Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Jak odzyskać dawną miłość? więcej

Przez 21 lat zakochany w jednej kobiecie... Doradzicie Forumowiczowi?

forum

Żłobek czy opiekunka? więcej

Pod czyją opieką maluch będzie miał najlepiej?

forum

Samotna 40-latka więcej

Jak sobie poradzić po rozstaniu w tym wieku?

Zobacz wyniki ankiety: Jak poradzić sobie z rwą kulszową?

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • jak poradzić sobie z rwą kulszową przy małym dziecku?

0 0%
  • jakie leczenie ogólnie zastosować

0 0%
  • do jakiego lekarza sie udać?

0 0%
  • Czy można się z tego wyleczyć?

1 100.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Rwa kulszowa

1. Dodano: 07-09-2007, 18:44 #1

Unhappy Rwa kulszowa

Witam!Dziewczyny mam rwe kulszową i prawie roczne dziecko.Nie moge nawe opiekować się nim,tak mocno mnie boli.Już trzy tygod.jestem na tabletkach,kończe zabiegi fizjoterapeutyczne i nic.Boli mnie całe udo od kolana iczuje mrowienie w całej stopie.Pomóżcie,prosze.............

2. Dodano: 07-09-2007, 19:21 #2
    Hej Gonia. Przechodziłam podobną sytuację ale w gorszych warunkach ponieważ dopadła mnie rwa kiedy dopiero co zaszłam w ciążę i niestety nie mogłam zastosować żadnych leków ani maści znieczulających bo przenikają do krwioobiegu i takie tam. Przez tydzień leżałam plackiem i z boku na bok przewracał mnie mąż. Nie mówiąć o pójściu do toalety co było istnym horrorem.
    Bardzo długo cierpisz. Na dodatek maleństwo którym trzeba się opiekować. Mam nadzieję że rodzina Cię wspiera i dużo pomaga.
    Mnie przeszło po tygodniu ciągłych masaży.
    Mam nadzieję, ze wkońcu to minie i znó będziesz mogła normalnie funkcjonować.
    Pozdrawiam i z całego serca współczuję.
    Trzymam kciuki.

3. Dodano: 08-09-2007, 20:47 #3

Rwa kulszowa

Witaj Brown!Dzięki za słowa otuchy.Wiem teraz,że nie jestem sama z takim ciężkim schorzeniem.Jest mi ciężko,w dodatku moge liczyć tylko na pomoc męża.A on od jutra do pracy.Mam tylko nadzieje,że ten tydzień będzie lepszy od tego co był i że w końcu skończą się moje męczarnie.Piszesz że tylko tydzień Cię trzymało to choróbsko,widocznie miałaś łagodniejszy przebieg tej choroby.Ja szukam kogoś do opieki nad małym,bo niewiem jak długo będe się jeszcze męczyć z tym.Co byś mi poradziła?

4. Reklama

Uprawnienia umieszczania postów