Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 117
  1. Dodano: 30-04-2010, 18:30 #1

Thumbs up Restauracje w Warszawie

Witam

Nie zauwazylam jeszcze tematu z restauracjami w Warszawie.
    Jesli znacie jakies godne polecenia to zapraszam do wspisywania tutaj.

Ja od siebie napisze odnosnie restauracji Delicja Polska na Krakowskim Przedmiesciu 45.
    Jest to urocze miejsce w ktorym mozna zjesc romantyczna kolacje z ukochana osoba lub spotkac sie z przyjaciolmi. Klimatyczne piwniczne wnetrze dodaje uroku
    Ceny nie sa zbyt niskie, ale wkoncu placimy za jakosc a ta jest najwyzszej klasy.
    Goraco Polecam i Pozdrawiam

2. Dodano: 12-05-2010, 13:29 #2

Odp: Restauracje w Warszawie

Czytałam kiedyć sporo dobrego o restauracji Różana. Można sobie ją [URL="http://goo.gl/1vFq"]zobaczyć tutaj[/URL] - wydaje się świetna właśnie na tą porę roku. Chyba najładniejszy restauracyjny ogródek jaki widziałam...

3. Dodano: 08-07-2010, 15:17 #3

Bardzo lubię Borpince. To węgierska restauracja gdzie menu oferuje naprawdę dużo za przystępną cenę. Poza tym oprócz typowo węgierskich dań ( jak przepyszna zupa gulaszowa czy ognisty gulasz z goluszkami) są też dania łagodne i jarskie. A i desery, wśród których jak dla mnie mistrzostwem jest puree z kasztanów. Jeśli chodzi o adres-Zgoda 1-samo centrum a w wakacje maja tam zawsze dużo promocji...

4. Reklama

5. Dodano: 09-08-2010, 19:38 #4

San Lorenzo-za kuchnie,wystrój i obsluge- generalnie to co liczy się najbardziej. A i winka są pyszne, tylko musze miec dzień

6. Dodano: 10-08-2010, 11:32 #5

Borpince faktycznie za udane połączenie klimatycznej piwnicy z elegancją i węgierskiej kuchni na każde (bo i można tu zjeść na ostro i łagodnie) podniebienie. I duży plus za ceny, na szczęście niezaporowe :P

7. Dodano: 02-09-2010, 16:53 #6

Cześć, dobry temat, poszukuję fajne miejsce z kuchnią kresową w Warszawie wlaśnie. Bylam kiedyś we Lwowie i chcialabym przypomnieć sobie ten smak. Kręcą Was lwowskie klimaty?

8. Dodano: 28-04-2011, 20:50 #7
    Przegląda
    Warszawa

Polecam restaurację Nomia na rynku Nowego Miasta w Warszawie Mają świetną wątróbkę z malinami! Pycha!!!

9. Dodano: 10-05-2011, 15:50 #8

Polecam Restaurację Antica na Ursynowie, lepsze makarony jadłam tylko we Włoszech Dla dzieciaczków przygotowany jest fajnie wyposażony kącik zabaw, a Wasi faceci będą zadowoleni z ogromnego wyboru piw z całego świata i niskiego rachunku

10. Dodano: 12-05-2011, 11:45 #9

Ja polecam świetne naleśniki we francuskiej restauracji Saint Jacques na Świętokrzyskiej, w tej restauracji jest bardzo przyjemny klimat, miła obsługa i maja dobre wina.

11. Dodano: 02-06-2011, 11:36 #10

Jeśli chodzi o [url=http://www.restauracjapapu.pl]restauracje warszawa[/url] to są dwie bardzo fajne z klimatem PAPU i ZIELNICAFE. Smacznie niedrogo

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów