Jak zachować młody wyglad?

napisał/a: okorock 2010-09-30 23:32
Słuchajcie, czy znacie jakieś metody, najlepiej takie, które nie będą szkodliwe dla zdrowia, które mogłyby pomóc w powstrzymaniu działania upływającego czasu. Tak się zastanawiam co, z medycznego punktu widzenia może pomóc w powstrzymaniu procesu starzenia. Macie jakieś pomysły?
napisał/a: jmichalska 2010-10-27 13:11
okorock napisal(a):Słuchajcie, czy znacie jakieś metody, najlepiej takie, które nie będą szkodliwe dla zdrowia, które mogłyby pomóc w powstrzymaniu działania upływającego czasu. Tak się zastanawiam co, z medycznego punktu widzenia może pomóc w powstrzymaniu procesu starzenia. Macie jakieś pomysły?


Ja polecam mezoterapię bezigłową. Jest bezinwazyjna, a na dodatek pomaga. Teraz na fastdeal.pl znalazłam rabat do salonu Zostań Motylem w Warszawie. jeszcze tam nie byłam, ale chyba skorzystam. Zobaczy się, w razie czego dam wam znać, jak mi tam poszło :)
napisał/a: kinsia 2011-01-12 14:26
Na pewno genetyka ma tu bardzo dużo do powiedzenia. Dodatkowo oczywiście zdrowy styl życia pomaga utrzymać ciało w dobrej formie - zdrowa dieta, aktywność. Jeśli tego nie robimy, to żadne zabiegi/leki nie pomogą porządnie.
PanzerKitty
napisał/a: PanzerKitty 2011-01-28 17:45
okorock napisal(a):Słuchajcie, czy znacie jakieś metody, najlepiej takie, które nie będą szkodliwe dla zdrowia, które mogłyby pomóc w powstrzymaniu działania upływającego czasu. Tak się zastanawiam co, z medycznego punktu widzenia może pomóc w powstrzymaniu procesu starzenia. Macie jakieś pomysły?


Jest mnóstwo sposobów walki z czasem, ważne aby dobrze znać siebie swój typ cery, włosów wtedy można podejmować odpowiednie kroki pielęgnacyjne. A ile masz lat jeśli można spytać? Masz jakieś widoczne oznaki starzenia?
napisał/a: wiesia5 2011-02-01 01:54
Trzeba koniecznie walczyć z wolnymi rodnikami. Stosowanie witaminy C, E i A pomoże powstrzymać niszczące działanie tych cząsteczek (rodników) Poza tym zabiegi na twarz dotleniające czy ujędrniające gwarantują odżywienie skóry twarzy. W gabinecie, w którym chodze na zabiegi na twarz korzystają z kosmetyków z linii pielęgnacyjnej Pevonia Botanica. Nawet kupiłam sobie świetny krem, polecam:)
napisał/a: cestjollie 2011-02-10 16:04
Chyba nie metody, dzięki której będziesz młoda "zawsze", ale może wystarczą takie, które poprawiają samopoczucie, a przez to wygląd? Zdrowy tryb życia - przede wszystkim wystarczająca ilość snu :), aktywność fizyczna, dużo miłości i jakieś spa od czasu do czasu. Ja już planuję wyjazd na kwiecień (nie wiem czy zauważyłyście, ale między Wielkanocą a świętami majowymi można zrobić sobie całkiem długie wolne :) i chyba wybiorę się nad morze - jod zawsze dobrze na mnie działa, znalazłam fajny hotel ze spa (primaveraspa.pl), ceny poza sezonem są bardzo przystępne, więc to będzie mój sposób na walkę z czasem :)
napisał/a: Oliwiaaa 2011-02-26 02:04
wiesia5 napisal(a):Trzeba koniecznie walczyć z wolnymi rodnikami. Stosowanie witaminy C, E i A pomoże powstrzymać niszczące działanie tych cząsteczek (rodników) Poza tym zabiegi na twarz dotleniające czy ujędrniające gwarantują odżywienie skóry twarzy. W gabinecie, w którym chodze na zabiegi na twarz korzystają z kosmetyków z linii pielęgnacyjnej Pevonia Botanica. Nawet kupiłam sobie świetny krem, polecam:)


Masz rację, że trzeba walczyć z wolnymi rodnikami. Dlatego kupię mamie jeden z kremów z Siquens Renovation. Do tej pory kupiłam, używam i jestem bardzo zadowolona z Siquens Prevention do cery wrażliwej i wysuszonej. Ufam tym kremom, ponieważ nareszcie znalazłam krem, który nie wywołuje u mnie żadnych podrażnień skóry ani alergii- stąd wnioskuję, że porządna firma.
napisał/a: jaga12Xj1 2011-02-26 14:40
zdrowo się odżywiać
napisał/a: kaj 2011-02-28 10:08
Wydaje mi się,że kluczem do sukcesu jest przede wszystkim systematyczna dbałość o siebie. Jeśli traktujemy swoje zdrowie i ciało z szacunkiem to to się pozytywnie odbije na wyglądzie. Jeśli jest przeciwnie to nawet najdroższe kremy nie pomogą
Krisi
napisał/a: Krisi 2011-03-02 14:59
Tak, zdecydowanie - nic nie zastąpi zdrowego trybu życia.
Ważne, żeby nawilżyć skórę od wewnątrz, a nie tylko kremami czy maseczkami - pij dużo wody mineralnej bogatej w minerały.
napisał/a: mk10 2011-03-23 11:45
Już po 25 roku życia nasz organizm traci zdolność produkcji kolagenu, białka odpowiadającego za elastyczność, nawilżenie i kondycję naszej skóry. Aby zahamować proces starzenia się skóry należy uzupełniać niedobory tego białka. To informacje, które otrzymałam od zaufanej kosmetyczki. Poleciła mi ona Collagen Noble Health, który niweluje i zapobiega powstawaniu zmarszczek, poprawia koloryt skóry,zmniejsza cellulit, rozjaśnia i spłyca rozstępy, a także poprawia jakość włosów i paznokci. Jest to naturalny kolagen morski, który w swym składzie posiada także witaminy C i E oraz wyciąg z pestek winogron czyli doskonałe antyoksydanty, które pomagają w walce z wolnymi rodnikami. Stosuję ten kolagen od ok 3 miesięcy i jestem megazadowolona, stan mojej skóry naprawdę się poprawił, a cena atrakcyjna w porównaniu do firm konkurencyjnych. POLECAM!!!
napisał/a: payton 2011-03-29 15:53
Czasami profesjonaliści mogą pomóc w zachowaniu młodego wyglądu. Nie chodzi mi tutaj stricte o medycynę estetyczną, ale np. o medycynę anti-aging która opiera się na zastosowaniu zaawansowanych technologii naukowych i medycznych w zakresie wczesnego wykrywania, zapobiegania, leczenia i odwracania zaburzeń, chorób i dysfunkcji związanych z wiekiem i procesem starzenia. Można sobie taką terapię zrobić w Centrum Medycznym Vimed. Na pewno może to pomóc w zatrzymaniu czasu :)