Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Szkocka krata więcej

Ma być hitem nadchodzącej jesieni. Jak Wam się podoba ten klasyczny deseń?

forum

Kremy do skóry mieszanej więcej

Które najlepiej działają na cerę z suchymi skórkami i wypryskami?

forum

Bardzo duży problem z seksem więcej

Tym razem o radę prosi mężczyzna. Pomożecie?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. Dodano: 09-02-2011, 17:27 #1

kosz wiszący z rattanu

Proszę o Waszą opinię nt. kosza wiszącego z rattanu.

Na plus: mozna go użytkować w domu i w ogrodzie (także przebija pod tym względem np. zwykły fotel bujany). Na minus: ograniczenie jeśli chodzi o "dopuszczalna" wage osoby ktora na nim siedzi.

2. Dodano: 09-02-2011, 19:50 #2

Odp: kosz wiszący z rattanu

Osobiście nie podoba mi się coś takiego i nie zakupiła bym kosza....

3. Dodano: 22-02-2011, 12:47 #3

A mi się podoba Fajny mebel do ogrodu, ozdobny, można się w nim pobujać, odpocząć, poczytać książkę, pełen relaks. Szkoda że nie mam ogrodu. Ewentualnie można go wstawić na balkon, ale to już nie to samo co w ogrodzie.

4. Reklama

5. Dodano: 23-02-2011, 07:47 #4

Podoba mi się. Ale bardziej do ogrodu niż do domu - w domu pozostałabym na fotelu bujanym.

6. Dodano: 11-03-2011, 13:48 #5

Wszystko OK, ale ja bym tego nie porównywał do fotela bujanego (zupełnie inna funkcja), ale bardziej do hamaka. Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie co lepsze: hamak czy kosz ?!

7. Dodano: 15-03-2011, 17:55 #6

jak dla mnie to zdecydowanie lepszy taki kosz niż hamak. oprócz funkcji relaksu i wypoczynku, taki kosz, jest ozdobą ogrodu, można go też zdjąć i podwiesić na drzewie. hamak służy głównie do leżenia, a w koszu odpoczywamy w pozycji siedzącej. więc nie ma co ich chyba porównywać

8. Dodano: 08-04-2011, 15:04 #7

Na pewno wygodniejszy jest hamak, bez dwóch zdań. Plus takiego kosza to np. śniadanko z rana w lato w plenerze, na hamaku nie możliwe raczej do wykonania (ubranie mogłoby się nadawać do reklam proszku do prania).

9. Dodano: 17-04-2011, 15:42 #8

super, nowoczesny a zarazem egzotyczny design. Dobrze by się prezentował w nie jednym ogrodzie. Rattan dobrze się komponuje z zielenią trawy, krzewów i drzew. No i wygląda na wygodny. Egzotyka i relaks w jednym

10. Dodano: 12-05-2011, 21:21 #9

A co sądzicie o takiej opcji: zainstalowanie takiego kosza w pokoju, w salonie i oglądanie TV w tym kokonie hehe

11. Dodano: 19-05-2011, 18:08 #10

Cytat Zamieszczone przez Stachursky Zobacz posta
    A co sądzicie o takiej opcji: zainstalowanie takiego kosza w pokoju, w salonie i oglądanie TV w tym kokonie hehe
    Uważam że to dość oryginalny, ale ciekawy pomysł. Dobry dla osób lubiących nietypowe rozwiązania. Chociaż do stylu ento czy eko by pasował jak najbardziej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów