Co na prezent dla męża ?

napisał/a: WyluzowanaMama 2010-09-02 16:04
Słuchajcie co kupić mężowi na urodziny? Uwielbia motoryzacje i wszystko co z nią związane :) myślałam, że może książkę Hammonda "Jak zostać arktycznym ninja?". Mąż lubi oglądać program Top Gear, więc może byłby to dobry pomysł, co myślicie?
napisał/a: ~milkatruskawkowa 2010-10-07 15:55
Ja zazwyczaj gdy robię dla kogoś prezenty to staram się je robić tak, by wiedział, że tego prezentu nie może dostać nikt inny. Nie lubię kupować banałów, typu: perfum, koszula. Bez sensu. To sam sobie może kupić. Mojemu byłemu chłopakowi na rocznicę zrobiłam pamiętnik z całego naszego związku. Wygląda tak jakby go wypełniała dziewczynka z podstawówki. Mnóstwo naklejek, kredek, pisaków, wierszyków ;) strasznie się ucieszył i dość długo przeglądał a czasami do tego wracał, bo wypisałam tam wszystkie fajne momenty.
Może i Ty mogłabyś coś takiego zrobić? :)
Pozdrawiam
napisał/a: Rozyczka27 2010-10-08 15:29
jeśli lubi motoryzacje to na pewno lubi gadżety ;) jeśli nie ma dobrego zegarka to myślę że ten prezent byłby trafiony ;)
napisał/a: Jolcia05 2010-10-08 16:19
A może coś takiego http://www.wasserman.pl/pl/p/Tarcza-do-darta-EES-1001-lotki-elektroniczny-wyswietlacz-LCD/1355 zawsze będziecie mogli razem pograć, to jest bardzo fajna zabawa i dodam, ze niesamowicie wciąga !!!
Laryska
napisał/a: Laryska 2010-10-11 11:12
Co myślisz o tym, żeby mężowi podarować szwedzki kryminał "NIEWIDZIALNY" Na malowniczej Gotlandii, podczas sezonu turystycznego, zostaje
zamordowana młoda dziewczyna. Podejrzenie pada na jej męża, jako
że poprzedniego wieczora widziano, jak doszło między nimi do
burzliwej kłótni. Inspektor Anders Knutas, po zapoznaniu się ze
sprawą, rozpoczyna rutynowe dochodzenie. Parę dni później zostaje
odnalezione
ciało
innej
młodej
kobiety
zamordowanej
w podobny sposób. Śledztwo zaczyna się komplikować, a inspektor
musi pogodzić się z faktem, iż przyjdzie mu się zmierzyć z szalejącym
na wyspie psychopatycznym zabójcą. Jego wysiłki wspierać będzie dociekliwy dziennikarz
Johan Berg, który pomoże mu zebrać w całość fragmenty tej wielce skomplikowanej i
przerażającej układanki, a także dołoży wszelkich starań, aby poznać logikę mordercy i
odtworzyć historię ofiar.
WyluzowanaMama napisal(a):Słuchajcie co kupić mężowi na urodziny? Uwielbia motoryzacje i wszystko co z nią związane :) myślałam, że może książkę Hammonda "Jak zostać arktycznym ninja?". Mąż lubi oglądać program Top Gear, więc może byłby to dobry pomysł, co myślicie?
diuszessa
napisał/a: diuszessa 2010-12-30 09:22
Pochwalę Wam się moim prezentem dla mojego faceta :) jeszcze nic co mu ofiarowałam nie sprawiało mu takiej radości jak przejażdżka wyścigowym Subaru :) http://prezentokracja.pl/Ekstremalna_jazda_Subaru_na_torze_wyscigowym_/produkt.html
a mówi się, że faceci nie okazują emocji :))) to była adrenalina
napisał/a: manuelaros 2011-01-11 12:54
Mój mąż jest typowym romantykiem, ale lubi czasami zaskoczyć niecodziennymi zachowaniami. Myślałam o jakimś nietypowym prezencie. Po przeczytaniu tego artykułu, zaczęłam zastanawiać się nad opcją kursu miksologii. Co sądzicie?
diuszessa
napisał/a: diuszessa 2011-01-13 11:44
jesli tylko on lubi robic drinki to świetny pomysł i będziesz miała przepyszne drinki !!!
napisał/a: bonethugs4life 2011-01-21 12:41
Może nawigację samochodową, skoro lubi motoryzację? To bardzo przydatny gadżet, można kupić dobrą już za 280 złotych (http://www.sklep.hadron.pl/product-pl-3305-MIO-Moov-M300-Mapa-Polski.html tu masz dobry model)
napisał/a: roisin 2011-01-25 10:05
kupujecie na Walentynki prezenty swoim mężom??? moja siostra twierdzi, że nie wypada i to święto dla młodych, zakochanych, którym pstro w głowie! z przekory postanowiłam jednak sprezentować mojemu misiaczkowi coś w tym dniu i też myślałam o bardziej ekstremalnym prezencie nie wiem, czy warunki nam pozwolą, ale też zajrzałam na prezentokrację i myślę o tym http://prezentokracja.pl/Pojazdy_sniezne_2_osoby/produkt.html

śnieżne szaleństwo! co sądzicie? dobry wybór? w końcu mamy zimę, prawda? może lepiej snowkite?
napisał/a: jaga12Xj1 2011-01-25 10:39
Ja Bym Mu Taki Prezent Dała Jakiego By Się Nie Spodziewał
napisał/a: manuelaros 2011-01-26 13:31
jaga12Xj1 napisal(a):Ja Bym Mu Taki Prezent Dała Jakiego By Się Nie Spodziewał


co proponujesz? celujesz w coś romantycznego czy raczej szałowego, nawet wariackiego?
:rolleyes: