Specyfik na odchudzanie AQUA SLIM - działa ???

napisał/a: Z_glebi_duszy 2010-06-14 23:07
Witam,
przyszla wiosna, lato niedlugo... pewnie wiele z Was probuje jakis diet i innych rzeczy by pieknie wygladac, pozbyc sie paru kg. Stad moje pytanie; czy ktoras z Was zazywala/piła AQUA SLIM? Czy to rzeczywiscie dziala, tak jak pieknie mowia o tym w reklamie?
Prosze o opinie na temat tego preparatu :)

Pozdrawiam
napisał/a: tasiuncia 2010-06-14 23:43
No tez jestem ciekawa chetnie poczytam opinie.
napisał/a: Z_glebi_duszy 2010-06-15 10:52
chyba nikt nie stosuje....:)
Monroe1591
napisał/a: Monroe1591 2010-06-15 11:18
po 1. ja nie wierze w takie świństwa,a jeśli juz to działa to na zasadzie naszej psychiki,jemy mniej czyli automatycznie NIBY( zmniejsza apetyt) co prawdą nie jest,poza tym od zawsze jestem tego zdania,że tłuyszcz trzeba SPALIĆ.
Moje koleżanka stosowała aqua slim, mówiła,że strasznie niedobre;p:p
jadła mało,ale ona zawsze je niewiele, ma troszkę brzuszka i chcący go stracić,musi biegać,ćwiczyc i spalać ,a nie pić litry jakiejś chemii.nie sądzicie?

a na pytanie czy idzie ze mną pobiegac odpowiada:"chyba Cie cycki swędzą"
tak więc,ten kto chce się odchudzić -zrobi to,a kto nie ma silnej woli ..bardzo mi przykro;)
napisał/a: mynia3e 2010-07-01 16:54
Moja mama to stosuje, chyba już od miesiąca... i jakoś nie widać efektów! ;)
napisał/a: nela_24 2010-08-20 14:54
Dla mnie to może pomóc, ale nie można przesadzać .. Nie mogą te specyfiki być głównym źródłem odchudzania. One zaburzają metabolizm. Może jako niewielki dodatek w walce z kilogramami ... :confused:
napisał/a: cestjollie 2011-03-02 09:28
Ja nie spotkałam się z żadną pozytywną opinią o tym preparacie, ale niewiele osób, które znam go stosowało - tak naprawdę żaden środek nie może zastąpić diety połączonej z odpowiednim wysiłkiem fizycznym, nie ma się co łudzić. Co wcale nie znaczy, że wszystkie suplementy, które można stosować w czasie diety, nie są skuteczne - ważne jest żeby dobrać taki, który nie tylko poprawia przemianę materii, ale dostarcza składników mineralnych i reguluje biochemię naszego układu trawiennego. Coś takiego - dokładnie proszek zasadowy firmy Langsteiner - stosuje od jakiegoś czasu moja koleżanka. Nie jest na bardo restrykcyjnej diecie, ale stara się dużo ćwiczyć, więc uzupełnia straty minerałów właśnie tym środkiem.
napisał/a: dsara 2011-05-11 13:27
Ja nie wierzę w takiego rodzaju specyfików. Kiedyś próbowałam jednego preparatu i tylko rozregulował pracę mojego organizmu :/ Według mnie lepiej jest pod opieką dietetyka dobrać odpowiedni program odchudzający. Na przykład coś w tym stylu: http://vimed.pl/100-dni/
napisał/a: nie-znajoma 2011-06-14 14:41
hej. ja znalazłam wpis na blogu o Aqua Slim osoby, ktora stosowała. podaje link http://slimformula.pl/aqua-slim-tez-stosowalam/

zastanawiam się czy nie sprobować, ale przyznam szczerze wpis na blogu i wasze opinie trochę mnie zniechęcają.
napisał/a: aniq25 2012-05-06 17:10
a ja przyznam, że stosowałam alli jakiś czas, no ale nie było tak, że jadłam same tabletki i wylęgując się przed tv czekałam, aż tłuszczyk sam zejdzie ;p utrzymywałam dietę, ćwiczyłam codziennie no i jakoś regularnie traciłam kilogramy :) przynajmniej nie miałam efektu jojo ;p
napisał/a: trycja13 2012-06-13 13:57
ja wiem czy działa. W aqua slim jak i slimitin aqua głównie chodzi o to by wypijac dużo wody a ten specyfik ma tylko podbudować motywację. jak toś się naręci to może i działa;)
napisał/a: gmalina 2012-09-17 13:43
moim zdaniem lepsze są zwykłe suplementy diety na spalanie tłuszczu