Konkurs "Wygraj świąteczne vouchery"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2010-11-25 12:24
Konkurs rozwiązany

Laureatami konkursu zostają:
1. jorunn2010
2. BETTY_1989
3. tinigrifi
4. ejakewa
5. teli

Laureatom serdecznie gratulujemy.
Redakcja wyśle informacje o wygranej na prywatną skrzynkę na forum.


Do wygrania 5 voucherów podarunkowych za 50zł na dowolna usługę w serwisie KatalogMarzen.pl

Zadanie konkursowe:
Każdy z nas ma ukryte marzenia, co chciałby dostać na świąteczny prezent. Napisz swoje marzenie, a kto wie, może w tym roku się spełni.

Konkurs trwa w terminie: 25.11 - 09.12.2010
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2010-11-25 14:44
W tym roku moim świątecznym marzeniem (wymarzonym prezentem) jest... hula hop. Taka prosta rzecz, a jednak dla mnie nie bardzo osiągalna. Już sobie zaplanowałam, że gdy będę mieć hula hop to zacznę wreszcie ćwiczyć. Poczytałam trochę i okazało się że hula hop świetnie wpływa na talię, co na pewno mi się przyda.
napisał/a: ~marionetka26 2010-11-25 15:35
Moim marzeniem w tym roku jest sprawienie przyjemnosci rodzicom i zakup dla nich kawiarki lub ekspresu do kawy.Moi rodzice duzo ze mna przeszli,zawsze mnie wspieraja i wiem ze moge zawsze na nich liczyć...prezent prozaiczny a moze sprawic im duzo radosci.
Monroe1591
napisał/a: Monroe1591 2010-11-25 20:26
Moim świątecznym marzeniem jest zestaw witamin do łykania,które pobudzą organizm na zbliżającą się sroga zimę,ponieważ czuję sie niezwykle ospała i zmęczona !
Zapobiegałyby przeziębieniom:) spacerowałabym każdego wieczoru ..
napisał/a: ColorWomen 2010-11-25 21:50
[LEFT]Zawsze gdy idę z córeczką do parku na spacer,przechodzę obok jubilera.
A tam na wystawie widnieje taki piękny srebrny łańcuszek-kiedyś będzie mój!
Myślę sobie za każdym razem gdy na niego spojrzę.
Jednak nie tracę nadziei i wiem ,że kiedyś będzie pięknie zdobił mą szyję.[/LEFT]

Mikołaju spełnisz me marzenie?
joannas1
napisał/a: joannas1 2010-11-26 07:32
Moje marzenie jest jedno: dostać siostrzyczkę pod choinkę ;)
hadec
napisał/a: hadec 2010-11-26 07:55
A mi się od zawsze marzy..
pakiet czekoladowych masaży ;)
kathiee
napisał/a: kathiee 2010-11-26 07:56
Marzenia - warto je mieć i dążyć do ich spełnienia... Moim ostatnim marzeniem jest skok na bungee. Lubię adrenalinę, postanowiłam że poprzez skok wyzwolę się ze złych emocji które mam w sobie. Kiedy będę spadać w dół spadną ze mną razem wszystkie kłopoty, problemy - z tym wyjątkiem, że ja powrócę do góry a klęski zostaną już zawsze na dnie!
napisał/a: 19790411 2010-11-26 09:09
Moim marzeniem jest.... żelazko. Stare już nie daje rady, strasznie się męczę prasując nim, a i tak ubrania nie są gładkie :(
napisał/a: jorunn2010 2010-11-26 09:52
od kiedy moją pasją stało się odtwórstwo historyczne - podróże w czasie do wczesnego średniowiecza - sukcesywnie udało mi się zgromadzić historyczny sprzęt i ubiór. Niedawno przyszedł na świat mój synek i chciałabym, aby on również mógł w tym uczestniczyć. Marzę więc o prawdziwej chuście do noszenia dziecka, wygodnej i prostej, a jednocześnie budującej wspaniałą więź z maluchem! Mogłabym go zabierać na imprezy i zjazdy na grodzie, a on obserwowałby zupełnie inny świat i inne zycie
olkab
napisał/a: olkab 2010-11-26 11:28
Moim wymarzonym prezentem jest...bilet do Peru:), ale to jest marzenie z tzw. "górnej półki". Bardziej przyziemne to piękne perfumy. Jednak nie będę ukrywać, że moje największe marzenie świąteczne w tym roku się spełni-pierwsza Wigilia z mężem i synkiem Filipkiem. Piękniejszego prezentu nie mogłabym sobie wymarzyć!
napisał/a: plumka6 2010-11-26 12:13
Moim marzeniem jest kojec dla córeczki- bo kiepsko u mnie z kondycją,a ona pewnie będzie przyszłą mistrzynią świata w biegach krótko i długodystansowych-tyle trenuje:)