Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 96 z 96
  1. Dodano: 20-10-2016, 11:58 #91

Odp: sposób na życie- własna firma

Własna firma to genialny pomysł Ja sama zaryzykowałam i założyłam sklep internetowy w Czechach. Warunki do prowadzenia biznesu są tam znacznie lepsze niż u nas. A start ułatwiła mi bardzo firma Idoneo. I teraz też mi pomagają, bo prowadza moją księgowość

2. Dodano: 14-01-2017, 15:48 #92

Moim zdaniem jest to jakiś pomysł. Warto jednak pomyśleć o dobrych rozwiązaniach i przemyślanych krokach. Warto tutaj pomyśleć też o bezpieczeństwie dokumentów np. archiwizacja dokumentów http://archiwizacjadokumentow.com.pl/index.php/materialy/akcesoria-archiwizacyjne/klipsy-archiwizacyjne , z której wiele firma teraz korzysta.

3. Dodano: 06-02-2017, 17:52 #93

Odpowiem ci po Śląsku. Na własnym nikt cię nie "wyciula".
    Najlepsze są usługi. Jeżeli handel czy produkcja to tylko pod zamówienia, najlepiej od firm. Znajomy zajmował się szyciem ubrań dla butików. Bardzo narzekał na konkurencję i zalew chińszczyzny. Po prostu uparł się by szyć w Polsce nie w Azji. Doradziłam mu by się zajął odzieżą BHP albo mundurówką. Od razu wyszedł na prostą. Zwłaszcza że zielone ludziki i paramilitaria są teraz w modzie. :-) Jeżeli chodzi o usługi to szeroko pojęty outsourcing, chociażby przysłowiowe czystościówki (sprzątanie obiektów przemysłowych, biur, mieszkań) . Można też zainwestować w siebie. Zrobić jakiś kurs dający odpowiedni certyfikat zawodowy ze specjalizacji na które jest aktualnie zapotrzebowanie. Przykładowo dostosowanie księgowości i sprawozdawczości do przepisów i wymogów Unijnych http://www.academyofbusiness.pl/pl/mssf-w-praktyce%2C28/ . Pracownicy z tym certyfikatem są zawsze poszukiwani.
    Ostatnio edytowane przez blaaankaaa ; 06-02-2017 o 17:54

4. Dodano: 21-02-2017, 11:51 #94

Własna firma to super sprawa, ale nie zdajemy sobie sprawy że to wydatek i najlepiej szukać tanich rozwiązań na firmę. Warto tutaj pomyśleć o firmie: Schneider Electric , gdzie mają fajne propozycje na oszczędności.

5. Dodano: 23-02-2017, 16:03 #95

Hosting to grosze, domena podobnie. Jedno i drugie z kodami rabatowymi macie za 40 zł w Hekko w pierwszym roku. Ten kod jest na ich blogu. Koszty to przede wszystkim marketing. Samo postawienie strony związane jest z naprawdę totalnymi groszami.

6. Dodano: 24-02-2017, 08:06 #96

Własna firma to zawsze wygodniejsze rozwiązanie niż praca na etacie. Jeśli nie macie pomysłu na swój biznes to możecie pomyśleć o takim rozwiązaniu jak franczyza. To bardzo wygodne. Obecnie sieć kawiarni Coffee Loffee poszukuje franczyzobiorców. Poczytajcie sami: http://krajowy.biz/firma,coffeeloffeepl. Mają bardzo korzystne warunki.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów