kosz wiszący z rattanu

napisał/a: lucy_liu 2011-02-09 17:27
Proszę o Waszą opinię nt. kosza wiszącego z rattanu.

Na plus: mozna go użytkować w domu i w ogrodzie (także przebija pod tym względem np. zwykły fotel bujany). Na minus: ograniczenie jeśli chodzi o "dopuszczalna" wage osoby ktora na nim siedzi.

cohenna
napisał/a: cohenna 2011-02-09 19:50
Osobiście nie podoba mi się coś takiego i nie zakupiła bym kosza....
napisał/a: pati_44 2011-02-22 12:47
A mi się podoba:) Fajny mebel do ogrodu, ozdobny, można się w nim pobujać, odpocząć, poczytać książkę, pełen relaks. Szkoda że nie mam ogrodu. Ewentualnie można go wstawić na balkon, ale to już nie to samo co w ogrodzie. :rolleyes:
kathiee
napisał/a: kathiee 2011-02-23 07:47
Podoba mi się. Ale bardziej do ogrodu niż do domu - w domu pozostałabym na fotelu bujanym.
napisał/a: Stachursky 2011-03-11 13:48
Wszystko OK, ale ja bym tego nie porównywał do fotela bujanego (zupełnie inna funkcja), ale bardziej do hamaka. Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie co lepsze: hamak czy kosz ?!
majsterkowiczka
napisał/a: majsterkowiczka 2011-03-15 17:55
jak dla mnie to zdecydowanie lepszy taki kosz niż hamak. oprócz funkcji relaksu i wypoczynku, taki kosz, jest ozdobą ogrodu, można go też zdjąć i podwiesić na drzewie. hamak służy głównie do leżenia, a w koszu odpoczywamy w pozycji siedzącej. więc nie ma co ich chyba porównywać ;)
ene_due_rabe
napisał/a: ene_due_rabe 2011-04-08 15:04
Na pewno wygodniejszy jest hamak, bez dwóch zdań. Plus takiego kosza to np. śniadanko z rana w lato w plenerze, na hamaku nie możliwe raczej do wykonania (ubranie mogłoby się nadawać do reklam proszku do prania).
napisał/a: sangria 2011-04-17 15:42
super, nowoczesny a zarazem egzotyczny design. Dobrze by się prezentował w nie jednym ogrodzie. Rattan dobrze się komponuje z zielenią trawy, krzewów i drzew. No i wygląda na wygodny. Egzotyka i relaks w jednym :)
napisał/a: Stachursky 2011-05-12 21:21
A co sądzicie o takiej opcji: zainstalowanie takiego kosza w pokoju, w salonie i oglądanie TV w tym kokonie hehe
napisał/a: megan_fox 2011-05-19 18:08
Stachursky napisal(a):A co sądzicie o takiej opcji: zainstalowanie takiego kosza w pokoju, w salonie i oglądanie TV w tym kokonie hehe

Uważam że to dość oryginalny, ale ciekawy pomysł. Dobry dla osób lubiących nietypowe rozwiązania. Chociaż do stylu ento czy eko by pasował jak najbardziej. :)
Alojzy
napisał/a: Alojzy 2011-06-16 16:23
O takiej konstrukcji były swojego czasu modne fotele (wiszące kule) z tworzywa sztucznego, zwłaszcza w USA. Więc z rattanu etniczny też może taki fotel (kosz) być w salonie czy sypialni; czemu nie. :p