Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Seks na pierwszej randce więcej

Czy uważacie, że po takiej sytuacji jest później szansa na udany związek?

forum

Andrzejki więcej

Zapraszamy na specjalne andrzejkowe forum!

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Dodano: 21-09-2010, 15:41 #1
    Przegląda
    Warszawa

rajstopy przeciwżylakowe-polecicie coś?

Mam problem z pękającymi naczynkami na nogach. Boję się, że odziedziczyłam po mamie żylaki . Nie wiem, co robić. Zastanawiam się nad zakupem rajstop przeciwżylakowych, możecie coś polecić?

2. Dodano: 10-11-2010, 21:49 #2

Odp: rajstopy przeciwżylakowe-polecicie coś?

Słuchaj, przede wszystkim, to dobrze sobie takie rajstopy musisz dobrać. Tylko wtedy one Ci dobrze będą służyły i cała ta terapia będzie miała sens. Bo chodzi o to, żeby one odpowiednio nogi uciskały. Trzeba nogi w kilku miejscach wymierzyć, potem dopiero sprawdzić w tabelach jaki rozmiar będzie dla Ciebie odpowiedni. Na oko się tego nie kupuje.
    Te tabele znajdziesz na stronie: http://www.zylaki.med.pl/metody-lecz...joterapia.html Tam też są porady na temat kompresjoterapii, pewnie Ci się coś przyda.
    Ostatnio edytowane przez trixxis ; 25-11-2010 o 11:26

3. Dodano: 24-11-2010, 00:46 #3

zgadzam się z przedmówczynią - byłam na takim mierzeniu i dopiero z taką karteczką miałam udać się po zakup rajstop Zależnie też od Twoich problemów lekarz wybierze, co jest lepsze dla Ciebie - rajstopy, czy podkolanka

4. Reklama

5. Dodano: 25-11-2010, 15:57 #4

Marta, a kiedy byłaś na tym mierzeniu? Bo ja wyczytałam, że powinno sie to robić rano, bezpośrednio po nocnym odpoczynku. W tym artykule o sposobie poprawnego mierzenia. Tylko z drugiej strony trochę się łamię, ze coś s obie sama nie tak wymierzę, a te rzeczy dość drogie są : /
    Lekarz Ci kazał przyjść rano czy bez znaczenia?

6. Dodano: 31-01-2011, 00:05 #5

Najlepiej to udaj się do lekarza na jakieś badanie. Wątpię żeby same rajstopy miały Ci jakoś pomóc, podejrzewam, że moga tylko opóźnić występowanie żylaków. Naprawdę zbadaj się i pogadaj z lekarzem o swoich wątpliwościach

7. Dodano: 19-05-2014, 19:24 #6

Gdy ja byłam w ciąży to lekarz kazał mi kupić takie właśnie rajstopy, jak dobrze pamiętam to tutaj http://hurtowniagama.pl/ takie widziałam. I chyba były dużo tańsze niż w aptece czy u osób prywatnych.

Uprawnienia umieszczania postów