Chorwacja

napisał/a: cestjollie 2011-02-11 15:23
Do tej pory podróżowałam (mocne słowo w moim przypadku, bo tak naprawdę odwiedziłam parę krajów) właściwie tylko po Europie Zachodniej, ale ostatnio - i to chyba przez naszą zimową polską pogodę - mam ochotę na trochę słońca i wiele osób polecało mi Chorwację jako idealne miejsce na wypoczynek, nie tylko w wakacje. A jakie są Wasze opinie? Znacie może jakieś biura podróży, którym można zaufać? Jak dotąd znalazłam Ok-tours, z bardzo konkurencyjnymi ofertami. Macie jakieś opinie?
napisał/a: ~kasiekzuza7 2011-02-11 17:12
Jeśli chodzi o biura podróży to ja zawsze tylko z rainbow.
Chorwację odwiedziłam dwa razy.Piękne miejsca
W tym roku stawiamy na Bułgarię
napisał/a: Garnuszek 2011-03-02 18:46
Chorwacja jest prześliczna i do tego dość tania, ja proponuję jechać samochodem i szukać noclegu na miejscu, można za naprawdę niewielkie pieniądze fajnie wypocząć. Nas kosztował tydzień łącznie z transportem i jedzeniem (sami robiliśmy) w okolicach Splitu 900 zł/osoba. Pojechaliśmy w ciemno, nie było żadnego problemu ze znalezieniem hotelu przy samej plaży z pięknym widokiem. Do tego koniecznie należy zwiedzić Plitvickie Jeziera!
napisał/a: annakko 2011-03-17 09:32
Nam udalo sie zorganizowac to troche inaczej i troche taniej, bez konkretnego biura podróży. Na miejsce - Dalmacja ;) dojechalismy w 4 osoby, samochodem a sam nocleg rezerwowaliśmy wczesniej, jeszcze w kraju przez posrednika znalezionego w sieci - http://www.adria24.pl/. Pewnie nie byłoby większych kłopotów ze znalezieniem czegoś na miejscu, ale wolelismy miec pewność, że po przyjezdzie bedzie już czekał pokój i nie trzeba bedzie tracic czasu na poszukiwania.
deborah83
napisał/a: deborah83 2011-03-17 10:35
My bylismy w Chorwacji 5 lat temu w podrozy poslubnej, a teraz na rocznice tez sie wybieramy - na objazdowke tym razem, z poznańskim Funclubem. Wydaje mi sie, ze maja niezle ceny w porownaniu z innymi biurami...
marble_cake
napisał/a: marble_cake 2011-03-27 12:33
ja nigdy nie byłam w Chorwacji, ale przyjaciółka z mężem była rok temu w Makarskiej, bardzo im się podobał wyjazd, jechali chyba z funclubem, zdjęcia mieli naprawdę przepiękne ja w tym roku chciałabym pojechac do Chorwacji
napisał/a: MartaMala 2011-05-17 11:51
Moim zdaniem Chorwacja zrobiła się ciut za droga, tzn. wyjazd sam w sobie jest naturalnie w dobrej cenie: http://www.tanie-podrozowanie.net/last-minute/Chorwacja/Dalmacja_Po%C5%82udniowa , natomiast już sam pobyt tam, korzystanie z turystycznych atrakcji, pamiątek itp. trochę mnie negatywnie zaskoczył.
napisał/a: coco-chan 2011-05-26 23:00
Ja jeszcze nie byłam w Chorwacji, ale zamierzam odwiedzić ten kierunek może wkrótce. Byłam za to na Cyprze w zeszłym roku i bardzo mi się podobało - plaża, dużo do zwiedzania, park wodny, nocne życie i udane zakupy. Niestety nie da się samochodem ;)
A dokąd w Chorwacji polecacie pojechać?
napisał/a: malgofic 2011-06-10 16:14
Przepiękne jest miasto Bol. Słynny Złoty Róg. Klimat Chorwacji jest niepowtarzalny. Warto pojechać, tym bardziej, że cenowo nie jest drogo. Przepiękny zapach lawendy i urocze kamieniste plaże. Polecam wwszystkim.
gabajaga
napisał/a: gabajaga 2011-06-10 19:38
Chorwacja to piękny kraj byłam tam z 10 razy i pojadę pewnie jeszcze nie raz :) widziałam tam prawie wszystko i na prawdę warta jest zwiedzenia a jeżeli chcesz wypocząć i dobrze się zabawić to polecam Makarska Rivera nie ma lepszego miejsca ;p Pozdrawiam
napisał/a: caravx 2011-06-29 13:19
właśnie się wybieram pierwszy raz do Chorwacji i z tego co tu czytam to nie bede żałował chyba :)
napisał/a: boryska 2011-07-22 10:08
Kocham Chorwacje. To niesamowite państwo. Z mężem wynajmowaliśmy dom letniskowy nad samym brzegiem morza. Zakochałam się w tym miejscu. Budowle jakie się tam znajdują poprostu powalają. Jeszcze nigdy nie widziałam tak wspaniałego miejsca.Chyba nigdzie na świecie nie ma takiego miejsca, w którym tak dobrze zachowały się średniowieczne budowle.