30 rocznica ślubu naszych rodziców - prezent??

napisał/a: Hania9 2007-09-05 12:18
23 września nasi rodzice obchodzić będą 30 rocznicę ślubu.

Szukam pomysłu na ładny i ciekawy prezent??!!
napisał/a: dudek2 2007-09-05 14:04
Sama najlepiej znasz swoich rodziców; ich upodobania, zainteresowania... Myślę, że do takich "uniwersalnych" prezentów należą zegary na ścianę, porcelanowe serwisy, zastawy...
W zeszłym roku moja koleżanka też miała ten problem, ale poradziła sobie: zarezerwowała dla rodziców stolik w eleganckiej restauracji (wybrała danie obiadowe, deser, alkohol, zadbała, by obsługa wiedziała, co to za okazja). Pomysł ciekawy, ale właściwie nic im z tego nie zostało, prócz wspomnień. Ja osobiście wolałabym dać coś "rzeczowego". Może jakiś ładny album na zdjecia (możesz sama wykonać) z pięknymi podziękowaniami, że są razem; że są dla Ciebie wzorem pięknej miłości.
napisał/a: Hania9 2007-09-05 14:47
No właśnie antyczny zegar już wisi, ulubiony serwis to ten 20-letni...

Sprzęt RTV nie wchodzi w grę, bo rodzice wolą książki...

Też myślałam o albumie, romantycznej kolacji...
anetakam0
napisał/a: anetakam0 2007-09-25 22:09
znzjoma dostała od Dzieci ... wycieczkę
napisał/a: Hania9 2007-09-26 08:43
Cześć.

Dziękuje za pomysły. Uroczystość mieliśmy w ostatnią niedziele. Ostatecznie dałyśmy rodzicom rzeźbę - para tańcząca tango. Rodzice byli pozytywnie zaskoczeni.

Pozdrawiam
anetakam0
napisał/a: anetakam0 2007-09-26 09:06
no i super
bajważniejsze to sprawić radość
napisał/a: Hania9 2007-09-26 09:49
Było na prawdę bardzo przyjemnie!

Rodzice kilka razy się popłakali w obecności najbliższej - 20 osób, były śpiewy nawet jakieś religijne o małżeństwie i miłości, i było gorzko-gorzko :D :p .

No super!
anetakam0
napisał/a: anetakam0 2007-09-26 09:57
moi rodzice w tym roku mieliby (Tato nie żyje) 41 rocznicę a Teściowie mieli w tym roku 49 rocznicę!
Oj będzie za rok bal!!!
napisał/a: malina21 2007-10-09 23:20
Witam, a ja razem z rodzenstwem wyszukalismy rodzicow,oraz ich rodzicow(czyli nsaszych dziadkow) zdjecia, zanieslismydo fotografa,ktory przerobil zdjecia na takie czarnobiale-nie wiem jaka to technika, ale zdjecia wyszly slicznie, do tego ramki.i jak dalismy dzisiaj z okazji 25 rocznicy to az sie lzy im zakrecily w oczach.mysle ze to jest fajny prezent:)

pozdrawiam
napisał/a: final 2010-04-26 12:54
A może ktoś mi doradzi jakiś fajny prezent dla rodziców na 35 rocznicę ślubu? Zastanawialiśmy się z rodzeństwem czy czasem nie byłoby fajnie wysłać ich na jakiś wypoczynek. Za granicę raczej nie pojadą, bo przez cały czas powtarzają, że nie chcą się włóczyć po innych krajach, ale w jakieś fajne miejsce w Polsce czemu nie. Myśleliśmy o hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze - maja tam wiele atrakcji, nawet dla osób starszych, więc chyba nudzić się nie będą. Co o tym myślicie?
napisał/a: limar 2010-04-27 10:46
Myślę,że pomysł z primaveraspa jest naprawdę świetny. To nie tylko bardzo praktyczny prezent,ale również taki z fantazją:) Myślę,że twoi rodzice powinni być zadowoleni. w końcu im też się coś należy od życia . Nie ma chyba nic przyjemniejszego niż podarowanie najbliższym odrobiny radości
napisał/a: tylu 2011-03-17 10:46
Ja mam inną propozycję, tylko trochę czasochłonną. Myślę, że można by zebrać wszystkie zdjęcia rodziców z czasów młodości i zeskanować. Później wgrać do cyfrowej ramki, na przykład takiej z pilotem całość i wręczyć im taką cyfrową ramkę: takie połączenie starego z nowym. myślę, że rodzicom się spodoba pomysł.