Rwa kulszowa

napisał/a: Perelka5 2007-09-07 18:44
Witam!Dziewczyny mam rwe kulszową i prawie roczne dziecko.Nie moge nawe opiekować się nim,tak mocno mnie boli.Już trzy tygod.jestem na tabletkach,kończe zabiegi fizjoterapeutyczne i nic.Boli mnie całe udo od kolana iczuje mrowienie w całej stopie.Pomóżcie,prosze.............
napisał/a: brown 2007-09-07 19:21
Hej Gonia. Przechodziłam podobną sytuację ale w gorszych warunkach ponieważ dopadła mnie rwa kiedy dopiero co zaszłam w ciążę i niestety nie mogłam zastosować żadnych leków ani maści znieczulających bo przenikają do krwioobiegu i takie tam. Przez tydzień leżałam plackiem i z boku na bok przewracał mnie mąż. Nie mówiąć o pójściu do toalety co było istnym horrorem.
Bardzo długo cierpisz. Na dodatek maleństwo którym trzeba się opiekować. Mam nadzieję że rodzina Cię wspiera i dużo pomaga.
Mnie przeszło po tygodniu ciągłych masaży.
Mam nadzieję, ze wkońcu to minie i znó będziesz mogła normalnie funkcjonować.
Pozdrawiam i z całego serca współczuję.
Trzymam kciuki.
napisał/a: Perelka5 2007-09-08 20:47
Witaj Brown!Dzięki za słowa otuchy.Wiem teraz,że nie jestem sama z takim ciężkim schorzeniem.Jest mi ciężko,w dodatku moge liczyć tylko na pomoc męża.A on od jutra do pracy.Mam tylko nadzieje,że ten tydzień będzie lepszy od tego co był i że w końcu skończą się moje męczarnie.Piszesz że tylko tydzień Cię trzymało to choróbsko,widocznie miałaś łagodniejszy przebieg tej choroby.Ja szukam kogoś do opieki nad małym,bo niewiem jak długo będe się jeszcze męczyć z tym.Co byś mi poradziła?