Przedszkole w Warszawie

napisał/a: anna_woz 2010-06-16 10:02
Witajcie!
niedawno przeprowadziłam się do Warszawy, po ponad dziesięcioletniej nieobecności w stolicy
jestem obecnie na etpaie szukania przedszkola dla mojego szkraba
czy możecie mi polecic sprawdzone, bezpieczne przedszkole w Warszawie?
będe wdzięczna za pomoc
Ania
napisał/a: Narin 2010-07-15 13:26
Hej, już trochę chyba tu pisałam na ten temat :) ja mogę polecić w 100% Zieloną Ciuchcię. Duże przedszkole, niepubliczne i moim zdaniem na prawdę godne polecenia.
napisał/a: Milka8619 2010-07-27 13:28
Ja mogę polecić Bluszczykowe przedszkole w Warszawie na Mokotowie :) Jest małe i kameralne, ale na prawdę bardzo sympatyczne.
napisał/a: Amko 2010-09-03 10:28
Wydaje mi się że powinnaś jeszcze napisać w której dzielnicy mieszkasz,bo inaczej będziesz musiała wozić dziecko przez pół miasta do przedszkola:)

Pozdrawiam

amko.com.pl
AnnaSun
napisał/a: AnnaSun 2015-09-13 12:20
Odświeżam wątek - szukam opinii o tym polsko-angielskim przedszkolu z Wawki:
http://www.babyenglish.edu.pl/page/jakuczymy.
Na stronie wszystko wygląda super, ale nie mam żadnych znajomych którzy tam posyłają dzieci, więc chętnie dowiem się słówko więcej.
?
napisał/a: ewelina546 2016-06-02 17:31
Witam, jakie wybrać przedszkole publiczne czy prywatne prowadząc dyskusję z innymi rodzicami usłyszałam, że przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę odległość od naszego domu bądź tez pracy oraz budżet jakim dysponujemy choć już teraz to nie ma większego znaczenia gdyż prywatne placówki są już teraz na tyle elastyczne finansowo że można sobie na nie pozwolić, na pewno warto zwrócić uwagę jakie są proponowane zajęcia dodatkowe, czy przedszkole posiada własny ogródek, kuchnię a i oczywiście doświadczenie kadry. Przeglądając oferty przedszkoli prywatnych natrafiłam na przedszkole które spełnia te warunki po pierwsze ma doświadczoną kadrę, swój ogródek, wiele zajęć dodatkowych a czesne jest niewygórowane i mało co będzie się pewnie różnic od kosztów w publicznym tam zawsze też się jakieś koszty znajdują. Warto się temu bliżej przyjrzeć http://www.magiaprzedszkole.edu.pl