Wygraj zaproszenia na film "Weekend"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2010-12-28 16:16
Konkurs rozwiązany!

Laureatami konkursu zostają:
1. lidiawawa
2. katska7
3. abc12350
4. Mlasta
5. ninalinka

Serdecznie gratulujemy
Prosimy o sprawdzenie skrzynki na forum


Do wygrania 5 podwójnych zaproszeń na film "Weekend". Pokaz odbędzie się 5 stycznia o godz. 19:30 w Multikinie Ursynów.

Zadanie konkursowe:
Napisz na forum.polki.pl, który film z udziałem Cezarego Pazury podobał Ci się najbardziej. Wypowiedź krótko uzasadnij.
napisał/a: lidiawawa 2010-12-29 11:44
"Nic śmiesznego" - zdecydowanie jeden z lepszych polskich filmów. Postać Adama Miauczyńskiego, komiczna i tragiczna zarazem, wywarła na mnie ogromne wrażenie. Film oglądałam dwa razy i myślę, że jeszcze do niego wrócę. Do tej pory pamiętam scenę z lasem... krzyży. Kto oglądał, ten wie :)
pozdrawiam!
katska7
napisał/a: katska7 2010-12-30 12:47
Szczęśliwego Nowego Jorku - gorzko-słodka komedia odsłaniająca prawdziwe realia greenpoinckich emigrantów z Polski. Cezary Pazura genialnie kreuje role Azbesta, który w poszukiwaniu lepszego życia, zagubił w niezrozumiałej rzeczywistości i zatracił swoje wartości, jednocześnie nie przestając wierzyć w swój amerykański sen.
napisał/a: abc12350 2010-12-30 23:42
Moim zdaniem najlepszym filmem komediowym z udziałem Pana Cezarego Pazury jest film Juliusza Machulskiego 'Kiler' , w którym Pan Pazura wciela się w rolę Jurka Kilera - płatnego mordercy , którym tak naprawde nim nie jest :)
napisał/a: Mlasta 2011-01-02 00:33
Oczywiście "Kiler"! Kultowa już polska komedia, pełna tekstów które przeszły do codziennego języka. Cezary Pazura swoją postać wykreował fantastycznie - Jurek Kiler i jego perypetie do gwarantowany dobry humor.
napisał/a: ninalinka 2011-01-02 11:37
Jestem kolejną fanką "Kilera". Przede wszystkim te dialogi - są zabawne. Cezary Pazura wykreował postać bardzo charakterystyczną. Fabuła pomysłowa, myślę, że każdy znajdzie w tym filmie coś dla siebie.
agatita
napisał/a: agatita 2011-01-02 22:38
13 posterunek:) to kultowy serial - w którym Pazura jest rewelacyjny:) tyle humoru nie ma w żadnym innym filmie:)nie wyobrażam sobie nikogo innego niż Czarka :)
joannas1
napisał/a: joannas1 2011-01-03 07:29
Według mnie najlepszy film z udziałem Cezarego Pazury to "PSY".
To bez wątpienia jeden z polskich klasyków.
Ten film świetnie pokazuje klimat Polski początku lat 90-tych, za którym ja po prostu przepadam. Ze wszystkich Polskich filmów, muszę stwierdzić że ten ma zdecydowanie najlepszy scenariusz. Historia jest ciekawa, dialogi rewelacyjne, a cytaty przeszły do historii polskiego kina. To film z którego Polacy mogą być dumni