Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Babski wieczór więcej

Co podać i jakie zabawy zorganizować podczas spotkania w damskim gronie?

forum

Jakie meble do salonu wybrać? więcej

Jak, Waszym zdaniem, najlepiej urządzić to główne pomieszczenie w domu, mieszkaniu?

forum

Depilacja jesienią i zimą więcej

Wiele kobiet trochę ją sobie odpuszcza, gdy za oknem zimniej. Czy Wy też do nich należycie?

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Dodano: 21-09-2010, 14:41 #1
    Przegląda
    Warszawa

rajstopy przeciwżylakowe-polecicie coś?

Mam problem z pękającymi naczynkami na nogach. Boję się, że odziedziczyłam po mamie żylaki . Nie wiem, co robić. Zastanawiam się nad zakupem rajstop przeciwżylakowych, możecie coś polecić?

2. Dodano: 10-11-2010, 20:49 #2

Odp: rajstopy przeciwżylakowe-polecicie coś?

Słuchaj, przede wszystkim, to dobrze sobie takie rajstopy musisz dobrać. Tylko wtedy one Ci dobrze będą służyły i cała ta terapia będzie miała sens. Bo chodzi o to, żeby one odpowiednio nogi uciskały. Trzeba nogi w kilku miejscach wymierzyć, potem dopiero sprawdzić w tabelach jaki rozmiar będzie dla Ciebie odpowiedni. Na oko się tego nie kupuje.
    Te tabele znajdziesz na stronie: http://www.zylaki.med.pl/metody-lecz...joterapia.html Tam też są porady na temat kompresjoterapii, pewnie Ci się coś przyda.
    Ostatnio edytowane przez trixxis ; 25-11-2010 o 10:26

3. Dodano: 23-11-2010, 23:46 #3

zgadzam się z przedmówczynią - byłam na takim mierzeniu i dopiero z taką karteczką miałam udać się po zakup rajstop Zależnie też od Twoich problemów lekarz wybierze, co jest lepsze dla Ciebie - rajstopy, czy podkolanka

4. Reklama

5. Dodano: 25-11-2010, 14:57 #4

Marta, a kiedy byłaś na tym mierzeniu? Bo ja wyczytałam, że powinno sie to robić rano, bezpośrednio po nocnym odpoczynku. W tym artykule o sposobie poprawnego mierzenia. Tylko z drugiej strony trochę się łamię, ze coś s obie sama nie tak wymierzę, a te rzeczy dość drogie są : /
    Lekarz Ci kazał przyjść rano czy bez znaczenia?

6. Dodano: 30-01-2011, 23:05 #5

Najlepiej to udaj się do lekarza na jakieś badanie. Wątpię żeby same rajstopy miały Ci jakoś pomóc, podejrzewam, że moga tylko opóźnić występowanie żylaków. Naprawdę zbadaj się i pogadaj z lekarzem o swoich wątpliwościach

7. Dodano: 19-05-2014, 18:24 #6

Gdy ja byłam w ciąży to lekarz kazał mi kupić takie właśnie rajstopy, jak dobrze pamiętam to tutaj http://hurtowniagama.pl/ takie widziałam. I chyba były dużo tańsze niż w aptece czy u osób prywatnych.

Uprawnienia umieszczania postów