Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Witaminy więcej

Które witaminy same zażywacie, a które najlepiej sprawdzają się jako składnik kosmetyków?

forum

Wibrator dla par więcej

Korzystacie?

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 139 z 139
  1. Dodano: 17-01-2017, 23:45 #131

Odp: Oryginalny prezent

Jak oryginalny to moze coś z przymrużeniem oka? Coś oryginalnego?Mojemu chłopakowi i z resztą mnie też kupiłam http://www.dystryktzero.pl/kubek-batman...offee.html teraz będziemy razem kawę pic.

2. Dodano: 07-03-2017, 09:39 #132

Ja swojemu mężczyźnie szarpnęłam się na beard designer do brody, taki trzy głowicowy z babylisa to się bardzo ucieszył z tego trymera. Brodę teraz ma z każdej strony przystrzyżoną równo

3. Dodano: 18-03-2017, 18:30 #133

Ja dostałam kurs języka w Jagiellońskim Centrum Językowym i uważam, że to super prezent. Od dawna chciałam podszkolić język, ale nie miałam motywacji. Teraz już mam

4. Dodano: 19-03-2017, 19:22 #134

Cytat Zamieszczone przez wedziu85 Zobacz posta
    Jesteśmy pół roku po ślubie i nie mamy dzieci , oboje pracujemy i z romantycznością też nie przesadzam w domu dzielimy się obowiązkami a czasami biorę na siebie więcej pracy żeby żona mogła sobie poleżeć po pracy ,,,, brakuje mi czegoś prostego a zarazem wielkiego żeby mega zaskoczyć moja drugą polówkę - teraz na razie nie pomagam bo dochodzę do siebie po remoncie który przypłaciłem wpadniętym dyskiem,- no dajcie mi jakaś wskazówkę żebym mógł się spełnić.....
    Jeżeli chodzi o coś oryginalnego to myślę, że świetnym prezentem będzie teleskop. Skoro mówisz, że nie przesadzacie z romantycznością to to będzie super połączenie - najzwyklejsze spędzenie razem czasu wieczorem, przy lampce wina czy filiżance herbaty i wspólne oglądanie gwiazd. To z pewnością ją zaskoczy. Nie wiem jakie masz fundusze, ale sprawdź teleskopy Celeston. Moja siostra taki sobie kupiła ostatnio, bo to było jej marzenie i nie dała za niego dużo z tego co wiem, a ktoś kto się zna ocenił jego jakość jako wysoką.
    Cytat Zamieszczone przez joli Zobacz posta
    tylko podróż - to najlepszy prezent, nieważne gdzie
    Podróż to świetny pomysł, gdy już tylko uda się Panu autorowi wyzdrowieć. Ale zaczęłabym od jakiegoś szalonego wypadu pod namiot w Polsce. Takie wspomnienie nastoletnich wypadów.
    Cytat Zamieszczone przez blaszko Zobacz posta
    Ile powinien kosztować taki prezent?
    Dobre pytanie. Czy to powinno być coś drogiego? Ja myślę, że niekoniecznie. Ja dostałam od faceta... gaz pieprzowy. Wyglądał jak piękny, różowy breloczek. Ale jak mi powiedział dodatkowo, że to dlatego, że bardzo zależy mu, żebym zawsze była bezpieczna, nawet gdy go nie ma obok - popłakałam się.

5. Dodano: 19-03-2017, 23:48 #135

Cytat Zamieszczone przez yelly_7 Zobacz posta
    Jeżeli chodzi o coś oryginalnego to myślę, że świetnym prezentem będzie teleskop. Skoro mówisz, że nie przesadzacie z romantycznością to to będzie super połączenie - najzwyklejsze spędzenie razem czasu wieczorem, przy lampce wina czy filiżance herbaty i wspólne oglądanie gwiazd. To z pewnością ją zaskoczy. Nie wiem jakie masz fundusze, ale sprawdź teleskopy Celeston. Moja siostra taki sobie kupiła ostatnio, bo to było jej marzenie i nie dała za niego dużo z tego co wiem, a ktoś kto się zna ocenił jego jakość jako wysoką.
    No jest to faktycznie bardzo oryginalny prezent, ale tez nie wiadomo, czy autor i jego żona lubią takie rzeczy jak astronomia i gwiazdy, choć jest to bardzo romantyczny pomysł.
    Co do samego teleskopu to tak z ciekawości, gdzie można kupić? Bo szczerze mówiąc to się nie spotkałam nigdy z żadnym
    Podróż to świetny pomysł, gdy już tylko uda się Panu autorowi wyzdrowieć. Ale zaczęłabym od jakiegoś szalonego wypadu pod namiot w Polsce. Takie wspomnienie nastoletnich wypadów.
    Do takiego wypadu trzeba się przygotować jeżeli wybierzemy opcję niespania na polu kempingowym, ale tak czy siak to w takim wypadku polecam maty samopompujące, szczególnie jeżeli ma się problemy z kręgosłupem. Będzie wygodniej.
    Dobre pytanie. Czy to powinno być coś drogiego? Ja myślę, że niekoniecznie. Ja dostałam od faceta... gaz pieprzowy. Wyglądał jak piękny, różowy breloczek. Ale jak mi powiedział dodatkowo, że to dlatego, że bardzo zależy mu, żebym zawsze była bezpieczna, nawet gdy go nie ma obok - popłakałam się.
    No to jest bardzo wzruszające, gdy osobie najbliżej tak bardzo zależy na naszym bezpieczeństwie. Ja również dostałam taki gaz od swojego partnera jako dodatek do prezentu gwiazdkowego, tylko w normalnej postaci, aczkolwiek też różowy :P

6. Dodano: 20-03-2017, 14:03 #136

Cytat Zamieszczone przez erbi99 Zobacz posta
    Do takiego wypadu trzeba się przygotować jeżeli wybierzemy opcję niespania na polu kempingowym, ale tak czy siak to w takim wypadku polecam maty samopompujące, szczególnie jeżeli ma się problemy z kręgosłupem. Będzie wygodniej.
    a nie są zbyt miękkie takie maty? Jak ktoś ma problemy z kręgosłupem to nie powinien na miękkim spać.
    Cytat Zamieszczone przez erbi99 Zobacz posta
    No to jest bardzo wzruszające, gdy osobie najbliżej tak bardzo zależy na naszym bezpieczeństwie. Ja również dostałam taki gaz od swojego partnera jako dodatek do prezentu gwiazdkowego, tylko w normalnej postaci, aczkolwiek też różowy :P
    niech zgadne - mace? :P Jeszcze powiedz, że w formie breloczka Te różowe to chyba tylko mace robi

7. Dodano: 21-03-2017, 13:26 #137

Każda z tych propozycji jest oryginalna http://www.podarujkarte.pl/pomysl-na...enty-dla-niej/

8. Dodano: 21-03-2017, 18:29 #138

Gaz??? Ja to prostownicę profesjonalną od męża dostałam, i to taką z babaylissa co się szybko nagrzewa i idealnie prostuje włosy nawet na wilgotno

9. Dodano: Wczoraj, 12:43 #139

sporo pomysłów jest na stronie http://www.podarujkarte.pl/prezenty/dla-zony/ łatwo coś znaleźć
    Ostatnio edytowane przez julka78654 ; Wczoraj o 12:49

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów