Walentynki

napisał/a: bajaboga 2011-02-09 15:19
Ja z moim chłopekiem po raz mpierwszy raz spędzimy ten dzien razem. Jestesmy ze sobą 4 miesiące. Kochamy się. Jednak nie mam pojecia co moge kupic mu w prezencie>? Wiele lat byłam sama i tak naprawdę nie spędzalam jeszcze z nikim tego dnia. Na święta Bożego Nardzenia dostal ode mnie bokserki ze śmiesznym motywem i kubek z moim zdjęciem. Co moge kupić mu teraz? Wypada kupic bombonierkę w kształcie serducha. poduszke czerowona? Czy to sa raczej prezenty dla dziewczyn ?

Dodam, ze facet ma 32 lata. Ja 24. I z tego co wiem dostane od niego nowy telefon. To dorgi prezent i ja niestety nie mam środków i pomysłu by kupic mu cos na tym samym poziomie. Jezeli macie jakies doswiadczenia i pomysly to bede wdzięczna.
napisał/a: femeia 2012-01-20 19:41
Grunt to prezent z pomysłem, jeżeli pomysł jest dobry to cena nie gra roli, może być fajnie za 50zł jak i za 500zł :) W zeszłym roku mój ukochany zabrał mnie na walentynki do takiej starej, drewnianej chaty którą kiedyś zobaczyliśmy podczas jednej z wycieczek i bardzo mi sie spodobała. Zabrał mnie tam z zaskoczenia, wieczorem, a tam już cała kolacja i grzane wino w termosie czekały tylko na zapalenie świec :) To był niezapomniany wieczór, a przecież nie wymagał dużych nakładów finansowych :) w tym roku chcemy gdzieś na dłużej razem wyskoczyć i zastanawiamy sie nad takim rejsem: http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/rejsy_specjalne/rejs_walentynkowy
napisał/a: marlenka877 2012-01-24 09:55
musisz wybadać co go kręci, jakie ma hobby, mój np uwielbia w każdej wolnej chwili 'dłubać' przy swoich samochodach, więc w tamtym roku kupiłam mu uwaga... - nowe tarcze hamulcowe z brembo do jego seata leona bo narzekał że musi wymienić, jego reakcja pozostanie mi na zawsze w pamięci, tak szczęśliwego go chyba nigdy nie widziałam :D

grunt to trafić z prezentem, nie musi być wcale niebotycznie drogi a potrafi przynieść mega radość
napisał/a: CrystalCiTY 2012-04-07 12:33
Jeśli czasem brak środków na drogi prezent, to można postawić na oryginalność i sentymenty. Proponuje dwa serduszka wygrawerowane w krysztale z osobista dedykacją, zawsze przypomni ten dzień i będzie się kojarzyło z Wami :) kliknij
napisał/a: dyt 2014-01-12 13:39
CrystalCity ma faktycznie ładne statuetki - ale sama zamierzam kupić fotokalendarz :) http://allegro.pl/listing/listing.php?order=qd&string=fotokalendarz - widzę, że mają spory wybór szablonów, niską cenę oraz fajny program do projektowania online ;)
Saturday
napisał/a: Saturday 2014-01-12 14:13
Jak to mówią, przez żołądek do serca, więc może zabierz go na romantyczną kolację do restauracji/ przytulnej knajpki (w ten dzień polecam rezerwację stolika, z doświadczenia;) albo przygotuj ją sama (np. fondue z winem jest łatwe, sycące i romantyczne)- a po, zamiast wylegiwania się na kanapie czy w kinie, na lodowisko ;)
Całym sercem popieram typ prezentów polecanych przez @marlenka877- mężczyzna potrafi docenić, że wspierasz jego hobby, jakie by nie było :) bombonierki, pluszaki, figurki, kalendarze jakoś mnie nie przekonują, ale to tylko mój gust, każdy ma inny... jeśli już jakiś standard to może markowa koszula plus srebrne spinki do mankietów (jedna ze znanych marek biżuterii ma nietypowe wzory typu kobiety pin-up, komiks, widziałam też piłki nożne i samochody, warto się zorientować czy nie będzie jakiejś nocy zakupów z -20% na srebro w styczniu)?
evelinka_now
napisał/a: evelinka_now 2014-01-20 10:12
Również uważam, że walentynkowy upominek musi być bardzo osobisty. Ale czy uważacie, że materialne prezenty są lepsze od tych niematerialnych?
Tę kwestę zaczęłam rozważać, kiedy koleżanka wspomniała mi o tym, że bierze udział w konkursie organizowanym przez jedną z porównywarek cen (Okazje.info chyba) i tam do wygrania jest bon o wartości 800 zł do wykorzystania w sklepie, oferującym prezenty w formie przeżyć - skoki ze spadochronem, loty balonem, przejażdżki luksusowymi samochodami itp. Mnie osobiście wydaje się, że z tego typu upominków Panowie powinni być zadowoleni bardziej niż z kolejnej książki, płyty, czy czegoś do ubrania. Podzielacie moją opinię?

Gdyby ktoś był zainteresowany - szczegóły tutaj
napisał/a: SuperNadia94 2014-01-27 11:32
Ja uważam, że ten dzień jest tylko symbolem i przez cały rok powinno się okazywać uczucia, a nie w takim dniu i w dodatku prezentami. Może się mylę ale to jest moje odczucie.



Interesują Cię spa w karpaczu ? Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z bardzo atrakcyjną ofertą! Niskie ceny, wygoda i piękna okolica!
Natalia23N
napisał/a: Natalia23N 2014-02-09 21:26
Saturday napisal(a):Jak to mówią, przez żołądek do serca, więc może zabierz go na romantyczną kolację do restauracji/ przytulnej knajpki (w ten dzień polecam rezerwację stolika, z doświadczenia;) albo przygotuj ją sama


My planujemy wyjście do Doppio, a potem pewnie spowrotem do domu. Raczej szaleństw i prezentów nie będzie ze względu na nie zbyt duże oszczędności w tym roku.
napisał/a: Regil94 2014-02-19 14:50
Dla mnie walentynki to dzień jak codzień,


Niby dla mnie dzień jak co dzień to jest, chciałem tylko dopisać - jak już nie mam na nic pomysłu to bardzo często tu wchodze - http://innypomyslnawnetrze.yolasite.com/ i sie odrywam od wszystkiego
napisał/a: aleksia44 2015-01-12 20:56
a dla mnie jest to dzień bardzo wyjatkowy, wtedy można wyjątkowo okazać co czuje sie do tej drugiej osoby.,
zabienicka
napisał/a: zabienicka 2015-01-12 21:07
Tak to już jest , że dla jednych Walentynki to bardzo ważny dzień a dla innych nie. Ja należę do osób, które bardzo lubią obchodzić to święto. od kilku lat kupuje już prezenty na walentynki, w tym roku też już szukam. Na chwile obecną znalazłam tutaj http://art-madam.pl/walentynki/ kilka fajnych rzeczy, które ja sama bardzo chciałabym dostać. Może mój facet wpadnie na pomysł i kupi mi jedną z nich