Unimil Skyn? wasze opinie

napisał/a: Goshak 2010-03-29 12:22
Hej, chciałabym dowiedzieć się czy próbowałyście już nowych prezerwatyw skyn? Ponoć są cieńsze niż inne i w sumie na tym mi i mojemu facetowi najbardziej zależy. Do tej pory brałam tabletki więc totalnie nie mam rozeznania w prezerwatywach. Dzięki z góry za opinie.:)
napisał/a: Aagusia77 2010-03-30 11:51
Kup durex, sa najlepsze. My uzywamy tez cieniutkich, takich w fioletowym pudelku, sa lepsze niz zwykle. nazywaja sie chyba durex elite. Z zadnymi innymi firmami bym nie ryzykowala.
nitus
napisał/a: nitus 2010-09-17 16:39
Unimil Skyn prezerwatywy dla alergików cena u mnie 9,99 w rossmanie za 3 szt. ale u mojego męża mimo że dla alergików wywołały uczulenie wiec teraz przechodze na tabletki bo już próbowaliśmy kilku rodzajów gumek ale każde wywołują uczulenie.
napisał/a: dede22 2010-09-25 23:41
Aagusia77 napisal(a):Kup durex, sa najlepsze. My uzywamy tez cieniutkich, takich w fioletowym pudelku, sa lepsze niz zwykle. nazywaja sie chyba durex elite. Z zadnymi innymi firmami bym nie ryzykowala.


niby tak niby firma najlepsza ta - durex ALE mi sie wydaje ze to zalezy jak trafisz jak chodzi o firmy nitkorzy moi znajomi uzywaja Unimil lub kondons czy jakos tak czyli wsumie tanie firmy bo za kondoms za 12 sztuk cos ok 7 8 zl placa i juz kilkanascie lat tylko na tym "jadą" a inni na tej niby drozszej i pozadnej firmie jak DUREX a wpadli jak np ja :) uzywalismy tylko te i zawsze te i niewiadomo skad niewiadomo gdzie PĘKŁO I TAK O TYM SPOSOBIE MAMY 2 LETNIA CORECZKE NIKOLE... wiec wydaje mi sie ze tu jest FART JAK KOMU SIE UDA A MOZE INACZEJ JAK KOMU JEST PISANE :d