Kosmetyki z dodatkami z Morza Martwego?

napisał/a: Garnuszek 2010-06-12 00:31
Witam drogie Polki,
Czy używałyście może czegoś z minerałami z Morza Martwego? ;> Podobno bardzo fajnie kosmetyki tego typu działają, znajome bardzo chwalą. Jak Wasze opinie wyglądają? :D Podobno błoto jest genialne na cellulit. :D Jak Wy sądzicie? :D
napisał/a: Larka 2010-06-15 15:45
A ja używałam. ;) Bardzo ciekawe są, na pewno poleca się jak są problemy z zapaleniami skóry i ogólnie ze skórą. :) Częsty kontakt miałam z Jericho, koleżanka sprzedawała. Na pewno coś innego na rynku. Bardzo dobrze schodziły i sama używałam szampon do włosów z dodatkami błota, bardzo fajny do przetłuszczających się włosów, z wypasionym aplikatorem. :) Balsamy do ciała są świetne, kokosowy to chyba wszystkim polecam, bo jest genialny. Na maski do włosów też warto zwrócić uwagę. Ogólnie bardzo fajne kosmetyki, tylko peeling solny mi nie podszedł, był za gruby.

napisal(a):Podobno błoto jest genialne na cellulit.

to fakt. Bardzo poprawia kondycję skóry, tylko warto nałożyć błoto i dodatkowo owinąć nogę folią kuchenną, efekty są genialne. :) I te z Jericho sa bardzo ekonomiczne.
napisał/a: Garnuszek 2010-06-18 15:38
Właśnie o Jericho czytałam i dlatego mnie to zaciekawiło. :) Chyba wezmę coś na spróbowanie, bo z opinii na różnych forach wynika że działają całkiem fajnie. :D
K-asia
napisał/a: K-asia 2010-06-22 01:31
Od pewnego czasu i u mnie goszczą. :) Mój facet ma problemy z łuszczycą, dermatolog poleciła te produkty. Jeśli chodzi o zapalenia skóry to faktycznie to co pisze producent to prawda. :) Mają też dużo kosmetyków typowo dla kobiet, jak dla mnie trochę wyższa półka, ale po wypłacie zawsze goszczą u mnie. :)

Bardzo mi podszedł krem nawilżający na dzień. Niezły jest. :D Moja mama chwaliła mineralny, kupiliśmy jej pod choinkę i jest zadowolona.

Warto również zwrócić uwagę na maseczki do twarzy. Fajnie się ich używa. :D Nietypowe. :D

Co do poruszanego tutaj czarnego błota to nie tylko na cellulit, ale i na łuszczycę jest dobre. :)
napisał/a: Garnuszek 2010-06-22 20:05
A kojarzycie to masło do ciała ? http://morzeurody.pl/masla_do_ciala_200g_jericho,0,216.html ??? Chyba najbardziej mi pasuje ze wszystkich produktów jakie znalazłam.
napisał/a: Larka 2010-06-23 14:51
To konkretne masło jest ok, nie wiem czy kojarzysz jak pachnie masło Shea, ale tradycyjne Shea pachnie okropnie. Dlatego zamawiając na pewno się nie zrazisz, a przy tym masz całe dobrodziejstwo Shea połączone Jojobą. :)
napisał/a: cestjollie 2011-11-16 14:27
Tradycyjne shea wcale nie pachnie okropnie, ma charakterystyczny zapach, ale nie jest brzydki i tak szybko się ulatnia. Znacznie bardziej przeszkadza mi zapach mydła syryjskiego, ale nie da się ukryć, że jest świetne dla mojej skóry. A tak w temacie kosmetyków naturalnych - zastanawiam się jeszcze nad opcją winoterapii, kosmetyków na bazie wina nie widziałam jeszcze nigdzie, ale wiem, że spa przy hotelu Głęboczek oferuje cały zestaw zabiegów z winem. Korzystałyście może z czegoś takiego?
napisał/a: lidzia11 2012-02-02 19:53
Ja stosuje z firmy Betterware cała serię kosmetyków z minerałami z Morza Martwego , sa naprawde skuteczne, błoto na cellulit działa świetnie , ponad to jest skoncentrowana woda z morza i ją dodaje po parę kropli do balsamu - cuda potrafi zdziałać
smokey
napisał/a: smokey 2016-09-20 15:10
Też słyszałam, że błoto jest dobre na cellulit, ale sama jeszcze nie próbowałam. Za to mogę polecić na problemy z cerą i na łupież – mąż wypróbował i pomogło mu. Od siebie mogę dodać, że warto sprawdzać skład kosmetyków czy nie są jakieś ulepszane barwnikami, aromatami itd. Bo cerę wrażliwą mogą podrażniać, Blue Nature ma dobre kosmetyki z morza, możesz sprawdzić. A tak to nie wiem, ale czytaj etykiety :D