Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 71
  1. Dodano: 27-02-2017, 16:16 #61

Odp: prezent dla taty

pomysł sam w sobie zły nie jest, pytanie ile kasy chcesz przeznaczyć na taki gadżet. Jeśli masz więcej kasy to może mu jakiś aparat cyfrowy kup.

2. Dodano: 10-03-2017, 10:25 #62

A myślałaś o tym, żeby tacie podarować zegarek? To super opcja na prezent Mój tata na 50 urodziny dostał taki z Hugo Bossa i jest bardzo z niego zadowolony
    Ostatnio edytowane przez administratorka ; 19-04-2017 o 14:46

3. Dodano: 19-03-2017, 18:51 #63

Cytat Zamieszczone przez AnnaSun Zobacz posta
    Jak hobby taty jest astronomia, to rzeczywiście najlepiej coś pod tym katem kupić.
    Mój padre ma mniej wymagające pasje - pół dnia spędza w ogrodzie, więc jak mu kupię jakiś gadżet typu grabie nowe, piłę to jest ok.
    Albo jakiś multitool np leathermana - tatusiowie zawsze majsterkują, więc z pewnością coś takiego się przyda
    Cytat Zamieszczone przez ciastka Zobacz posta
    Zgadzam się z tobą, że praktyczne prezenty są lepsze. Taki śmieszny prezent może jest lepszy przez pierwsze 5 minut, bo się można trochę pośmiać, ale później? Rzuci się w kąt i będzie się kurzyć. Także bezsensu
    Też jestem tego zdania, dlatego dla taty może być też jakiś scyzoryk, albo nożyk na grzyby! Wielu mężczyzn w statecznym wieku lubi pochodzić po lesie.
    Cytat Zamieszczone przez smerfetkaaa8 Zobacz posta
    Ja stawiam na klasykę - portfele, alkohol czy książki i tata zawsze jest zadowolony Chociaż czasami przeglądam różne sklepy internetowe z "gadżetami" - można znaleźć na nich super pomysły
    Jak portfel to warto zainwestować w taki z zabezpieczeniem RFID można pokazać, że się dba o tatę

4. Dodano: 19-03-2017, 23:03 #64

Cytat Zamieszczone przez yelly_7 Zobacz posta
    Albo jakiś multitool np leathermana - tatusiowie zawsze majsterkują, więc z pewnością coś takiego się przyda
    No tak, tool podobno może zastąpić całą skrzynkę z narzędziami. A co do tej firmy o której piszesz to wiem że 25 lat gwarancji dają na swoje produkty
    Też jestem tego zdania, dlatego dla taty może być też jakiś scyzoryk, albo nożyk na grzyby! Wielu mężczyzn w statecznym wieku lubi pochodzić po lesie.
    Scyzoryki są super pomysłem, a jak tato ma pasję to można dobrać victorinoxa z takim wyposażeniem które wpisze się najlepiej w jego pasję.
    Jak portfel to warto zainwestować w taki z zabezpieczeniem RFID można pokazać, że się dba o tatę
    No tak, warto czasem zaznaczyć, że się człowiek troszczy o rodziców takim bardziej rzeczowym podarkiem. Ja kupiłam tacie, który jest kierowcą zawodowym, gaz pieprzowy, bo raz chcieli go napaść na postoju.

5. Dodano: 20-03-2017, 12:29 #65

Cytat Zamieszczone przez erbi99 Zobacz posta
    No tak, tool podobno może zastąpić całą skrzynkę z narzędziami. A co do tej firmy o której piszesz to wiem że 25 lat gwarancji dają na swoje produkty
    a jak wygląda sprawa z toolami victorinox? Mają dożywotnią gwarancję?
    Scyzoryki są super pomysłem, a jak tato ma pasję to można dobrać victorinoxa z takim wyposażeniem które wpisze się najlepiej w jego pasję.
    zwłaszcza, że victorinox to niezawodna jakość i dożywotnia gwarancja a więc sprzęt na całe życie.
    No tak, warto czasem zaznaczyć, że się człowiek troszczy o rodziców takim bardziej rzeczowym podarkiem. Ja kupiłam tacie, który jest kierowcą zawodowym, gaz pieprzowy, bo raz chcieli go napaść na postoju.
    no ale używanie gazu w samochodzie chyba nie jest zbyt dobrym pomysłem. Nie lepszy by był paralizator w takiej sytuacji? Rozpylanie gazu w aucie może zaszkodzić tak samo napastnikowi jak i osobie, która się broni.

6. Dodano: 27-03-2017, 11:16 #66

A może kupisz tacie buty? Ale nie takie zwykłe, a specjalistyczne Mój tata ma takie. I jest z nich bardzo zadowolony, mowi że to jego najwygodniejsze buty No ale właśnie ta firma produkuje takie obuwie, które ma opatentowaną podeszwę i wkładkę
    Ostatnio edytowane przez administratorka ; 19-04-2017 o 14:47

7. Dodano: 04-04-2017, 13:18 #67

Buty? Moim zdaniem to kiepski pomysł.

8. Dodano: 19-04-2017, 12:22 #68

Opcji jest sporo, mój dostał jakiś czas temu ode mnie trymer babyliss i wiem ze prezent mu się spodobał, to jest chyba jedna z lepszych marek produkujących tego typu sprzęt, sama mam ich prostownicę i wiem że jakościowo to jest zrobione super

9. Dodano: 19-04-2017, 17:55 #69

Moim zdaniem najlepszy prezent dla taty to zegarek (jeżeli oczywiście go jeszcze nie ma) Zawsze się spodoba i łatwo wybrać coś fajnego. Sama zamawiałam ostatnio tacie taki Casio https://domczasu.pl/zegarki-casio-edifice/8223-zegarek-casio-edifice-ef-125d-7av.html i radości nie było końca. Jeżeli chodzi o budżet to składałam się na pół z siostrą ale są też tańsze bardzo fajne.

10. Dodano: 21-04-2017, 00:42 #70

Bardzo fajnym prezentem tez moze być dobrej jakosci kołdra. Zobacz sobie oferte firmy dilani https://dilani.pl/. Ja mam kołdrę z serii exclusive, czyli 100% puchu gęsi

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów