele jest na swiezym powietrzu ale moze ja sie nie znam. Ostatnioz 7 lat temu bylam na jakism weselu a czasy sie zmieniaja. Napewno bym chciala zeby sala byla cala udekorowana ale tez zeby byla elegancka ogladalam wiele filmow i widzialam ze wiekszosci te ozdoby sa skromne albo wogole ich nie ma.
napisał/a: sloneczna505 2011-03-23 11:19
Myslalam rowniez zeby gdzies wkaciku stal stolik a na nim byla by ksiega wpisow gosci. Co o tym sadzicie
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2011-03-23 11:21
Księga gości to fajna sprawa, ale z doświadczenia wiem, że jak stoi z boku to mało kto się wpisze. Więc lepszym pomysłem jest gdy np. świadkowa podchodzi do stolików i podaje księgę do wpisu. Wówczas więcej osób jest chętnych do wpisania się.
napisał/a: sylwiaTM 2011-03-23 11:31
sloneczna505 napisal(a):Ja wlasciwie tez nie wiem jakby to mialy byc ozdobione zywymi kwiatami bardziej to pasuje mysle jezeli slub i wesele jest na swiezym powietrzu ale moze ja sie nie znam. Ostatnioz 7 lat temu bylam na jakism weselu a czasy sie zmieniaja. Napewno bym chciala zeby sala byla cala udekorowana ale tez zeby byla elegancka ogladalam wiele filmow i widzialam ze wiekszosci te ozdoby sa skromne albo wogole ich nie ma.


Wlasnie sloneczko, sala powinna byc elegancka, a wierz mi, ze dekoracje z kwiatow i np. swiec sa przesliczne. Baloniki zostaw na imprezke urodzinowa dziecka czy sylwestra.
Nie wiem jaki bedziesz miala rozklad stolow (podluzne czy okragle stoly) ani czy dania beda serwowane na polmiskach czy porcjowane na talerzach dla kazdego z gosci.
W jakim stylu bedziesz miala suknie, jaki styl ma hotel?

Tutaj przesylam Ci przykladowa dekoracje stolow kwiatami, sciany i sufit wtedy zostaja nieozdobione. Jesli hotel/ restauracja ma ladne wnetrze po co kombinowac.





napisał/a: sloneczna505 2011-03-23 12:36
Stoly beda podluzne prawdopodobnie dania beda na polmiskach a jesli chodzi o suknie to jest w stylu princessa. jesli chodzi o restauracje to juz wysylam.
napisał/a: sloneczna505 2011-03-23 12:37
wysle linka bo nie wiem jak wstawic zdjecia tu :)

http://www.stragona.com/galeria.php