syrop na suchy kaszel?

napisał/a: dede22 2010-11-02 10:12
Witam potrzebuje informacji na temat jakiegos dobrego syropu na suchy kaszel taki ktory bedzie powstrzymywał napady kaszlania szczegolnie w nocy. Dodam ze dziecko ma 2,5 roku i to jest kaszel chorobowy nie alergiczny takie zwykle przezpiębienie. Stosowałam stodal ale srednio pomaga i wsumie tyle jak chodzi o suchy kaszel to jest homeopatyczny syrop moze dlatego.
napisał/a: ~mala77 2010-11-02 13:50
Witam!Ja ppodaje na taki kaszel krople Sinecod(15 kropli),godzine przed snem i na spanie stodal.Mój syn ma prawie dwa lata.
napisał/a: ~marionetka26 2010-11-02 15:06
moja lekarka zawsze zalecała zwykły syrop za 3zł prawoslazowy.Niewiem czy u was zadziała czy nie ale mysle ze nie zaszkodzi.
napisał/a: ~kasiekzuza7 2010-11-02 16:29
marionetka26 napisal(a):moja lekarka zawsze zalecała zwykły syrop za 3zł prawoslazowy.Niewiem czy u was zadziała czy nie ale mysle ze nie zaszkodzi.


Marionetka co lekarz to inna teoria.U nas prawoślazowy był odradzany na suchy kaszel.Wprawdzie nawilża gardło ale nie pomaga na napady kaszlu tylko pobudza.dobre są inhalacje z soli fizjologicznej a na noc dawałam Młodej clemastin
napisał/a: ~marionetka26 2010-11-02 18:14
To prawda każdy lekarz mówi co innego.My na nic dajemy Diphergan
napisał/a: ~kasiekzuza7 2010-11-02 18:35
marionetka26 napisal(a):To prawda każdy lekarz mówi co innego.My na nic dajemy Diphergan


o nim słyszałam dużo negatywnych opinii i powiem Ci szczerze, że gdy miesiąc temu dostałam na niego receptę wykupiłam ale nie podałam(dobry na wymioty).już nie pamiętam nazwy ale gdy na poczatku roku walczyliśmy z kaszlem dostalam syrop ktory jest na 4dni i tylko tyle jest go w butelce.rewelacyjny poszukam bo napewno mam gdzies ulotke.
napisał/a: dede22 2010-11-03 08:15
ja wczoraj kupiłam jakiś PINI z sosny nie wiem jak działa bo juz wczoraj dostała mokry taki odrywający sie wiec tego pini nie podałam ale jeszcze męczący kaszel w nocy choć mokry ale pół nocy kaszle wiec podaje flavamed (oczywiscie nie na noc)
napisał/a: tasiuncia 2010-11-03 08:52
ja malemu 2,5 podaje prawoslazowy,albo herbapekt
napisał/a: Jolcia05 2010-11-08 11:41
Szeroki wybór produktów, również dla dzieci znajdziesz na e-lek.pl Tam są tańsze leki niż w aptece, więc na pewno będzie ci się opłacało zamówienie kilku produktów na raz. Ja również słyszałam, że syrop herbapect jest dobry dla dzieci.
napisał/a: kabonnio 2010-12-06 11:39
ja może polecę trochę starociami, ale mnie zawsze pomagała herbata z syropem malinowym - wypita na ciepło, na jakiś czas pozwala zapomnieć o tej paskudnej dolegliwości :P
napisał/a: Amko 2010-12-20 13:13
Własnie miałam to pisac,herbata z sokiem malinowym bardzo dobrze działa na suchy kaszel. To jeden z tych domowych,ale sprawdzonych sposobów na przeziębienie i kaszel.
napisał/a: lodowa 2011-01-04 12:20
Zwykły prawoślazowy i może jakiś domowej roboty np. z cubuli - polecam na zaziębienie.