Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Wielka Brytania więcej

Czyli miejsce dla Polek mieszkających na wyspach

forum

Białe sukienki więcej

Lubicie je nosić czy uważacie za mało praktyczne?

forum

Masaż erotyczny więcej

Czy są wśród nas zwolenniczki tej formy urozmaicania życia seksualnego?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. Dodano: 14-06-2010, 23:07 #1

Smile Specyfik na odchudzanie AQUA SLIM - działa ???

Witam,
    przyszla wiosna, lato niedlugo... pewnie wiele z Was probuje jakis diet i innych rzeczy by pieknie wygladac, pozbyc sie paru kg. Stad moje pytanie; czy ktoras z Was zazywala/piła AQUA SLIM? Czy to rzeczywiscie dziala, tak jak pieknie mowia o tym w reklamie?
    Prosze o opinie na temat tego preparatu

Pozdrawiam

2. Dodano: 14-06-2010, 23:43 #2

Odp: Specyfik na odchudzanie AQUA SLIM - działa ???

No tez jestem ciekawa;-) chetnie poczytam opinie.

3. Dodano: 15-06-2010, 10:52 #3

chyba nikt nie stosuje....

4. Reklama

5. Dodano: 15-06-2010, 11:18 #4

po 1. ja nie wierze w takie świństwa,a jeśli juz to działa to na zasadzie naszej psychiki,jemy mniej czyli automatycznie NIBY( zmniejsza apetyt) co prawdą nie jest,poza tym od zawsze jestem tego zdania,że tłuyszcz trzeba SPALIĆ.
    Moje koleżanka stosowała aqua slim, mówiła,że strasznie niedobre;p
    jadła mało,ale ona zawsze je niewiele, ma troszkę brzuszka i chcący go stracić,musi biegać,ćwiczyc i spalać ,a nie pić litry jakiejś chemii.nie sądzicie?

a na pytanie czy idzie ze mną pobiegac odpowiada:"chyba Cie cycki swędzą"
    tak więc,ten kto chce się odchudzić -zrobi to,a kto nie ma silnej woli ..bardzo mi przykro

6. Dodano: 01-07-2010, 16:54 #5

Moja mama to stosuje, chyba już od miesiąca... i jakoś nie widać efektów!

7. Dodano: 20-08-2010, 14:54 #6

Dla mnie to może pomóc, ale nie można przesadzać .. Nie mogą te specyfiki być głównym źródłem odchudzania. One zaburzają metabolizm. Może jako niewielki dodatek w walce z kilogramami ...

8. Dodano: 02-03-2011, 09:28 #7

Ja nie spotkałam się z żadną pozytywną opinią o tym preparacie, ale niewiele osób, które znam go stosowało - tak naprawdę żaden środek nie może zastąpić diety połączonej z odpowiednim wysiłkiem fizycznym, nie ma się co łudzić. Co wcale nie znaczy, że wszystkie suplementy, które można stosować w czasie diety, nie są skuteczne - ważne jest żeby dobrać taki, który nie tylko poprawia przemianę materii, ale dostarcza składników mineralnych i reguluje biochemię naszego układu trawiennego. Coś takiego - dokładnie proszek zasadowy firmy Langsteiner - stosuje od jakiegoś czasu moja koleżanka. Nie jest na bardo restrykcyjnej diecie, ale stara się dużo ćwiczyć, więc uzupełnia straty minerałów właśnie tym środkiem.

9. Dodano: 11-05-2011, 13:27 #8

Ja nie wierzę w takiego rodzaju specyfików. Kiedyś próbowałam jednego preparatu i tylko rozregulował pracę mojego organizmu :/ Według mnie lepiej jest pod opieką dietetyka dobrać odpowiedni program odchudzający. Na przykład coś w tym stylu: http://vimed.pl/100-dni/

10. Dodano: 14-06-2011, 14:41 #9

hej. ja znalazłam wpis na blogu o Aqua Slim osoby, ktora stosowała. podaje link http://slimformula.pl/aqua-slim-tez-stosowalam/

zastanawiam się czy nie sprobować, ale przyznam szczerze wpis na blogu i wasze opinie trochę mnie zniechęcają.

11. Dodano: 06-05-2012, 17:10 #10

a ja przyznam, że stosowałam alli jakiś czas, no ale nie było tak, że jadłam same tabletki i wylęgując się przed tv czekałam, aż tłuszczyk sam zejdzie ;p utrzymywałam dietę, ćwiczyłam codziennie no i jakoś regularnie traciłam kilogramy przynajmniej nie miałam efektu jojo ;p

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów