Konkurs "Mój styl, moja gwiazda"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2010-04-30 10:20
Konkurs zakończony!

Oto lista nagrodzonych laureatów:

Wodę perfumowaną Christina Aguilera 50 ml otrzymują:
1. karolina27
2. kucykowa
3. morlinka
4. kalus
5. bidoneczka

Wodę perfumowaną Avril Lavigne Black Star 50ml otrzymują:
1. nikiczana
2. Malutka08
3. Sorceress22
4. Milusienka
5. OlkaG87

Wodę perfumowaną Naomi Campbell Cat Deluxe with Kisses 50 ml otrzymują:
1. weronika691
2. coccarda
3. monikabasinska
4. bercia5
5. Misia89

Serdecznie gratulujemy!


Jesteś rockową dziewczyną jak Avril Lavigne czy może seksownym kociakiem w stylu Naomi Campbell? A może uwielbasz uwodzić jak Christina Aguilera?

Teraz możesz poczuć się jak jedna z nich! Mamy dla Was 15 flakonów perfum sygnowanych przez Avril Lavigne, Christinę Aguilerę i Naomi Campell.

Zadanie konkursowe:
Napisz, która z trzech gwiazd najbardziej Cię inspiruje - Avril Lavigne, Chistona Aguilera czy Naomi Campbell - i dlaczego. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy!

Do wygrania:
- 5 flakonów - woda perfumowana Christina Aguilera 50 ml
- 5 flakonów - woda perfumowana Avril Lavigne Black Star 50ml
- 5 flakonów - woda perfumowana Naomi Campbell Cat Deluxe with Kisses 50 ml

Konkurs trwa od 04.05-17.05.2010r
Wcześniejsze wspisy nie będą brane pod uwagę!!!

Zobacz nagrody i regulamin konkursu >>>
napisał/a: sage 2010-04-30 11:06
Styl, który preferuję najbardziej przybliża mi Avril Lavigne. Podobnie jak ona jestem szczupłą, drobnej budowy blondynką, którą każdy traktuje jak delikatną lalkę. Tak naprawdę jednak wewnątrz jestem silną, rockową dziewczyną. Cenię sobie wolność i korzystam z życia na wszystkie sposoby, starając się nie tracić ani jednago dnia. Lubię proste stroje i mocne akcenty w makijażu oczu i biżuterii. Podobnie jak Avril łączę w sobie delikatność i siłę.
napisał/a: Izabella30 2010-04-30 14:28
Stanowczo Christina Aguilera ,gdyż jest kwintesencją kobiecości i epatuje seksem,bowiem w swojej reklamie- ukrywa się za półprzeźroczysty parawan, rozbiera się i sięga po perfumy i seksownie spryskuje nimi swoje ciało. Cóż więcej trzeba,by móc pokazać najpiękniejszego w kobiecie.Według mnie ten pomysł jest idealny,resztę każdy sobie już dopowie.Dlatego chętnie identyfikuję się z Nią,gdyż jak każda kobieta staram się tak wyglądać i zachowywać,by w odpowiednich momentach emanować seksownością i zmysłowością,a jednocześnie być subtelną i łagodną.Pokazuję swój kobiecy wdzięk,a także wprowadzam delikatną nutkę tajemniczości,bowiem zniewala ona męskie zmysły.Kocham nieraz uwodzić tak jak Christina Aguilera.
napisał/a: pplatyna 2010-04-30 16:56
Ja powiem tak ciężko wybrac jedną jestem kobietą a jak każdy wie kobieta zmienną jest... Na codzień zwariowana, szalona jak Avril kocham trampki, podarte spodnie i rocka, mała niepozorna a jednak wulkan energi wszedzie mnie pełno nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych... Przypominam Avril z teledysku "Skater boy" czy też "Complicated", natomiast wieczorem gdy idę na randkę czy spotkanie zmieniam się nie do poznania staję się kobieca niczym Naomi uwielbiam modę inspiruję się nią modeling to jest to co kocham ;) ulica jest dla mnie jak wybieg poruszam sie z wdziekiem i klasą... Co do Christiny chyba mam z nią najmniej wspólnego, aczkolwiek wewnetrznie identyfikuje się z jej piosenką "Beautiful" pewnosc siebie i w to jakimi jesteśmy jest bardzo ważne...

"I am beautiful no matter what they say
Words can't bring me down
I am beautiful in every single way
Yes, words can't bring me down
So don't you bring me down today"
napisał/a: szpin 2010-04-30 18:06
Jeśli miałabym wybierać, z wymienionych trzech pań najbardziej inspiruje mnie Naomi Campbell. Jest zawsze bardzo kobieca i elegancka, a przy tym delikatna i pełna dźwięku. Uwielbiam oglądać ją przybraną w przeróżne kreacje i zauważać, jak różna, a jednocześnie wciąż ta sama dumnie przechadza się po wybiegu. Dodatkowo jest bardzo subtelna, a jej uśmiech sprawia, że wydaje się pewna siebie i stanowcza - własnie taka jaka i ja lubię być. Poza tym interesuję się modą, śledzę nowinki, a najnowsze kreacje, które przywdzieje Naomi zawsze są dla mnie pretekstem, by wybrać się na zakupy, przymierzać przeróżne sukienki i buty na wysokich obcasach, dzięki czemu sama mogę poczuć się trochę jak ona. Naomi ma świetny styl, niezbyt krzykliwy, ale jakże przemawiający do takiej odbiorczyni jak ja. Sprawia to, że czasami mam ochotę usiąść do maszyny i sama poczuć się jak projektantka. Poczuć, że szyję kreację dla gwiazdy. I nawet, jeśli mi się nie uda, jeśli nie wszystko pójdzie tak jak chcę nie przejmuję się, gdyż wiem, że niektóre osoby, właśnie takie jak Naomi, wyglądały by w tym moim eksperymencie przepięknie. Ona ma klasę, niezależnie od tego co na siebie założy. Jest prawdziwie kobieca. Dokładnie taka, jaki jest mój ideał inteligentnej, subtelnej i zrównoważonej kobiety, która śmiało dąży do celu i zawsze wie, czego chce.
napisał/a: elektryczna 2010-04-30 22:46
Naomi Campbell dzięki swojej subtelnej grze tego, co odsłonięte i tego, co zakryte podkreśla seksapil i pobudza wyobraźnię. LUBIE tak jak ona uwodzić i kokietować :)
diana171615
napisał/a: diana171615 2010-05-01 09:31
Moją faworytką od zawsze była jest i będzie Naomi Campbell. Ta czarnoskóra piękność działa na mnie jak płachta na byka. Bije od niej ciepło, naturalność i skromność mimo tak wielkiej zdobytej kariery. Nie próbuje sie nikomu przypodobać, zna umiar i nie pcha sie do papparazi. Nie wspomne juz o jej perfumach, które rozpalaja mnie do czerwonosci;cat deluxe, at night, with kisess to coś co kazda kobieta powinna miec!
Jednym słowem to Brytyjka , która uwazam za mój autorytet ! Tak kocham ie Naomi!!!;)
napisał/a: apoccalipsa 2010-05-01 10:15
Ciężko się zdecydować, bo każda z nich ma coś w sobie... Wybieram Naomi Campbell, którą podziwiam za urodę i zazdroszczę jej figury. Też lubię dobrze wyglądać, bo jestem nieśmiała i to mi dodaje pewności siebie. Gdy wyglądam świetnie, tak właśnie się czuję. I uwielbiam zapach jej perfum...
bluangel
napisał/a: bluangel 2010-05-01 12:08
Wybieram Naomi Campbell ,to pierwsza czarnoskóra modelka ,która zrobiła tak wielka miedzynarodową karierę !
Jest moją idolką !
Mimo swej agresywnej natury , potrafi okazać serce ! udziela sie charytatywnie ,wspomaga bezdomne dzieci !

Działa też w organizacji Czerwony Krzyż. W 1991 została wybrana przez magazyn People jedną z 50 najpiękniejszych osób na świecie.
napisał/a: miszel17 2010-05-01 12:29
Najbardziej inspiruje mnie Avril Lavigne, to dziewczyna ,piosenkarka pop rockowa , która ma podobny styl bycia i ubierania do mojego :)
Łączy nas zamiłowanie do takich samych dyscyplin sportowych hokey i jazda na deskorolce .
Bardzo lubię muzykę którą wykonuję , byłam na jej koncercie w 2008 roku w Katowickim Spodku .Muszę przyznać że zrobiła na mnie piorunujące wrażenie muzyka jak i sama artystka ,która ma niewątpliwie bardzo dobry styl kreowania własnej osobowości !!!
napisał/a: basiula1 2010-05-01 13:52
Styl który najbardziej jest przybliżony do mojego to styl Naomi Campbell!
Obcisłe rurki i zabójczo wysokie szpilki to to co lubi Naomi i ja :)
Bardzo podoba mi się ta modelka ,porusza sie znakomicie . Próbuję naśladować jej styl i sposób bycia .
Ostatnio obciełam włosy i moja fryzura wygląda podobnie jak Naomi :)
bazia08
napisał/a: bazia08 2010-05-01 14:31
Najbardziej inspiruje mnie Christina Aguilera. Nawet z racji tego że mam podobny do niej typ urody: platynowy kolor włosów, jasna cera, duże oczy. Imponuje mi jej przemiana dzięki której z niepokornej nastolatki stała się ikoną stylu dla wielu kobiet i muzą dla projektantów. Ubiera się zgodnie z najnowszymi trendami, często wzorując na gwiazdy z lat 50-tych. Ubiór dopełnia klasyczny makijaż a jednak charakterny. Według mnie w takich stylizacjach wygląda doskonale, niezwykle kobieco. Emanuje zmysłowością, jest uwodzicielska. Podziwiam również to że jako kobieta sukcesu prowadzi udane życie rodzinne, jest żoną i matką.