"Wygraj zestawy kosmetyków Avon"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2010-09-02 16:08
Laureaci konkursu:
1. valin0
2. bluangel
3. portretete
4. anava
5. ulmich

Serdecznie gratulujemy. Redakcja wyśle informację o wygranej na prywatną skrzynkę na forum
.


Dla miłośników filmu "Step Up 3D" mamy do wygrania zestawy kosmetyków do twarzy od Avon.

Taniec uskrzydla, dodaje energii i powoduje, że tańcząc zapominamy chwilowo o problemach dnia codziennego.
Film „Step Up 3D”, który możemy oglądać na ekranach kin również przenosi nas w inną rzeczywistość.

Zadanie konkursowe
Napisz, jakie są Twoje sposoby na oderwanie się od dnia codziennego?


Nagrody w konkursie:

Do wygrania 5 zestawów kosmetyków firmy Avon. W skład zestawu wchodzą:
- oczyszczający żel do mycia twarzy przeciw wągrom z 2% kwasem salicylowym
- oczyszczający tonik przeciw wągrom z 2% kwasem salicylowym
- głęboko oczyszczająca maseczka przeciw wągrom z 0,5% kwasem salicylowym
napisał/a: halinaotta 2010-09-02 20:52
Najlepszym sposobem na oderwanie się od dnia codziennego jest taniec.Od pięciu lat chodzę z mężem na zajęcia taneczne i chociaż jestesmy po 50-ce wiele radości sprawiają nam nowe figury zarówno w walcu,tangu jak i w tańcach latynoamerykańskich.W te wakacje dodatkowo raz w tygodniu chodziliśmy na salsę kubańską- rewelacja-po 1,5 godzinie smutki dnia codziennego zostają zostawione z potem na sali,a mnie chce się życ.Taniec to najlepszy moim zdaniem sposób na oderwanie się od rutyny i trosk dnia codziennego.
Oczywiście mam tez kilka innych sprawdzonych patentów;wizyta w dziennym SPA,dobra książka,kolorowo pomalowane paznokcie,ciuch,albo chociaż dodatek w intensywnym pomarańczowym kolorze.Czasami sprawdza się wizyta w sklepie i kupienie sobie czegoś nowego- innym razem spacer czy spotkanie z przyjaciółkami na tzw,babskich ploteczkach.Wszystko,co pozwala przerwac rutynę i nudę,bo tyle jest jeszcze miejsc do odkrycia,rzeczy do zrobienia,ludzi do poznania,że szkoda marnowac czasu
cohenna
napisał/a: cohenna 2010-09-03 08:27
Redakcja napisal(a):
Zadanie konkursowe
Napisz, jakie są Twoje sposoby na oderwanie się od dnia codziennego?



Ja mam kilka sposobów na oderwanie się od rzeczywistości. Czasem jak mam wszystkiego dość siadam sobie wieczorem w fotelu z kubkiem ulubionej herbaty i uciekam w świat fantazji - pisząc bajeczki dla dziecka.Jeśli nie mam natchnienia na pisane to biorę się za haftowane, szydełkowanie, lub malowanie. Łączę przyjemnie z pożytecznym, bo relaksuję się i wyciszam, a przy okazji powstają różne cudeńka takie jak pamiątki, pocztówki świąteczne i nie tylko :D
napisał/a: jaga12Xj1 2010-09-03 10:32
Mój Sposób Na Oderwania Się Od Dnia Codziennego Jest Spacer Po Lesie
bluangel
napisał/a: bluangel 2010-09-03 12:05
Mój sposób od oderwania się od dnia codziennego to moje hobby . Od lat maluję obrazy olejne ,przy tym zajęciu najlepiej wypoczywam . Malowanie wymaga sporej wyobraźni i skupienia ,dlatego też nie mam czasu myśleć o niczym więcej :) Moje obrazy to kolory duszy ! całkowicie odrywają mnie od problemów dnia codziennego
napisał/a: ~niechcemisie 2010-09-03 13:26
Ja często robię sobie miniwakacje od codzienności -to świetna alternatywa na przeładowanie obowiązkami, brak urlopu czy zwykłe oderwanie się od smutków. Najbardziej dostępne sposoby, z ktorych korzystam to:
KSIAŻKA - portal, ktory przenosi mnie w inną czasoprzestrzeń,
GRA KOMPUTEROWA - wrota do innego wymiaru,
MUZYKA - która potrafi owładnąć emocjami,
CZUŁOŚĆ - chwila z najbliższą sercu osobą może zmienić wszystko w ułamku sekundy.
napisał/a: Izabella30 2010-09-03 14:15
Bywa niekiedy tak,że trudno jest mi zapomnieć o pracy i obowiązkach jakie mnie czekają w domu.
O praniu,gotowaniu,sprzątaniu,prasowaniu,zakupach i wielu,wielu innych zajęciach dnia codziennego.Aż głowa boli i chce się gdzieś uciec daleko stąd.Dlatego wymyśliłam sposób na oderwanie się od tych przyziemnych spraw.Wybraliśmy z całą rodziną jeden dzień w tygodniu na odpoczywanie,relaks i zabawę.Nie przejmujemy się wtedy dosłownie niczym-taka jest zasada.Gdy mamy ochotę na rowery-ubieramy się i już jesteśmy w pełnym szyku na ścieżce rowerowej.Obiad?Gdy jesteśmy głodni wybieramy sobie małą knajpkę i zamawiamy ulubioną przez dzieciaków pizzę.Pomysłów na wspólny wypoczynek mamy wiele-dzieci przez cały tydzień debatują,gdzie możemy się wybrać,albo co ciekawego możemy jeszcze zwiedzić.Dzięki czemu poznaliśmy niemalże całą naszą okolicę i nasze przepiękne województwo.Kocham nasze wspólne,rodzinne odpoczywanie,dzięki czemu możemy być blisko ze sobą .Tego Nam tak jest brak na co dzień:)
napisał/a: lucy27 2010-09-03 14:38
Moje sposoby na oderwanie się od dnia codziennego to dlugie spacery po lesie-wdychanie zapachu mchu, liści, słuchanie śpiewu ptaków. Ale zrelaksować się pomaga mi także gorąca kąpiel z aromatycznymi olejkami. Poza tym nic tak nie poprawia humoru jak duuuża porcja bardzo kalorycznych lodów z jeszcze bardziej kalorycznym sosem czekoladowym. Od czasu do czasu nikomu nie zaszkodzi:) No i jeszcze niezawodnie działa pachnący bukiet kwiatów-kupuję je dla siebie sama. Nie zawsze chcę czekać do urodzin czy imienin-bez okazji daja jeszcze więcej radości. takie drobiazgi sprawiają, że zapominam o kłopotach i stresie-relaksuje sie i nabieram sił!
napisał/a: yulee 2010-09-03 19:21
Jak uciekam od codzienności? Codzienność nie jest taka zła! Mam dwie zasady pozwalającą na utrzymanie codziennego życia na "niecodziennym" poziomie.
Po pierwsze, z rzeczy, których nie lubię, robię tylko to, co muszę. Nie lubię spacerów - to na nie nie chodzę. Nie lubię brukselki - to jej nie jem.
Po drugie, ile tylko mogę robię to, co lubię - chcę poczytać to czytam, chcę czekolady to ją pałaszuję. Na przyjemność zawsze znajdę czas.
Owszem, czasami trudno jest połączyć to z inną hierarchią ludzi wokół - i sama jako pierwsza przyznam, że to nieco samolubne. Ale ludzie całkiem niesamolubni mają pod górkę do szczęścia - i wierzę, że mój poziom samolubstwa jest zdrowy. W końcu są ludzie, którzy mnie kochają - a może nawet kochają mnie między innymi dlatego, że jestem szczęśliwa. W końcu bycie z kimś zadowolonym z życia daje więcej przyjemności niż z malkontentem. Bo ile osób może powiedzieć, że nie musi uciekać od swojej codzienności?
wink
napisał/a: wink 2010-09-03 20:17
Dla mnie oderwanie się od codzienności to poprostu poprzebywanie w ciszy. Wystarczy mi godzinka, abym została sama ze swoim myślami a rodzinka poszła na dłuższy spacer ;)
napisał/a: kliwia42 2010-09-04 15:56
Mój sposób na oderwanie się od dnia codziennego to --180 cm, pachnie trochę sobą, a trochę ulubioną wodą kolońską. Potrafi nagle wpaść do kuchni i ugotować wściekle pikantne curry, żeby wypaliły się smuteczki. Nagle odrywa się od komputera, nastawia walca wiedeńskiego i porywa mnie do tańca, a mamy na sobie oboje domowe dresiki oraz papucie. Innym razem ciągnie mnie przed ekran, bo odkrył fantastyczne miejsce na świecie i może byśmy tam kiedyś polecieli? Śpiewa piosenki z Kabaretu Starszych Panów głębokim i ciepłym głosem, nawet kiedy idziemy sobie na spacer, a ja zawsze kurczowo trzymam go za rękę.
napisał/a: ~anava 2010-09-04 22:44
Każdy dzień i jego troski są inne. Tak samo jest z moim relaksem. Czasem jest to spacer brzegiem Wisły, kolacja w ulubionej osiedlowej knajpie, innym razem zakupy z siostrą, wieczorny seans komedii z miską popcornu... Nie ma jednego sprawdzonego sposobu lecz wiele... Dziś np. wyjęłam z szuflady stare kredki i zaprojektowałam kilka sukienek... Odprężyłam się, zapomniałam o całym dniu a na dodatek poczułam, że stworzyłam coś wyjątkowego...