Jak namówić kobietę aby pieściła mężczyzne oralnie

napisał/a: Anndrus 2007-09-04 15:14
Z żoną jesteśmy już od 8 lat. Od dwóch lat rozpieszczam ją oralnie i ręką. Mi to sprawia prawdziwą rozkosz i jej też się podoba coraz bardziej. Ku mojemu zmartwieniu żona nie chce mnie pieścić oralnie. Rozmawiamy na ten temat i ona mówi, że nie może. Pieści mojego falusa ręką, sutkami i symbolicznie całuje. Marzy mi się coś więcej. Po za tym jest dobrą żoną i kochanką. Proszę o pomoc na pewno mieliście podobne problemy. Co wam w tym przełamaniu pomogło. Proszę o podpowiedzi zarówno kobiet jak i mężczyzn i poważne potraktowanie mojej prośby.
napisał/a: elle3 2007-09-05 11:06
Nie kazdy musi to to lubic ,albo moze ona tez ma jakies oczekiwania wobec Ciebie ktorych Ty nie spelniasz,amoze ma jakis uraz
napisał/a: kamila29 2007-09-05 12:48
jesli nie chce tego robic to nic na sile,ale naprawde nie wie co traci.....
napisał/a: Bibi88 2007-09-05 12:51
Zgadzam sie z poprzedniczkami. Jesli ona tego nie chce to nie poinienes jej zmuszac. Moze sie kiedys przelamie i sprawi Ci niespodzianke??? Nie powinienes naciskac...
napisał/a: Elefantuska95 2007-09-05 15:17
Może choć raz poczuła mało przyjemny dla niej zapach z Twoich miejsc intymnych (niekoniecznie związany z brakiem higieny).Czasami naturalny zapach z "tych miejsc" nie zawsze odpowiada kobiecie a wręcz zraża ją do tak bardzo "bliskiego obcowania" z mężczyzną. Aczkolwiek zdarza się że mężczyzna nie zadba o higienę bardziej dokładnie-to oczywiste,że jeśli chce "znaleźć się w ustach" ukochanej musi się umyć od A do Z (całe krocze,odbyt) i zadbać przyjemny zapach (czasem wystarczy mydełko ;) ). Może przeszkadza jej smak(słonawy Twojego śluzu który wydziela się gdy jesteś podniecony,specywiczny posmak nasienia przypominający niektórym kobietom smak i zapach surowego ciasta do naleśników lub jeszcze innych rzeczy..).Ale to już sprawa indywidualna. Może poprostu ona nie jest gotowa na taki sex,potrzeba jej czasu,twojej cierpliwości.. Napewno nie pomoże Twoja natarczywość i wymuszanie w tej kwestii-to może przynieść odwrotny skutek-zrazi się do Ciebie w ogóle. Może nie przekona się nigdy bo jest całkowicie węwnętrznie przeciwna takiej przyjemności. I to też jest normalne. Musisz to uszanować! Wczuj się i wyobraź sobie że miałbyś wziąć do ust członka i wypić nasienie :eek:
napisał/a: Anndrus 2007-09-05 19:11
Dziękuje za wasze uwagi. A może ktoś miał podobne trudności i chce się nimi podzielić.
napisał/a: casper 2007-09-06 01:05
Przestań ją pieścić,aż zatęskni za tym,sexualny bunt.Elo.
napisał/a: Dariooshvw 2007-09-06 10:32
Witam,
Spróbuj podczas pieszczot które ty jej serwujesz zająć pozycję 69, może w w chwili uniesienia i podniecenia Twoimi pieszczotami zapomni się i tobie sprawi przyjemność

Pozdrawiam
napisał/a: noemi8 2007-09-06 10:35
Przylaczam sie do glosow poprzedniczek - nic na sile - jesli nie chce, nie nalezy jej zmuszac . Ja uwazam sex oralny za standard jednak gdyby moj partner wyskoczyl z pomyslem seksu analnego - nigdy bym sie na to nie zgodzila - sa pewne granice ktorych czlowiek nie przekroczy chocby to czego unika jak ognia bylo wielka przyjemnoscia. Jesli twoja zona nie chce slyszec o takich pieszczotach moze po prostu rzuc na luz i nie mysl ciagle o tym co "tracisz", znajdzcie inne wspolne pozycje ktore sprawiaja wam obojgu duzo przyjemnosci i wprowadzaja troche swiezosci do wspolnego seksu, pozdrawiam
napisał/a: annaXkaczmarek 2007-09-10 13:09
daj Zonie czas...może tego potrzebuje...Choć z drugiej str.to bardzo przyjemna sprawa...dawać ukochanemu multum przyjemności!!!!
napisał/a: elXdiablo 2007-09-12 17:58
Nie chcę cię martwić, ale może nigdy jej do tego nie namówisz. Moja żona też nie chciała się kochać tak ze mną, no czasem jak alkohol zaszumiał w głowie i to też było takie bardzo krótkie, nijakie z odrzuceniem. W końcu wczoraj przyznała się do tego, że czuje obrzydzenie (właściwie to wiedziałem o tym od przedmałżeństwa albo raczej wyczuwałem, ale miałem nadzieję, że coś się wyprostuje), że ma uraz... Kupiłem nawet taki kremik 69 na allegro, bo sobie myślę, że może rzeczywiście to zapach, ale nie pomogło. Pozostaje mi tylko łóżkowa rutyna i coraz większa seksualna nuda, która... a zresztą każdy wie jak to może się skończyć.
napisał/a: otylia3 2007-09-12 19:44
no witam was! ja jestem tego zdania ze jak kobieta kocha i chce to niema przeszkód ja wogóle w zyciu i od dziecka brzydziłam sie wielu rzeczy i myślałam ze tego tez bede sie brzydziła ale jest przeciwnie. Pierwszy raz było dziwnie bo to cos nowego a teraz uwielbiam to ten smaczek te jego błedne oczka potrzebowalismy czegos nowego bo w nasze lózko wkradła sie rutyna i uwierzcie mi niema lepszej recepty na udany sex niz mału,,lodzik'' od czasu do czsu .Potrafie nieraz budzic w ten sposób meza on to uwielbia gdy wślizguje sie pod kołdre i zaczynam ssac