Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. Dodano: 05-04-2014, 11:45 #11

Odp: jakie prezenty z okazji slubu?

Moim zdaniem fajnym pomysłem może być poproszenie gości o podarowanie kart podarunkowych do róznych sklepów Zawsze to jakaś alternatywa do dostania kasy

2. Dodano: 11-08-2014, 15:20 #12

bądź co bądź kasa zawsze najpewniejsza jeśli chodzi o zadowolenie młodych z prezentu
    Składam sobie puzzle 2000 - takie hobby.
    .

3. Dodano: 21-08-2014, 11:28 #13

pewnie tak, ale kasę najłatwiej dać i mieć problem z głowy. Jeśli się jest z kimś blisko to według mnie lepiej coś dać od serca, albo złożyć się w kilka osób np. na jakiś fajny sprzęt AGD. Zazwyczaj młodzi przeprowadzają się na swoje przy okazji ślubu więc dobrze jest zrobić rozeznanie

4. Dodano: 27-08-2014, 13:33 #14

Jak dla mnie to zamiast kwiatów fajnym pomysłem jest albo wino albo właśnie taka statuetka którą pokazała dyt. coś oryginalnego przynajmniej

5. Dodano: 21-04-2017, 13:36 #15

Takie prezenty jak n a przyklad kołdra są spoko na ślub Zobacz sobie tutaj: https://dilani.pl/

6. Dodano: Wczoraj, 18:40 #16

Kołdra super, zgadzam się. Ja jeszcze do ślubu mam daleko... heheh Ale w ogóle myślę, że wszystkie takie "pościelowe", "łóżkowe" pomysły są super. Ja mojej koleżance i jej mężczyźnie kupiłam piżamy z firmy Rossli- super jakość, cena taka, że nie wstyd dać takiego prezentu, no i to naprawdę dobry, firmowy wyrób. Miałam nadzieję, że to jakoś podkręci atmosferę na nowej drodze życia Niby najlepiej dać pieniądze to sobie para kupi co zechce, ale ja się właśnie nie zgadzam. To jest taki wyjątkowy dzień, że warto się trochę wysilić i kupić coś, co pasuje do pary zamiast iść na łatwiznę i dawać kasę.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów