Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Szkocka krata więcej

Ma być hitem nadchodzącej jesieni. Jak Wam się podoba ten klasyczny deseń?

forum

Kremy do skóry mieszanej więcej

Które najlepiej działają na cerę z suchymi skórkami i wypryskami?

forum

Bardzo duży problem z seksem więcej

Tym razem o radę prosi mężczyzna. Pomożecie?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. Dodano: 21-11-2010, 23:22 #1
    Przegląda
    Kraków

podniesienie libido u kobiety

czy znacie jakieś specyfiki bez recepty wzmagające podniecenie - u mnie problemem nie jest wilgotność pochwy, tylko zadko odczuwam potrzebę zeby uprawiac seks

2. Dodano: 23-11-2010, 13:54 #2

Odp: podniesienie libido u kobiety

"Erotic dla kobiet" bez recepty w aptece ok 20 zł albo jak stosujesz antykoncepcje to Asequrella podnosi libido i chroni wątrobe

3. Dodano: 24-11-2010, 15:56 #3

A może najpierw warto spróbować środków bardziej "naturalnych". Kochajcie się w nietypowym miejscu, zróbcie coś szalonego. Czasem wystarczy szczera rozmowa z partnerem, żeby się "odblokować".

4. Dodano: 24-02-2011, 14:12 #4

Czasem też wystarczy odstawić tabletki antykoncepcyjne ;P

5. Dodano: 16-05-2011, 20:15 #5

Oj, nie wierzę w istnienie wiagry dla kobiet. U nas seks to bardziej sprawa psychiki, niż fizjologii, więc może warto najpierw zastanowić się nad tym, co się dzieje w naszej głowie, a nie w podbrzuszu

6. Dodano: 27-09-2011, 14:42 #6

Jeśli to tylko problem suchości, to po co od razu leki. Żel nawilżający powinien załatwić sprawę. Gorzej jeśli to brak chęci.

7. Dodano: 25-01-2012, 16:00 #7

a może bierzesz tabletki, przy nich czesto jest spadek libido

8. Dodano: 30-01-2012, 18:59 #8

Doświadczenie pokazuje, że spadek libido u kobiet występuj gdy łyka się tabletki antykoncepcyjne. Albo gdy jest nuda w związku bądź problemy emocjonalne....

9. Dodano: 10-09-2012, 10:56 #9

Potwierdzam antykoncepycjność tabletek w 100% ,bo wcale nie masz ochoty na seks Ja sobie poradziłam z tym tak ,że nie zastanawiam się czy mam ochotę czy nie po prostu mój facet mnie zaskakuje w najmniej spodziewanym momencie zaczyna mnie namiętnie całowaći wtedy nawet nie mam czasu myśleć i daje się ponieść emocjom
    Też żebyś miała ochotę na seks musisz poczuć się seksownie. Jakaś seksi bielizna ,makijaż ,wczuj się w klimat i powodzenia

10. Dodano: 01-12-2012, 17:59 #10

Jeśli naprawde szukacie rewelacyjnego środka który między innymi wpłynie również na wzrost naszego libido, to koniecznie polecam Elevation Plus Po 3mc kuracji a nawet wcześniej zobaczycie rewelacyjne efekty.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów