Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak zredukować cellulit? więcej

Ćwiczenia, kosmetyki, zabiegi - co działa najskuteczniej?

forum

Fantazje erotyczne zagrożeniem dla związku? więcej

Czy marzenie o seksie z kimś innym niż partner/partnerka może prowadzić do rozstania?

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: Zdrada

1. Dodano: 03-03-2017, 16:49 #51

Odp: Zdrada

http://sylwiakopka.pl/terapia-par/ Psychoterapeuta nie zmieni związku bez czynnego udziału Pacjentów w terapii. Pobożnym życzeniem jest w tym przypadku myślenie, że rolą terapeuty jest naprawa relacji i jeśli wśród Parterów istnieje takie przekonanie terapeuta skupi się zapewne na dostrzeżeniu wpływu obu Parterów na obecną sytuację w związku. W konsekwencji wydłuży to czas terapii.

2. Dodano: 25-04-2017, 19:11 #52

Nie warto się zadręczać. Trzeba szybko się podnieść, aby nie popaść w depresję. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa z tego co wiem mają świetnych specjalistów. Można się tam zarejestrować telefonicznie oraz online, poprzez stronę.

3. Dodano: 02-05-2017, 11:52 #53

Czasem lepiej się dowiedzieć o tym wcześniej niż bać się prawdy i na siłę o niej nie myśleć. Dobra opcja to prywatny detektyw w takich sytuacjach. Moja znajoma z Wrocławia korzystała właśnie z takiej pomocy a nawet wybrała detektywa z górnej półki(Skrzypek) Miała podejrzenia od kilku miesięcy a detektyw dał jej dowody w dwa dni. Dzięki temu teraz ułożyłą sobie życie na nowo

4. Dodano: 02-05-2017, 12:16 #54
    Przegląda
    Ciągle w rozjazdach

Cytat Zamieszczone przez korwetka Zobacz posta
    Dzięki temu teraz ułożyłą sobie życie na nowo
    Chyba żartujesz Korwetka. Po ingerencji detektywa w ich życie

5. Dodano: 19-05-2017, 18:01 #55

Mój facet też zaczynał od niewinnego flirtu w sieci co więcej tą kobietę poznał na kurniku czujecie, na grze kalambury, koszmar jakiś dziewczyny. Oczywiście byłam czujna, teraz jestem w trakcie rozwodu, pierwsze sprawa za mną, na którą się nie zjawił, mam świetną Panią adwokat Iwonę Sztubecką z JTS kancelaria, wiem że dobrze robię, nie mogę pozwolić na to by niszczył mi moje życie i moją młodość.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów