Prezent dla...

napisał/a: kaj 2010-06-17 05:58
BArdzo często pojawiają się pytania odnośnie prezentów typu "co kupić dla chłopaka/dziewczyny\siostry etc". Zastanawiam się czy są jakieś uniwrsalne zestawy prezentów, które sprawdzają się zawsze i wszędzie? Może karty upominkowe? To w sumie staje się coraz bardziej popularne. Wysatrczy na przykład drogiej osobie podarowac kartę upominkową np. z redcoon.pl i może sama wybrać sobie prezent. Praktyczne?
LADYALI
napisał/a: LADYALI 2010-06-17 11:13
Ja tak właśnie robię - nie rozgłaszaj tego za bardzo bo na następnym weselu pewnie moja karta nie będzie jedyna :) Nie... oczywiście żart! Jak dla mnie to zdecydowanie karta upominkowa to pomysł trafiony w 10! Nie ma zastanawiania się czy się komuś spodoba a ludzie to doceniają bo sobie kupują co im jest potrzebne.
napisał/a: kangpe 2010-06-17 15:46
Za granicą to jest bardzo popularne i w sumie nie rozumiem dlaczego ludzi w Polsce jeszcze nie uskuteczniają takich prezentów tak często jak za granicą właśnie. Ja sama dostałam kilkakrotnie taki prezent i to jest świetne wyjście bo samemu się wybiera coś z asortymentu który nas interesuje. Fajnie, że redcoon.pl ma taką ofertę
napisał/a: CrystalCiTY 2012-06-26 22:50
Uniwersalnym prezentem może być kryształowa statuetka z wygrawerowaną trójwymiarową różą, podarunek na każdą okazję, zobacz
napisał/a: anienka 2012-06-28 10:28
nie ma czegoś takiego jak uniwersalny prezent... niemniej, jeśli chodzi generalnie o elektronikę, to na pewno dla każdego można coś znaleźć. ja zwykle zaglądam do avansu, mają masę promocji i potężny wybór - jak już kompletnie nie wiem co na prezent, to znajduję właśnie tam.
napisał/a: agapat 2012-07-11 11:21
Też uważam że nie ma uniwersalnych prezentów:) ale jak już rzeczywiście nie wie się co ma się kupić, to taka karta podarunkowa jest dobrym wyjściem;)
aniakatowice
napisał/a: aniakatowice 2012-07-14 17:54
coraz bardziej popularne są także vouchery na rózne usługi: na zabieg kosmetyczny, na sesję zdjęciową, na jakis kurs... myslę ze to fajny pomysł
p.s. ja taką statuetkę osobiście wyrzuciłabym na smietnik
prezenty
napisał/a: prezenty 2012-07-16 14:51
aniakatowice napisal(a):coraz bardziej popularne są także vouchery na rózne usługi: na zabieg kosmetyczny, na sesję zdjęciową, na jakis kurs... myslę ze to fajny pomysł
p.s. ja taką statuetkę osobiście wyrzuciłabym na smietnik


zgadzam się w 100% - te vouchery faktycznie są coraz bardziej popularne i mają różne odmiany, bardziej męskie i bardziej kobiece. co do statuetki też zgoda - raczej tylko kurz będzie zbierać ;)
napisał/a: CrystalCiTY 2012-07-18 15:52
Nie każdemu muszą się podobać :) Ale jest wiele osób, którym akurat statuetki się podobają :) a co do wyrzucania, to gdyby był to prezent od ukochanej osoby? wyrzuciłabyś na śmietnik?
aniakatowice
napisał/a: aniakatowice 2012-07-23 20:37
CrystalCiTY napisal(a):Nie każdemu muszą się podobać :) Ale jest wiele osób, którym akurat statuetki się podobają :) a co do wyrzucania, to gdyby był to prezent od ukochanej osoby? wyrzuciłabyś na śmietnik?


liczę na to, ze ukochana osoba doskonale wie, ze w moim przypadku statuetka nie wchodzi w grę) ale jesli jednak by się pomylił (co narazie się nie zdarzyło), to tak, myślę, że po odstaniu pewnego grzecznościowego okresu następnie schowałabym do jakiegos kartonu z gratami, by za jakis czas w koncu niespostrzezenie wyrzucic)
napisał/a: CrystalCiTY 2012-07-27 15:43
Wiesz, różnie to bywa z tą świadomością co ta druga osoba chce. Czasami wydaje się nam, że coś na pewno spodoba się drugiej osobie a tak na prawdę to wcale nie jest trafiony pomysł.
Hehe widzisz ale jednak trochę by postało :P A może napiszesz dlaczego tak stanowczo odrzucasz tego typu prezenty? Statuetki konkretnie :) Tak po prostu z ciekawości :)
napisał/a: babollina 2012-07-27 16:31
myślę, że nie ma praktycznych, tak totalnie uniwersalnych prezentów. lepiej jednak trochę się zastanowić, zanim wybierzesz coś na odczep się.