Filmy warte zobaczenia

napisał/a: wiesia5 2010-10-19 20:45
Jakie filmy warto obejrzeć? Czym się sugerujecie wybierając film? Jakie stacje wybieracie?
napisał/a: megan_fox 2010-11-15 16:44
ja oglądam filmy głównie na dvd, w telewizji sporadycznie.
po prostu w telewizji puszczają przeważnie filmy które już widziałam.

lubię różne filmy dramaty, obyczajowe, komedie, thrillery, praktycznie z każdego gatunku, ale film musi być dobry.

ostatnio oglądałam na dvd Listy do Julii, taki ciepły, film o miłości, dla kobiet.
podobał mi się.
a w na TVN-ie Odważną z Jodie Foster, dobry thriller, polecam wszystkim.
Jodie Foster potrafi grać w takich filmach.
napisał/a: wiesia5 2010-11-15 17:27
Ja miałam oglądać wczoraj Odważną, ale jakoś mi nie wyszło. W długi weekend oglądałam "Ostatnie zlecenie " Nicolas Cage jako płatny morderca - całkiem dobra rola i film trzyma w napięciu. "Wyznania zakupocholiczki" - namówił mnie na ten film mój brat i miał rację, bardzo dobrze się ogląda i pokazane sa mechanizmu kierowania naszymi potrzebami...ufff, ale można wpaść w sieć, koniecznie zobaczcie. A lubicie filmy dokumentalne?
napisał/a: cibona 2010-11-28 20:51
POGRZEBANY !W pierwszej chwili po zakończeniu filmu sama nie wiedziałam co myśleć. Z pewnością dobrze
zrobiony i genialny główny aktor. To żaden tam beznadziejny horrorek ! To ambitniejszy film! Godny polecenia!
napisał/a: nasic 2011-01-11 15:28
Motyl i skafander jest rewelacyjnym filmem. A z lżejszego kina, to dobrą komedią jest Le dîner de cons. Oba te filmy odkryłam na fanpage'u szkołu L'atelier de francais. Dzięki niemu poszerzam swoją wiedzę jeżeli chodzi o kulturę francuską.
napisał/a: widelczyk 2011-02-18 19:03
Oglądałyście "czarnego łabędzia" ? cudo!
napisał/a: Tula87 2011-02-24 14:15
"Jak zostać królem"- strasznie się ubawiłam:D Wczoraj też byłam na 127 Godzin też bardzo fajny. polecam obydwa ;)
rudaona
napisał/a: rudaona 2011-03-30 18:07
Tula87 napisal(a):"Jak zostać królem"- strasznie się ubawiłam:D Wczoraj też byłam na 127 Godzin też bardzo fajny. polecam obydwa ;)


"Jak zostać królem" cuudowny:)
a ja ze swojej strony polecam "Wyśnione miłosci" świetny film i muzyka:) tak dla zapoznania z klimatem:

https://www.youtube.com/watch?v=roLmFo3rWYc&feature=related
napisał/a: agnes_joan 2011-04-19 20:38
"Jak zostać królem" rzeczywiście niesamowity - bardzo zabawny, bardzo polecam. Jeśli chodzi o Czarnego łabędzia, to nie zachwycił mnie tak bardzo jak większość osób.

Ale całkiem niedawno obejrzałam w końcu Różyczkę, polski film z M. Boczarską i R. Więckiewiczem. Bardzo dobry, wręcz wzruszający. Polecam gorąco.
wikaG
napisał/a: wikaG 2011-10-19 17:17
"Jak zostac królem" i "Czarny łabędź" jest super :)

Jeżeli chodzi o nowości, to nie moge sie doczekać "Służących" :) Czytalam ksiązkę, jest boska. Film to oczywiscie adaptacja. W stanach jest hitem i murowanym filmem oskarowym. Nie dziwie się :)
Wklejam wam polski zwiastun :)

https://www.youtube.com/watch?v=HFMVDlrLdxc
napisał/a: payton 2011-11-01 23:22
To wszystko zależy od gustu i preferencji osoby, który dany film chce obejrzeć. Ja pochłaniam filmy masowo i w swoim życiu już ich trochę obejrzałam. Moimi ulubionymi są "Życie jest piękne" oraz ogólnie kino Kubricka, które mogłabym oglądać wiecznie.
RudaLisica
napisał/a: RudaLisica 2011-11-02 10:58
wikaG napisal(a):"Jak zostac królem" i "Czarny łabędź" jest super :)

Jeżeli chodzi o nowości, to nie moge sie doczekać "Służących" :) Czytalam ksiązkę, jest boska. Film to oczywiscie adaptacja. W stanach jest hitem i murowanym filmem oskarowym. Nie dziwie się :)
Wklejam wam polski zwiastun :)

https://www.youtube.com/watch?v=HFMVDlrLdxc


Dla mnie "Czarny łabędź" był bardzo przereklamowany, film o niczym udający ambitny.

Ale "Służące" to cudowna książka, taka życiowa. Niby czasy apardheidu minęły, ale takich pań bogatych pomiatających innymi jeszcze by się dużo znalazło. Dzięki za trailer (jakoś wcześniej nie dotarły do mnie informacje o ekranizacji).