Konkurs „Ambasadorka marki Bella”!!!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2007-09-11 13:33
Chcesz zostać Ambasadorką Marki Bella? Szukamy osoby pogodnej, aktywnej, dynamicznej, która kocha życie i czerpie z niego nie bacząc na niedogodności natury.

Aby wziąć udział konkursie, należy wstawić swoje zdjęcie oraz dokończyć następujące zdania na forum:
"Z natury jestem...”
"Lubię siebie, bo...”
"Bella jest ze mną...”

Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy Ambasadorkę Marki Bella, dla której zorganizowana zostanie profesjonalna sesja zdjęciowa. Jej wyniki opublikowane zostaną na łamach www.intymnie.polki.pl oraz w czasopismach Edipresse!

Konkurs rozpocznie się 10 września i będzie trwał przez 5 miesięcy.

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum polki.pl
2. Spośród nadesłanych zdjęć każdego 1 dnia roboczego miesiąca przez pięć miesięcy jury wyłania 3 kandydatki do tytułu Ambasadorka Miesiąca. Następnie w drodze głosowania trwającego 7 dni poprzez mechanizm sondy wyłaniana jest Ambasadorka Miesiąca.
3. Spośród 5 Ambasadorek Miesiąca jury wybiera Ambasadorkę Marki Bella.
4. Wybór Ambasadorki Marki Bella zostanie ogłoszony na łamach serwisu www.intymnie.polki.pl, 5 dni po ogłoszeniu ostatniej Ambasadorki Miesiąca.
5. Konkurs będzie przeprowadzony w terminie 5 miesięcy od dnia 10 września 2007 roku.
6. Wyboru laureatek dokona Komisja Konkursowa.
7. Nagrodą główną przyznawaną Ambasadorce Marki Bella jest zorganizowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej, której wyniki opublikowane są na łamach serwisu www.intymnie.polki.pl oraz w kolejnym wydaniu jednego z czasopism kobiecych wydawnictwa Edipresse. Ambasadorka Marki Bella otrzymuje również zestaw produktów dystrybuowanych przez firmę Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA w specjalnym, ozdobnym kuferku.
8. Ambasadorka Miesiąca otrzymuje torbę podróżną firmowaną przez markę Bella oraz zestaw produktów dystrybuowanych przez firmę Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA. Ambasadorka Miesiąca przedstawiana jest na łamach serwisu www.intymnie.polki.pl oraz w kolejnym wydaniu jednego z czasopism kobiecych wydawnictwa Edipresse.
9. Dwie finalistki, którym nie udało się zająć 1 miejsca w głosowaniu, w każdym miesiącu otrzymują zestaw produktów dystrybuowanych przez firmę Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA.
10. Ambasadorka Miesiąca przedstawiana jest pierwszego dnia roboczego po zakończeniu sondy na łamach serwisu www.intymnie.polki.pl oraz w kolejnym wydaniu jednego z czasopism kobiecych wydawnictwa Edipresse.

Instrukcja wstawiania zdjęć:
1. W oknie "Dodatkowe opcje" (które znajduje się poniżej okna "Odpowiedz na ten wątek"), wybierz zakładkę "Zarządzaj załącznikami".
2. Wstaw kursor w puste okienko i wybierz "Przeglądaj", w celu wybrania zdjęcia.
3. Kliknij dwa razy na zdjęcie, w celu jego załączenia.
4. Wybierz "Wyślij" a następnie "Zamknij okno".
5. Na koniec "Zatwierdź wiadomość".

UWAGA:
W związku z zaistniałą sytuacją, w trosce o rzetelność wyboru Ambasadorki Miesiąca, od przyszłego miesiąca głos w sondzie będzie można oddać dopiero po zarejestrowaniu się na forum !!!

Niestety nie jesteśmy technicznie w stanie sprawdzić wstecznie numerów IP, które wzięły udział w sondzie.
napisał/a: Fraggy 2007-09-11 14:57
"Z natury jestem - spontaniczna, pomyslowa, strasznie wrażliwa i uczuciowa”

"Lubię siebie, bo - inni mnie lubią, doceniają i chętnie spędzają ze mną czas”

"Bella jest ze mną - praktycznie każdego dnia, a w te kilka, co miesiąc jest szczególnie NIEZASTĄPIONA! ”
napisał/a: oinoic 2007-09-11 17:16
"Z natury jestem – wesołą i pełną zapału do poznawania świata - kobietą.

"Lubię siebie, bo – kocham życie i akceptuje codzienne wyzwania, jakie stawia przede mną świat, te dobre i te czasami złe.

"Bella jest ze mną – w każdym etapie mojego życia. Kiedy dorastałam, kiedy stawałam się kobietą, kiedy zostałam matką i będzie, nawet gdy zostanę babcią.
;)
napisał/a: chanel10 2007-09-13 14:23
Z NATURY JESTEM... kobietą.

LUBIĘ SIEBIE BO... jestem dumna z tego kim jestem.

BELLA JEST ZE MNĄ... zawsze wtedy, kiedy chcę czuć się komfortowo.
napisał/a: elviska 2007-09-13 21:15
Z natury jestem rozbrykaną, energetyzującą, pełną optymizmu, żądną przygód młodą kobietą.

Lubię siebie bo wiem czego oczekuję od życia, każdego dnia wyznaczam sobie nowe cele, które przyniosą mi radość - a następnie dążę do tego aby je osiągnąć.

Bella jest ze mną od kiedy stałam się KOBIETĄ i od tego momentu jest zawsze przy mnie! :)
napisał/a: jlosko 2007-09-14 00:24
Z natury jestem...optymistką,uśmiech i dobre relacje z innymi to podstawa.Jestem młodą kobieta, która uwielbia wyzwania... :)
Lubię siebie, bo...żyje swoim rytmem,akceptuje siebie a swoje niedoskonałości staram się poprawiać niż o nich rozmawiać.Kocham być elastyczna a zarazem asertywna co sprawiło,że mam wielu dobrych przyjaciół
Bella jest ze mną...od zawsze, inaczej tego nie umiem określić
napisał/a: aykro 2007-09-14 10:49
Z NATURY JESTEM- pogodną,uśmiechniętą ,optymistycznie patrzącą na świat kobietą.
LUBIę SIEBIE BO- uśmiech i upartość pomaga mi osiągnąć zamierzone cele.
BELLE JEST ZE MNą-odkąd stałam sie kobietą,jest ze mną zawsze i wszędzie,ma specjalne miejsce w mojej torebce.
napisał/a: jaa 2007-09-14 17:23
"Z natury jestem...osobą szaloną, roześmianą, ale potrafię być wrażliwa czy nawet wredna”
"Lubię siebie, bo...wiem, że jestem tego warta”
"Bella jest ze mną...w momentach, w których jest niezastąpiona.”
napisał/a: jlosko 2007-09-15 09:14
jlosko napisal(a):Z natury jestem...optymistką,uśmiech i dobre relacje z innymi to podstawa.Jestem młodą kobieta, która uwielbia wyzwania... :)
Lubię siebie, bo...żyje swoim rytmem,akceptuje siebie a swoje niedoskonałości staram się poprawiać niż o nich rozmawiać.Kocham być elastyczna a zarazem asertywna co sprawiło,że mam wielu dobrych przyjaciół
Bella jest ze mną...od zawsze, inaczej tego nie umiem określić

pozdrawiam
napisał/a: wee 2007-09-17 16:19
Z natury jestem...sobą, a to znaczy kobietą: zmienną jak pogoda, silną i kruchą zarazem, nieprzewidywalną, uczącą się każdego dnia nowych rzeczy...

Lubię siebie, bo...daje mi to poczucie komfortu psychicznego. Jeżeli sama nie będę mogla o sobie powiedzieć, że "lubie siebie", to nikt inny też tego nie uczyni.

Bella jest ze mną...dokładnie 5 dni w miesiącu ;) Jest lepsza od mężczyzny, dlatego, że na niej zawsze mogę polegać ;) Bella znaczy piękna i taka czuje się dzięki niej, przez te 5 dni ;)
napisał/a: scaroline 2007-09-18 09:03
Z natury jestem żywiołową brunetką.
Lubię siebie, bo nie nudzę się sama z sobą. Mam głowę pełną zwariowanych pomysłów.
Bella jest ze mną, bo lubię się dopieszczać Która z nas tego nie lubi?
napisał/a: monnali 2007-09-19 16:35
z natury jestem...kobietą
Lubię siebie bo jestem kobietą
Bella jest ze mna odkąd stałam sie kobietą :)