Konkurs "Kompleksowa pielęgnacja z Olay Total Effects"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2010-11-17 12:43
Aby wygrać jeden z 20 zestawów Olay Total Effects, odpowiedz na pytanie konkursowe: Czego oczekujesz od idealnego kremu przeciwzmarszczkowego? Swoją wypowiedź krótko uzasadnij i umieść w odpowiednim wątku konkursowym.
Konkurs zakończono!
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Nagrody otrzymują:
anetka129
Izabella30
Ji26
briggie
marionetka26
illa
ebenark
miszel17
magpop
kamikaze
apoccalipsa
stimme
Angel1090
Majowa
Zussska
basiag3
anmonek
helenka1
zebrrra
mamadwojga


Możesz wygrać 1 z 20 zestawów Olay Total Effects!



W skład zestawu wchodzą: krem na dzień SPF 15 i krem na noc Olay Total Effects


Dowiedz się więcej na temat linii Olay Total Effects>>>




Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem>>>
napisał/a: 19790411 2010-11-17 13:33
Dla mnie idealny krem przeciwzmarszczkowy powoduje:
1. zazdrość koleżanek, z oczu których mogę wyczytać nurtujące pytanie: "dlaczego ona ciągle wygląda jak nastolatka",
2. Zachwyt w oczach męża - "Ale ze mnie szczęściarz"
3. Radość w oczach dziecka - "Jaka masz ładną i milutką buzię",
4. Zadowolenie w moich oczach gdy patrzę w lustro - "Nie jest jeszcze za mną tak źle, malutka" :)
napisał/a: anetka129 2010-11-17 14:08
....że od kremu przeciwzmarszczkowego mocy nie będę potrzebować botoksu pomocy
napisał/a: aiszek 2010-11-17 14:10
Czego oczekujesz od idealnego kremu przeciwzmarszczkowego?
Jeszcze na szczęście nie mam zmarszczek ale od idealnego kremu przeciwzmarszczkowego oczekuję cudów aby wyrównał zmarszczki mojej teściowej!!! Gdyż ja jej kupię taki krem pod choinkę a Ona będzie prze szczęśliwa (czyt. cała rodzina będzie miała wspaniałe święta) :D
enigma10
napisał/a: enigma10 2010-11-17 14:16
Od kremu przeciwzmarszczkowego oczekuję tego, by delikatnie moją twarz wygładził - tak, żeby jej wygląd mego wieku nie zdradził;)
napisał/a: agnesj77 2010-11-17 14:19
cudów o poranku i uwielbienia wieczorem....
napisał/a: jaga12Xj1 2010-11-17 14:20
Po Kremie Przeciwzmarszczkowym Oczekuje Rezultatów że Inne Kobiety Zazdroszczą Mi Wyglądu I Pytają Się Co Używam że Moja Cera Wygląda ładnie I Na Twarzy Prawie Nie Widać Zmarszczek
napisał/a: tomdra 2010-11-17 14:26
żeby stosunek ceny produktu do jego jakości był jak najbardziej korzystny...
hadec
napisał/a: hadec 2010-11-17 14:27
Podobno przeciwności w miłości się przyciągają.
Niech więc mój idealny wybranek pokocha moje zmarszczki
na zasadzie takich właśnie przeciwieństw.
Ona smętna, zapadnięta.
On witalny, znikalny.
I niech się dobrze bawią!!! ;)
napisał/a: Izabella30 2010-11-17 14:38
Byłoby miło wcześnie rano usłyszeć od mojej ukochanej osoby,że wyglądam coraz bardziej młodziej i promienniej.A także to,że wraz z upływem czasu staję się bardziej pociągającą i seksowną kobietą,która coraz częściej się uśmiecha:).I to wszystko jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki-czyli niezwykle skutecznemu działaniu idealnego kremu przeciwzmarszczkowego.
napisał/a: ji26 2010-11-17 14:43
Ci, którzy mnie znają wiedzą, że nie warto mieć we mnie wroga. One nie wzięły tego pod uwagę i pewnego dnia dumnie stanęły na mojej drodze od razu wkraczając na wojenną ścieżkę. Zdawały się być pewne siebie i nieustępliwe. Chodziły ze mną wszędzie i coraz wyraźniej zaznaczały swoją obecność. Wrrr... zmarszczki! I z każdym dniem było ich coraz więcej i więcej. W końcu postanowiłam skorzystać z usług zawodowego likwidatora o pseudonimie "krem przeciwzmarszczkowy". Oczekiwałam i wciąż oczekuję od niego tylko jednego - skuteczności, szybkości i braku litości dla istniejących i potencjalnych zmarszczek!
kosmonia
napisał/a: kosmonia 2010-11-17 14:46
Od idealnego kremu przeciwzmarszczkowego oczekuję tylko jednego- by był efektywny! Chcę mieć pewność, że z każdym dniem, gdy spojrzę w lustro będę wyglądać lepiej, piękniej i "bardziej gładko " :)