Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak wygląda wigilijny wieczór w Waszym domu? więcej

Wigilia to jeden z najważniejszych wieczorów w polskiej tradycji. Jak i gdzie ją zazwyczaj obchodzicie?

forum

Co kojarzy Wam się ze świętami? więcej

Choinka, prezenty, pasterka, kolędy, a może jeszcze coś innego?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. Dodano: 22-11-2010, 00:22 #1
    Przegląda
    Kraków

podniesienie libido u kobiety

czy znacie jakieś specyfiki bez recepty wzmagające podniecenie - u mnie problemem nie jest wilgotność pochwy, tylko zadko odczuwam potrzebę zeby uprawiac seks

2. Dodano: 23-11-2010, 14:54 #2

Odp: podniesienie libido u kobiety

"Erotic dla kobiet" bez recepty w aptece ok 20 zł albo jak stosujesz antykoncepcje to Asequrella podnosi libido i chroni wątrobe

3. Dodano: 24-11-2010, 16:56 #3

A może najpierw warto spróbować środków bardziej "naturalnych". Kochajcie się w nietypowym miejscu, zróbcie coś szalonego. Czasem wystarczy szczera rozmowa z partnerem, żeby się "odblokować".

4. Dodano: 24-02-2011, 15:12 #4

Czasem też wystarczy odstawić tabletki antykoncepcyjne ;P

5. Dodano: 16-05-2011, 21:15 #5

Oj, nie wierzę w istnienie wiagry dla kobiet. U nas seks to bardziej sprawa psychiki, niż fizjologii, więc może warto najpierw zastanowić się nad tym, co się dzieje w naszej głowie, a nie w podbrzuszu

6. Dodano: 27-09-2011, 15:42 #6

Jeśli to tylko problem suchości, to po co od razu leki. Żel nawilżający powinien załatwić sprawę. Gorzej jeśli to brak chęci.

7. Dodano: 25-01-2012, 17:00 #7

a może bierzesz tabletki, przy nich czesto jest spadek libido

8. Dodano: 30-01-2012, 19:59 #8

Doświadczenie pokazuje, że spadek libido u kobiet występuj gdy łyka się tabletki antykoncepcyjne. Albo gdy jest nuda w związku bądź problemy emocjonalne....

9. Dodano: 10-09-2012, 11:56 #9

Potwierdzam antykoncepycjność tabletek w 100% ,bo wcale nie masz ochoty na seks Ja sobie poradziłam z tym tak ,że nie zastanawiam się czy mam ochotę czy nie po prostu mój facet mnie zaskakuje w najmniej spodziewanym momencie zaczyna mnie namiętnie całowaći wtedy nawet nie mam czasu myśleć i daje się ponieść emocjom
    Też żebyś miała ochotę na seks musisz poczuć się seksownie. Jakaś seksi bielizna ,makijaż ,wczuj się w klimat i powodzenia

10. Dodano: 01-12-2012, 18:59 #10

Jeśli naprawde szukacie rewelacyjnego środka który między innymi wpłynie również na wzrost naszego libido, to koniecznie polecam Elevation Plus Po 3mc kuracji a nawet wcześniej zobaczycie rewelacyjne efekty.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów