Konkurs "Chwila bez dziecka"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2011-01-10 09:48
Biorąc udział w naszym konkursie, masz szansę wygrać zabawkę marki SMYK!

Zadanie konkursowe:


1.
Załóż przynajmniej 3 ciekawe wątki na forum ciazaporod.pl. w dziale CHWILA BEZ DZIECI 

2. Przez kolejne 3 tygodnie, opiekuj się swoimi wątkami, rozwijaj je i zachęcaj do dyskusji pozostałe forumowiczki, tak aby Twój wątek cieszył się jak największą popularnością!



Spośród wszystkich Waszych wątków, Redakcyjne jury wybierze 5 najciekawszych oraz posiadających najwięcej wpisów i prześle autorom zabawki marki SMYK!

Czytaj więcej o konkursie, zobacz nagrody >>>



Konkurs trwa od 10 stycznia do 31 stycznia 2011 roku!


napisał/a: magdamajch 2012-01-06 13:00
Osobom, które uważają, że wszelkiego rodzaju kursy uwodzenia to oszustwo polecam skorzystanie z takich szkoleń w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego ([url]www.wyzszaszkolauwodzenia.pl[/url]). Są oni profesjonalni, podczas kursu prowadzą zajęcia teoretyczne i praktyczne, na których można sprawdzić swoje umiejętności :) Ja byłam u nich na szkoleniu dla kobiet Alpha Female i jestem pod wrażeniem ich pracy i tego, jaką uwodzicielską kobietę we mnie odkryli ;) szkoła ta jest sprawdzona, ma pozytywne opinie i wysokie oceny w testach :) naprawdę warto skorzystać