jakiś sposób na obwisłe cycki

napisał/a: ssaarraa3 2010-12-02 00:04
Cześć. Mam obwisłe cycki. Nie dlatego, że urodziłam i wykarmiłam dziecko. Nie dlatego, że jestem stara. Tylko dlatego, że kilka razy mocno chudłam i tyłam. Moje marzenie o prawidłowym bmi spełniło się, ale los przyniósł mi w odwecie obwisłe cycki. Dotychczas mogłam to ukrywać w odpowiednich stanikach, a teraz mam nowego faceta i wstydzę się przed nim rozebrać... Mój poprzedni lubił moje pulchne ciało, którego ja nienawidziłam, a ten uwielbia mnie taką zgrabną, szczupłą, ale nie wie, co kryje się pod bluzką... Muszę więc szybko coś zrobić z moimi cyckami, nim dojdzie do... sytuacji, kiedy będę musiała zdjąć ten stanik. aaa, co robić??!!
napisał/a: katiusza1988 2010-12-02 00:40
Witam. Nie wiem jak bardzo duży problem masz ze swoimi piersiami ale ja mogę powiedzieć że jak byłam w podobnej sytuacji to robiłam sobie w salonie ce ce maskę ujędrniającą na biust i elektrostymulację. W sumie było to całkiem przyjemne. Po jakimś czasie piersi odzyskały dawną "formę". I ja byłam zadowolona i mój narzeczony nie narzekał ;) Wcześniej używałam kilku różnych kremów żelów ale to w sumie działało albo na jedną noc po posmarowaniu albo wcale i tylko ładnie było opisane na tubce...
napisał/a: wella 2011-04-08 12:44
Polecam ćwiczenia -mnóstwo takowych można znaleźć w necie. Pozatym kosmetyki do pielegnacji biustu, ja stosuje Bust up + serum do piersi, co prawda niestety wychodzi trochę drogo, ale czasem warto w siebie zainwestować. Z tańszych sposobów -całkiem miłych to nic nie zastąpi masażu :)
napisał/a: Majkaa 2011-04-11 11:18
Przeszczep tłuszczu do piersi podnosi je i ujędrnia, ale jakoś specjalnie duuuużo nie powiększa
napisał/a: SweetMadness 2011-04-21 10:57
napisal(a):Przeszczep tłuszczu do piersi podnosi je i ujędrnia, ale jakoś specjalnie duuuużo nie powiększa


Nie powiększa, ale nadaje bardzo naturalny efekt - proporcje są zachowane i biust po prostu wygląda ładnie. Poza tym to najmniej inwazyjny zabieg, który na pewno będzie skuteczniejszy niż wmasowywanie kremów (ćwiczenia zupełnie nie pomogą na rozciągniętą skórę niestety). Wypełnianie piersi własnym tłuszczem to jeden z zabiegów z oferty warszawskiego chirurga plastycznego, dra Piotra Osucha - on jest właśnie znany w środowisku lekarskim z powodu swojego "ekologicznego" podejścia do medycyny estetycznej.
napisał/a: Majkaa 2011-04-26 12:44
tak, wiemy, wszędzie o nim piszesz :]
Sara, generalnie jeśli interesuje Cię stały efekt, to jednak operacja podniesienia piersi, albo implanty, bo tłuszcz ma niestety tę wadę, że się wchłania po jakimś czasie - po pierwszym zabiegu to tak do roku możesz się cieszyć a potem trzeba powtórzyć :)
BioGaleriaPl
napisał/a: BioGaleriaPl 2011-05-03 12:21
Jejku ja bym w zyciu nie zrobila sobie operacji z wlasnej woli. Ja uzywalam po ciazy Bielenda sexy look na biust i byl rewelacyjny. Niby pisze tam ze powieksza ale tak naprawde to je podnosi i ujedrnia.
Nie wiem jakby wygladaly moje cycyki bez niego.
Najtanszy jest na allegro tutaj
http://sklepy.allegro.pl/bielenda-sexy-look-serum-powiekszajace-biust-hit-i1589733070.html
madzixx
napisał/a: madzixx 2011-05-09 14:49
Z tą operacją to bym się wstrzymała, warto skorzystać z zabiegów, które nie wymagają ingerencji skalpela. Na ujędrnienie polecam urządzenie Thermage, które dzięki zastosowaniu podgrzewaniu skóry właściwej technologią fal radiowych, stymuluje kolagen i go regeneruje, przez co zwiększa się napięcie skóry. Skuteczne rozwiązanie na obwisłą skórę, opadające piersi, powieki itp. W tym wypadku wystarczy jeden zabieg, a efekty utrzymują się latami.
napisał/a: kryspek 2011-05-09 14:51
Ja tez szukam różnych sposobów na zwalczenie obwisłych piersi. Kremy nie wystarczają, ale pod nóż nie chce iść. Boję się narkozy i blizn po operacyjnych. Wcześniej nie słyszałam o Thermage, ale zaczęłam czytać i szperać w internecie. Na stronie amerykańskiej są podzielone zdania, jedni są zadowoleni, a inni ciągle czekają na efekty. Napięcie skóry jest widoczne i rzeczywiście to idealne rozwiązanie dla osób bojących się radykalnych zabiegów.
napisał/a: Anka6 2011-05-11 11:11
Ja radzę spróbować najpierw wszelkim dostępnych, nieradykalnych sposobów, a w ostateczności wybrać skalpel. Ja od jakiegoś czasu stosuję Bustello i widzę efektownie działanie. Dodam że wykarmiłam już dziecko, a mój biust wygląda tak jak, gdy miałam 18lat ;)
napisał/a: Majkaa 2011-05-11 12:15
taaaa mhm
napisał/a: Limetka15 2011-06-03 23:19
To całe bustello jest już wszędzie, a ja tam w te cuda nie wierzę. Masuj sobie piersi przy każdej okazji, a to kremem, a to lodem. Rób sobie zimny prysznic na biust, takimi kółeczkami sprysuj wodą. Dobrze też zrobią ćwiczenia np. pompki (moga być damskie ;) A inna kwestia jest taka, że jeśli facet bedzie Tobą zainteresowany, a nie tylko Twoim ciałem to zaakceptuje Cię taką jaka jesteś (ale jako kobietka z duzym biustem rozumiem Twój problem).