Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Witaminy więcej

Które witaminy same zażywacie, a które najlepiej sprawdzają się jako składnik kosmetyków?

forum

Wibrator dla par więcej

Korzystacie?

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. Dodano: 05-01-2016, 15:32 #41

Smile Odp: kremy nawilżające i sposoby na suchą skórę

od jakiegoś czasu używam olejku arganowego bio dodam że mam cerę mieszną ale ten olejek super zwęża pory na nosie a przesuszoną skórę na policzkach super natłuszcza i nawilża a dodam że ma jeszcze ogromne właściwości przeciwzmarszczkowe polecam serdecznie

2. Dodano: 04-02-2016, 15:03 #42

Odp: kremy nawilżające i sposoby na suchą skórę

Kremy, olejki na pewno się przydadzą, jeśli chcemy mieć ładną i nawilżona skórę. a ja chcę się z wami podzielić moim ostatnim odkryciem, jakim są kąpiele solankowe. Po nich moja skóra wygląda naprawdę świetnie.

3. Dodano: 20-04-2016, 14:14 #43

Post Odp: kremy nawilżające i sposoby na suchą skórę

Wiele czynników ma wpływ na przesuszenie naszej skóry. O jej odpowiednie nawilżenie powinno się dbać bez względu na porę roku. Gwarantem odpowiedniego nawilżenia jest beta-glukan, który dociera do głębszych warstw skóry oraz utrzymuje wilgoć w naskórku.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-04-2016 o 14:54

4. Dodano: 27-04-2016, 13:27 #44

Krem rumiankowy - można powiedzieć, że bardziej uspokaja skórę, robi się miękka, delikatna, pozytywnie odmieniona. Taki efekt nie pojawia się od razu, lecz po czasie, ale jest zadowalający. Po prostu musicie przez jakiś czas to testować i dopiero wtedy będzie można to realnie ocenić.

5. Dodano: 17-05-2016, 01:42 #45

Mnie ktoś podrzucił takie wskazówki [url]http://oczamikobiety.pl/krem-nawilzajacy-kilka-slow-o-nawilzaniu-suchej-skory[/url] Zaczęłam się do nich stosować i po tygodniu skóra była nawilżona jak za dotknięciem magicznej różdżki.

6. Dodano: 20-07-2016, 14:26 #46

najlepszym i jednocześnie najtańszym kremem jest krem z witaminą A nie raz mi pomógł.

7. Dodano: 05-12-2016, 10:11 #47

Do ciała mi się świetnie sprawdziło masło oeparol essence, jest bardzo wydajne, dobrze natłuszcza i zostawia jakby warstwę ochronną przez co zauwazyłam że skóra dłużej jest gładka, no i dużo nie kosztuje

8. Dodano: 08-12-2016, 16:02 #48

Dobrą serię nawilżającą do twarzy ma Clarena. Natomiast do ciała polecam po prostu olej kokosowy nierafinowany, natomiast miejsca suche, swędzące, pękające koniecznie smarować Dermaveelem.

9. Dodano: 28-02-2017, 13:06 #49

Nie wiem czy go znacie, ale bardzo fajnie spisuje się np. Vitamin Hydro Serum od Hildegard Braukmann. Akurat w naszym przypadku zmiana była mocna i zdecydowana, udało się wyeliminować wszelkie ślady, wygląda to zdrowo. Używa się tego codziennie, jest naturalny, przynosi fajne efekty. Odświeża, nawilża, cera zdecydowanie inna.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów