Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Szkocka krata więcej

Ma być hitem nadchodzącej jesieni. Jak Wam się podoba ten klasyczny deseń?

forum

Kremy do skóry mieszanej więcej

Które najlepiej działają na cerę z suchymi skórkami i wypryskami?

forum

Bardzo duży problem z seksem więcej

Tym razem o radę prosi mężczyzna. Pomożecie?

Zobacz wyniki ankiety: Jak poradzić sobie z rwą kulszową?

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • jak poradzić sobie z rwą kulszową przy małym dziecku?

0 0%
  • jakie leczenie ogólnie zastosować

0 0%
  • do jakiego lekarza sie udać?

0 0%
  • Czy można się z tego wyleczyć?

1 100.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Rwa kulszowa

1. Dodano: 07-09-2007, 18:44 #1

Unhappy Rwa kulszowa

Witam!Dziewczyny mam rwe kulszową i prawie roczne dziecko.Nie moge nawe opiekować się nim,tak mocno mnie boli.Już trzy tygod.jestem na tabletkach,kończe zabiegi fizjoterapeutyczne i nic.Boli mnie całe udo od kolana iczuje mrowienie w całej stopie.Pomóżcie,prosze.............

2. Dodano: 07-09-2007, 19:21 #2
    Hej Gonia. Przechodziłam podobną sytuację ale w gorszych warunkach ponieważ dopadła mnie rwa kiedy dopiero co zaszłam w ciążę i niestety nie mogłam zastosować żadnych leków ani maści znieczulających bo przenikają do krwioobiegu i takie tam. Przez tydzień leżałam plackiem i z boku na bok przewracał mnie mąż. Nie mówiąć o pójściu do toalety co było istnym horrorem.
    Bardzo długo cierpisz. Na dodatek maleństwo którym trzeba się opiekować. Mam nadzieję że rodzina Cię wspiera i dużo pomaga.
    Mnie przeszło po tygodniu ciągłych masaży.
    Mam nadzieję, ze wkońcu to minie i znó będziesz mogła normalnie funkcjonować.
    Pozdrawiam i z całego serca współczuję.
    Trzymam kciuki.

3. Dodano: 08-09-2007, 20:47 #3

Rwa kulszowa

Witaj Brown!Dzięki za słowa otuchy.Wiem teraz,że nie jestem sama z takim ciężkim schorzeniem.Jest mi ciężko,w dodatku moge liczyć tylko na pomoc męża.A on od jutra do pracy.Mam tylko nadzieje,że ten tydzień będzie lepszy od tego co był i że w końcu skończą się moje męczarnie.Piszesz że tylko tydzień Cię trzymało to choróbsko,widocznie miałaś łagodniejszy przebieg tej choroby.Ja szukam kogoś do opieki nad małym,bo niewiem jak długo będe się jeszcze męczyć z tym.Co byś mi poradziła?

4. Reklama

Uprawnienia umieszczania postów