Wierzycie w spełniające się sny lub ich symbolikę???

creative_j
napisał/a: creative_j 2010-11-16 19:53
Witam...
Ciekawi mnie czy ktoś z Was ma podobnie do mnie. Często mam tak, że śnią mi się rzeczy, które coś dla mnie symbolizują. Najczęściej są to konkretne liczby.
Np. śniło mi się po maturze, że kupowałam bluzkę w sklepie i kosztowała 65 zł. Umyśliłam sobie, że to ma być może jakiś związek. Nie trafiłam w sedno ale z pewnego przedmiotu miałam właśnie 63%. Potem już na studiach śniłam, że na ziemi leżały drobne pieniądze, które zbierałam. Uzbierałam 2 zł 92 gr. a to było kiedy czekałam na wyniki ważnego kolokwium. No i niestety nie zaliczyłam. Trochę mi zabrakło do 3. I takich przypadków miałam całe mnóstwo. Ok 90% mi się sprawdza. A jak jest u Was???:)
napisał/a: klarek 2010-11-23 14:50
Ja wiem, że jak coś mi się przyśni, to potem tego szukam w rzeczywistości :) Ale raczej mi się nic nie śni... :)
napisał/a: sinead 2010-11-29 18:51
wszystko kwestia interpretacji, tak naprawde do kazdego snu mozna pozniej przypisac chocby na sile jakies konkretne wydarzenie z zycia, w zaleznosci od stopnia wyobrazni ;)
ale cos w tym jest mimo wszystko
cohenna
napisał/a: cohenna 2010-11-29 19:07
Nie wierzę w sny, jak również zabobony typu czarny kot jak przebiegnie ci drogę to pech....
Ponoć sny śnią się na odwrót....?? Ale kto to tak naprawdę wie?
napisał/a: szyszula1991 2010-12-04 12:06
a ja wierze w sny, mam tak ze cos mi sie przysni i sprawdzi sie to za pare dni, wysnilo mi sie zerwanie z chlopakiem, wypadek jego samochodowy, zareczyny przyjaciolki i mogla bym tak wymieniac i wymieniac...
napisał/a: soszka86 2010-12-13 22:15
Mojej znajomej też często sny się sprawdzają, ale mi to raczej nie
napisał/a: soszka86 2010-12-13 22:16
Ja wierzę raczej w intuicję i przeczucia...
cohenna
napisał/a: cohenna 2010-12-14 08:43
soszka86 napisal(a):Ja wierzę raczej w intuicję i przeczucia...


To akurat mi się sprawdza
napisał/a: ~marionetka26 2010-12-21 14:16
szyszula1991 napisal(a):a ja wierze w sny, mam tak ze cos mi sie przysni i sprawdzi sie to za pare dni, wysnilo mi sie zerwanie z chlopakiem, wypadek jego samochodowy, zareczyny przyjaciolki i mogla bym tak wymieniac i wymieniac...


Mam niestety podobnie,pisze niestety ponieważ czasem śnia mi sie rzeczy o ktorych bym wolała nie śnić i tak np.śniła mi sie ze woda mi sie z sufitu leje i jakies kolce z niego wychodza a rano dowiedziałam sie ze w nocy sasiadka z góry zmarła.Jak mi sie babcia śni to wiem ze cos sie stanie itd...to troche przeklestwo dla mnie bo jak mi sie cos takiego sni to wiem ze musze uwazac bo cos sie złego stanie.
napisał/a: ~kasiekzuza7 2010-12-21 14:29
w mojej sytuacji gdy śni mi się mój brat, który zmarł to wiem że coś złego się stanie
napisał/a: Aldona78 2011-02-21 18:06
U mnie duża część się sprawdza. Jak np. śni mi się moja zmarła babcia to zazwyczaj muszę uważać. Jak śni mi się że prowadzę samochód to potem mam jakieś problemy z autem.
napisał/a: lulu_mortese 2011-02-28 20:31
Powiem krótko - wierzę. Samej zdarzają mi sie śnić rzeczy, które w niedługim czasie się wydarzają, innym osobom w rodzinie też się to zdarzało.