Perfumy na lato

napisał/a: szyszka110 2010-07-22 08:07
Dziewczyny, czy latem używacie innych perfum niż w pozostałych porach roku?
Bardzo lubię lekkie, owocowe perfumy dlatego też używam ich tylko latem, bo czuje się świeżo i lekko.

Mam kilka flakoników perfum (dokładniej mówiąc są to wody toaletowe) wczoraj chciałam kupić sobie nowy letni zapach, bo tych na lato już mi zabrakło. Poprosiłam koleżankę, aby wyskoczyła ze mną na zakupy. Powiedziałam jej, w jakim celu i co mamy kupić, a ona naskoczyła na mnie, że mam inne perfumy i nie muszę sprawiać sobie osobnego zapachu na lato. Trochę mnie to zdziwiło, bo raz, że lubię lekkie zapach na te upały a dwa to moja sprawa ile flakoników mam:)
Czy naprawdę to jest takie dziwne że na lato mam inne perfumy niż np. na zimę?
napisał/a: kasiullaW 2010-07-23 08:54
Nie jest to dziwne. Skądże. Latem się używa lżejszych zapachów, a zimą troszkę cięższych jak kto lubi. Jednak polecałabym latem używać wód toaletowych zamiast perfum bo nie zostawiają plam :) ale oczywiście kto co lubi )
napisał/a: ~Adriana211 2010-08-02 13:38
Ja cały czas używam tych samych perfum ;)) chociaż w lecie korzystam bardzo czesto z mgiełek zapachowych ;)) super są
napisał/a: Ell-a 2010-08-08 22:11
zdecydowanie rozne zapachy na lato i zimę, zima uzywa sie ciezszych mocniejszych zapachow niz latem. Ja mam zawsze inne, wrecz te letnie mi nie pasuja do zimy... bo czy zima czujesz sie dobrze w zapachu mandarynki?

Na zime fajna jest np. Lolita Łepicka, jej esencjonalny zapach latem az "zatyka"

Kobieta ma tyle zapachow ile chce Kolezana moze wydaje na cos innego, Ty spraw sobie perfumy
napisał/a: mynia3e 2010-08-14 21:49
Ja z regóły mam tak, żę kupuję perfum, a tak po dwoch miesiącach stwierdzam, że wolę już inny więc tak, uważam że na każdą porę roku ( nie mówiąc już o nastroju i innych sprawach) można stosować różne zapachy! Na lato preferuję Kenzo Flower:D, a ostatnio kupiony w ciemno Lanvin, bo gratis była piekny koszyczek;P
napisał/a: roszka 2010-08-15 10:09
Wody toaletoweo lekkich owocowych zapachach, to lubie najbardziej na lato. Mgiełki zapachowe tez sa fajne, ale pachna krótko, a szkoda, bo bardzo je lubie.
napisał/a: Bernadett 2010-08-19 17:49
latem zdecydowanie sunflowers na zmianę z crave calvina klaina
bardzo delikatne i lekkie
napisał/a: look 2011-09-26 12:05
Ja używam perfum lekkich ,świeżych ,owocowych .
Monroe1591
napisał/a: Monroe1591 2011-09-27 21:45
ja uwielbiam na lato perfumy joop. i sama nie wiem czemu ,ale zawsze uzywam ich gdy nadchodzi lato :D dlatego gdy zbliza się ciepła pora i się nimi pstrykam,mój mózg koduje "zblizaja sie wakacje" :D mmmm ...

http://allegro.pl/joop-femme-100ml-produkt-warszawa-wola-sklep-i1842752854.html
napisał/a: Hart1 2012-09-20 14:30
polecam mgiełkę do ciała Beauty Formulas, jest przeznaczona do ciała i twarzy, chłodzi i ma delikatny zapach. w sam raz na letnie upały.
napisał/a: babollina 2012-09-20 16:35
na lato, a właściwie i na cały rok polecam Escadę Taj Sunset. jest rewelacyjna, owocowa, lekko słodkawa a przede wszystkim orzeźwiająca, przypominajaca smaki lata. jedne z najładniejszych perfum według mnie.
napisał/a: Polka93 2013-04-29 18:22
Ja mam narazie Coco Mademoiselle... Zastanawiam się nad tym czy nie kupić Gucci Flora.