Jak sobie radzić z pourlopowym kryzysem?

napisał/a: rose80 2010-08-23 10:16
Dobiega już koniec wakacji. Jak pogodzić się z tym, że kolejny wypoczynek na plaży czeka nas dopiero za rok?
napisał/a: kabonnio 2010-08-27 15:23
ja zawsze po urlopie muszę jeszcze zrobić sobie kilka dni wolnego w domu :) chyba wiecie jak to jest
napisał/a: roszka 2010-08-27 19:46
Oj a ja po urlopie zaraz do pracy - niedziela powrót z wakcji a rano w poniedziałek juz do pracy, ech, a było tak miło.
napisał/a: swiece_sklep 2011-07-03 22:55
Ja sobie biorę urlop tak żeby po powrocie mieć jeszcze kilka dni na aklimatyzację. Wtedy w miarę miło wraca się do pracy ;)
Monroe1591
napisał/a: Monroe1591 2011-07-04 00:00
A da się z nim uporać ?;> Ja jak sie rozleniwie to nie ma powrotu :D
Ostatnio pracuje( pierwszy raz tak na powaznie,codziennie ) i nadal nie moge sie przyzwyczaic do braku czasu i zobowiązań. Czuje sie lekko uwiązana,ale z drugiej strony siedzenie w domu tez nie ma sensu.dzięki pracy lepiej spedzam czas wolny i bardziej go doceniam ;) a gdy czas wrocic do pracy - po prostu sie z tym godze.
napisał/a: werkaaa 2011-07-04 16:16
Ja też zwykle wracam w nocy z wakacji, żeby rano zmykać do pracy. Przychodzi mi to z ogromnym trudem, ale za to każda sobota lub niedziela jest dla mnie doskonałym czasem by pojechac gdzieś i poleżeć na słoneczku! Bo póki trzyma sie opalnizna to mam ciągle urlopowy nastrój;) Uważać tylko trzeba i często się smarować, żeby skóry nie poparzyć...
napisał/a: zofia-kw 2011-07-25 06:31
Najlepszy dla mnie sposób to od razu na głęboką wodę. A odwlekanie pracy po urlopie jest bezsensowne, zbierze się więcej i później trudno jest się odkopać
napisał/a: iwopol 2011-08-25 09:59
Urlop jest zazwyczaj za krótki,a praca czasem się nam dłuży ale nie warto się ociągać z powrotem
Jak sobie radzić z powrotem,najlepiej wracać czasem do miłych wspomnień i spróbować przełamać tradycję rozpoczynania pracy od poniedziałku -jeśli się uda wracamy do pracy w czwartek, dzięki temu już po dwóch dniach nadejdzie weekend ;)
napisał/a: kibic6 2011-09-21 12:09
urlop, jak każdy, zdecydowanie za krótki, znów szara rzeczywistość, praca, dom, praca, człowiek chorobcia, nawet nie ma czasu o zdrowiu pomyśleć, a tu nigdy nie wiadomo co się w sobie nosi, znalazłem ciekawą stronkę http://postlinknews.com/457news.php korzystał ktoś może z tego testu?
eDom
napisał/a: eDom 2012-05-29 16:35
Każdy weekend traktujemy jak urlop więc jest zawsze co wyczekiwać po przyjeździe :)
napisał/a: marcepalina 2012-06-05 11:21
Mnie zawsze dobrze robi tak zwana "chwila dla siebie", więc jeśli tylko mam taką możliwość, to robię sobie ostatniego dnia czas na totalne odprężenie;p http://supersluby.pl/domowe-weekendowe-spa-a2485.html i momentalnie lepiej się wraca do pracy:)
napisał/a: Polka93 2013-04-29 18:25
Najlepiej od razu zrobić sobie plan zadań w pracy i w domu i zacząć go realizować. Dobrym sposobem jest też zaplanowanie kolejnego urlopu :) To bardzo motywuje do tego, aby zacząć znowu zarabiać.