salony fryzjerskie w Warszawie

napisał/a: aniki 2010-05-12 16:12
Ciekawa jestem waszych opinii na temat salonów fryzjerskich w Warszawie. W szczególności interesuje mnie czy któraś z was była może w HAIR CLUB WARSAW. W tej chwili jest fajna promocja w nim i zastanawiam się czy nie skorzystać. Ciekawa jestem też gdzie wg was najlepiej się wybrać do fryzjera.
napisał/a: happypuppy 2016-10-22 10:52
A słyszeliście o salonach fryzjerskich Gnatyshyn w Warszawie? Salony są dwa - jeden przy Pasażu Ursynowskim 9 a jeden przy al. KEN 36A. Do wyboru mamy usługi najróżniejszych stylistów, którzy mają wiele umiejętności i stworzą na głowie dokładnie to, co sobie wymarzyliśmy. Można przejrzeć portfolio każdego ze stylistów, a także online umówić się na wizytę. Efekt na pewno będzie zachwycający.
napisał/a: awenka 2016-10-23 20:22
Ja chodzę regularnie do Jean Louis David, mają w Warszawie kilka salonów, ja osobiście chodzę do tego w Blue City. Tutaj możesz zobaczyć kilka przykładów fryzur: http://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/fryzury-wieczorowe_a10542/1 a do tego mają fajną keratynową terapię dla włosów zniszczonych
napisał/a: cachecache 2016-11-08 21:01
Niestety nie byłam w Hair Club, za to od dawna chodzę do Shake Your Head do Pana Grzegorza, a czasem do Pani Ani. Uważam ich za prawdziwych fachowców, potrafią zrobić dosłownie wszystko, a efekt zawsze powala na kolana. Włosy są dla mnie bardzo ważne, uważam że ich stan świadczy wiele o człowieku :) dlatego polecam powierzyć je komuś naprawdę kompetentnemu !