Konkurs "Ondine"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2010-04-23 16:12
Konkurs rozwiązany!!!

Laureatami konkursu zostają:
1. nagietkaa
2. hollisterka
3. ejonczyk1801
4. valinO
5. privatedo

Serdecznie gratulujemy!!!
Każdy z laureatów otrzyma informację o wygranej na prywatną skrzynkę na forum.

Zadanie konkursowe

Gdybyś złowiła złotą rybkę i mogła wypowiedzieć jedno marzenie, żeby się spełniło, to o co poprosisz?

Do wygrania 5 zestawów do kąpieli. W skład zestawu wchodzi:
- sól do kąpieli

- olejek do kąpieli

- peeling żelowy pod prysznic i do kąpieli

- mydło glicerynowe ręcznie robione


Przeczytaj regulamin konkursu
napisał/a: jaga12Xj1 2010-04-23 16:26
Jak bym miała złotą rybkę to bym Ją poprosiła o to żeby ludzie na świecie nie chorowali,głodowali chodzili zawsze uśmiechnięci to by Mi wystarczyło nie tylko trzeba patrzeć na Siebie ale na innych tym bardziej że mamy teraz ciężkie czasy
napisał/a: pplatyna 2010-04-23 16:41
ja bym chiała, mieć możliwość spotkania się z kims kto juz dawno nie zyje, zadać mu pare pytań, porozmawiać o tym jak wyobrażał sobię przyszlość a jak jest naprawdę...Chciałabym, żeby był to ktoś znany i ceniony... O którym mówi historia...
napisał/a: ajulitka 2010-04-23 17:12
A ja bym poprosiła złotą rybkę o Colina Farrella :) mogę się zmienić w syrenkę :)
bazia08
napisał/a: bazia08 2010-04-23 17:14
Moim marzeniem byłoby to aby zło całego świata zniknęło, prysło i nie pozostawiło po sobie nawet najmniejszego śladu. Zbyt wiele zła mamy w dzisiejszych czasach. Spełnienie tego marzenia przyniosłoby szczeście mnie i wszystkim innym ludziom. Wiem, że jego spełnienie mogłoby wydawać się trudne ale czyż samo spotkanie złotej rybki nie byłoby dla nas urzeczywistnieniem jednego z najśmielszych marzeń?
cohenna
napisał/a: cohenna 2010-04-23 17:51
jak złapię rybkę to powiem :D
napisał/a: ~radosna_wiosna 2010-04-23 18:49
Gdybym mogła poprosić rybkę o jedną rzecz, chciałabym, aby dała mi dożywotni zapas szczęścia.
Uważam, że uczucie to jest najważniejsze w całej egzystencji i jeśli ktoś jest szczęśliwy, potrafi sobie poradzić z chorobą, głodem, chłodem, ubóstwem - bo cieszy się drobnymi sprawami, zyskuje dystans do życia i skupia na najważniejszych celach.
Będąc szczęśliwa, nie muszę być bogata, mieć wspaniałego męża i gromady dzieci. nie muszę wygrać Nobla ani odkryć leku na raka. Skoro moje życie tak czy siak będzie zwykłe i niezauważone przez większość istot tego świata, chciałabym po prostu należeć do tej wspaniałej mniejszości, która przeżyła je radości, ciesząc się w każdej chwili swojego życia i czując zadowolenie przed śmiercią.
Ciekawe tylko, czy rybka potrafiłaby spełnić aż tak duże życzenie - bo szczęście to coś, na co monopolu nie ma nikt, więc jak złota rybka mogłaby nie tylko je posiadać, ale jeszcze móc rozdawać?
napisał/a: yulee 2010-04-23 19:14
Myślę, że poprosiłabym o wiedzę. Chciałabym wiedzieć wszystko, co tylko jest możliwe - także to, czego jeszcze nie wie nauka. Rozwiązało by to problem wszystkich chorób, wątpliwości co do modyfikacji genetycznych, niepewność co do prawdziwości (lub nie) pewnych zdarzeń, a także pozwoliło by konkretnie planować np. wykopaliska archeologiczne czy wyprawy w kosmos...Dla mojej rodziny i mnie oznaczałoby to i zdrowie, i dobry poziom życia (częścią wiedzy dzieliłabym się oczywiście za darmo, ale kompanie naftowe musiałyby płacić za lokalizację złóż!), i szczęście - w końcu jak wiedzieć wszystko, to i to jak uczynić moich bliskich szczęśliwymi!
grabusia4
napisał/a: grabusia4 2010-04-23 20:35
A ja złotą rybkę poprosiłabym o zdrowie dla mojego synka , żeby juz nigdy nie chorował i zaczął przesypiać całe noce:)
napisał/a: elektryczna 2010-04-23 20:50
O cofnięcie czasu o tydzień- dziś nie musiałabym spać sama ...
napisał/a: colombe 2010-04-23 21:36
o zdrowie synka...
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2010-04-23 22:21
Ja złotą rybkę chciałabym prosić o wiele rzeczych przyziemnych, o zdrowie, prace, pieniądze, miłość czy szczęście, ale mając do dyspozycji tylko jedno życzenie wybrałam spotkanie z moim Dziadkiem, który już nie jest przy mnie. Chciałabym mu powiedzieć że go kocham i bardzo mi go brakuje. I chciałabym po raz ostatni usłyszeć jego głos i słowo "Powodzenia", które zawsze mi mówił gdy wychodziłam z domu na spacer, na wesele czy do szkoły.